Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój nick: Chwała virtus Pro Neo
2. Nick oskarżonego: jak dla mnie wszyscy ale teraz akurat byli to Warning, Kowal i biegam
3. Opis sytuacji:Wbijam na serwer i jest vote do lvla co nie jest dziwne, więc luz gram sobie bo nie mam z tym problemu, kończy się mapa i co vote do lvl przez tego samego admina ... no mówię kurna luz .... przychoci 3 mapa i co ? VOTE DO LVL'a no kurwa mać bez jak ... a to jeszcze nie koniec ... wyszli admini bo gracze się wkurwili i sami mapę zmienili by pograć sobie normalnie i każdy grał swoim lvl i kurwa NIKT NIE UCIEKŁ z serwera wszyscy normalnie sobie grali i co przychodzi kurwa admin kolejny jakiś i robi vote na adminę mapy i zgadnijcie co robi ... ? oczywiście, że vote do lvla UUuu Ja osobiście już nie wytrzymałem i wyszedłem nie wiem jak inni i rozumiem kurwa full serwer nowych ludzi czy coś bo ponoć to po to robicie .. ale nie wydaje mi się by to był jakiś mega sposób by zatrzymać ludzi na serwerze ale to dygresja. ludzi ledwo jest 10 na krzyż wróciłem bo nie grałem tu z tego powodu bo po co mam grać jak mi zabraniacie grać i reszcie, ale nie o tym i admin z tekstem jest kurwa w chuj nowych ludzi to mogę robić bo mi pozwolili jak jakaś małpa bez mózgu jak dla mnie, bo mi pozwolili to robię vote sobie i chuj tak to odebrałem... chodzi mi o podejście Admina do mojego pytania. To, że może ponoć robić tyle vote co mnie dziwi bo mnie nie było jakiś czas, no ale to, że może nie oznacza tego, że kurwa będzie robił co mapę ... czy może nie mam racji ... ? Po co robicie serwer do 380 lvla jeśli botem karacie graczy za to, że kurwa gają dużo i często u was na serwerze i osiągają coś na nim mowa o lvl'u traktujecie takich luci jak przestępców i ich tępicie na chwilę obecną tak to wygląda i nie interesuje mnie, że ktoś powie, że nie bo nie tylko odczuwam to na swojej skórze ale większość jest tak samo traktowana jak Ja, stąd moja skarga. męczę się TRACĘ CZAS bo inaczej tego nie mogę nazwać by osiągnąć coś i wbijam max lvl i co dostaję w nagrodę perm bana na granie tą postacią to oferuje ten serwer dla gracza który coś osiągnie u was banujecie go permamętnie i musi zaczynać od nowa i gra jakąś postacią od nowa i się ma męczyć od początku po to by potem znowu dostać perma ? w woli ścisłości dla osób które nie wiedzą o co chodzi nie wolno ci grać i dużym lvl jak go weźmiesz zaraz admin musi zrobić vote albo zmieni mapę jak jest w trakcie by potem zabronić ci grać swoim dużym lvla. Moje pytanie jest oczywiste po co robicie medium serwer do 380 jak na chwilę obecną to jest very easy do 100 lvla... i nie mam zamiaru się przegadywać w tej skardze, że tak nie jest bo tak jest. Widziałem też skargę poprzednią jakiegoś gracza na warninga bo zrobił tam jakieś vote do i blokował gre innemu ziomkowi ewidentnie pod Siebie i co robi Administracja pochwala to bo argumentuje to Tym, że on psuje gę swoim dużym lvl'em, gdzie tu logika ? zamiast zachęcać ludzi wręcz przeciwnie zniechęcacie ich do grania na tym diablo nie wiem po co, aaa Gadzina mówi, że jak będzie vote do lvla i większość administracji to nagle ciągle na serwer będzie pełny i ludzie będą się zabijać o sloty ... Gadzina powiem tyle twoje myślenie jest mega nie trafne... pozbywasz się stałych graczy, a co w zamian ? przez dzień jest tyle samo ludzi co wcześniej brak zmian po za utratą stałych graczy jak lubiłem tu mega grać tak teraz na bank po resecie przestanę tu grać Dredek pytałeś się mnie dlaczego ? o to jest mój powód przez gadzinę i administrację i jak widać powyżej. o wiele więcej mógłbym powiedzieć i się napisać, ale