Skocz do zawartości
najsik

Przetłumaczcie Cyrankowi, co to znaczy autoduck

Rekomendowane odpowiedzi

najsik    9

Na samym wstępie chcę dodać, że to skarga nie jest, a chcę tylko wyjaśnić sytuację, żeby mi dał spokój na serwerze. bo na serwerze nie mogliśmy dojść do porozumienia.

1. Twój nick: stanie w tym rogu i czeka
2. Nick oskarżonego: __Cyranek__
3. Opis sytuacji: gram sobie na bf2 jak codziennie i jakis nowy admin "cyranek" zaczyna mi na ekranie tak zwanym "@@", zaczyna mi wypisywać, żebym uwaga " NIE AUTODUCKOWAL MU TUTAJ" Tylko, że autoduckowanie jest to coś takiego "bind "MWHEELUP" "+duck; wait; -duck; wait; +duck; wait; -duck; wait; +duck; wait; -duck; wait; +duck; wait; -duck; wait"" 
a ja tylko chodzę czasami używając ctrl i scrollem w dół, mam scrolla w dol na kucanie ustawionego. Także nie robie nawet tego co jest na bindzie czyli skakanie i kucanie szybko po sobie tylko samo kucanie. Nie jest to tez żaden silent run bo nie umiem go nawet robic a pewnie na to skrypty są. Także chcę tylko tego, żeby się więcej do mnie nie doczepiał, może jest tutaj na forum ktoś taki co mu to wytłumaczy.

4. Dowód (ss/demko): ....

5. IP oskarżonego:....

• Lubię to! 1
  • Haha! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
dredek    3 768

Cyranek nie jest nowym adminem. Jest tutaj prawie, że od początku powstania tego serwera. Z tego co widziałem i mogę wywnioskować pisał to w celach żartobliwych więc po co robisz z tego afere?

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
dredek    3 768

SKARGA ODRZUCONA

Jeśli nie zgadzasz się z decyzją moderatora, zgłoś ten post.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.