administracja nie robi dobrze dla serwera tylko robi to do im opiekunowie każą ślepo wierząc, że jeszcze dobrze robią ... rozumiem macie 30 no nie przesada 20 ludzi na serwie i połowa jest nowa nie mam nic przeciwko róbcie sobie to vote do lvla... luz ale po oc jak jest 10 czy 8 osób jeszcze na dużej mapie ... i to 4 x pod rząd ? bo wbiła jedna osoba po dł czasie i chce sobie pograć dużym lvl'em jeszcze przed resetem. Mogę wam podsunąć również irracjonalny pomysł tj. zbanujmy osoby które uciekają z serwera jak jest vote do lvla co wy na to ? niech się boją i wiedzą, że muszą tu grać ! bo z tego co widziałem sporo osób wychodzi podczas tech vote a potem ja muszę kurwa siedzieć na 50 lvlu ... z 5 osobami ... a co najlepsze sami admini często potem wychodzą robią vote i wychodzą ... no sztos. Ale moim zdaniem i tak ta skarga nic nie zmieni tak samo jak to ograniczenie do lvla bo ludzi nie przybywa jak byście nie widzieli jak tu zaczynałem nie było nigdy z tym problemu a ludzi było znacznie więcej. Jestem po prostu mega zły, że zmarnowałem tu tyle miesięcy by wbić taki lvl i potem nie móc tym grać i nie piszcie, że tak lvl z gildią można było wbić od tak w parę dni .... bo pierwsze musiałem wyexpić tą gildie i dopiero wtedy mogłeś się bawić i expić po to by teraz mi zabronić grać powie mi ktoś po co ten mój wysiłek i graczy z gildi ? teraz też coś tam zmieniliście, że więcej expa normalnie i expu tyle chyba nie ma z gildi, ale nawet nie mam jak tego zobaczyć bo większość z tych ludzi tak samo jak ja przestałą tu grać z tego samego powodu prawdopodobnie lub po prostu rzadko tu wbijają. Już dawno chciałem to wygarnąć ... i dobrze się stało moim zdaniem, że to zrobiłem jak wcześniej zachęcałem ludzi by tu wbili i grali tak na dzień dzisiejszy nikomu nie polecam tu grać bo nie ma po co, takie jest moje stanowcze zdanie. A jeszcze jedno ktoś może powiedzieć, że ktoś przeważnie jest to jedna max 2 osoby krzycząca by zrobić vote do lvla nikt więcej, ale jak już robią to wszyscy dają tak bo albo przypadkiem albo czemu nie i tak grają małym lvlem ... finalnie potem jest mega płacz jak ktoś ma duży lvl bo oni sobie nie poradzą bo jak to niby mają zrobić ? skoro ciągle grają do lvla i się męczą tymi małymi lvlami nie dziwie się, że potem zdziwieni, że ktoś wgl ma taki lvl jak 380 i co mają zrobić swoimi 50 lvlami ? nic nie mogą czekają na admina by im zrobił vote hehe ;D zróbcie coś co będzie przyciągało ludzi w końcu na serwer i ich zatrzymywało bo to nie jest rozwiązanie tyle ode mnie pozdrawiam....

Chwała Virtus Pro Neo TOP1
4. Dowód (ss/demko):nie będzie potrzebne bo admini sami to pewnie potwierdzą w wypowiedziach ,że tak było.
5. IP oskarżonego: jeśli będzie to konieczne i potrzebne to napiszę, ale jako admini ich ip widnieje praktycznie wszędzie ;D

• Lubię to! 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

PS. jak lubię większość administracji tak tym jednym faktem wręcz, każdego idzie wręcz znienawidzić, ale wy musicie to robić bo wam każą tak robić więc po części to nie wasza wina... ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
t0p1    32

Pierwsza mądra osoba się wypowiedziała :D,nam na prawdę nie przeszkadza te vote,bo i tak będziemy was cisnąć i tak ale, róbcie je z umiarem a nie 5 map z rzędu bo ja albo Chwała gramy na serwerze.Ustalcie między sobą, żeby robić je co 2 mapę i tego się pilnujcie i wszystko będzie git i nie zmieniajcie mapy w trakcie jej trwania na taką samą tylko po to, żeby zrobić vote. Tak jak Chwała napisał jak ci nowi gracze mają wbić lvl, jeśli cały czas jest vote? Ci którzy nie potrafią grać zawsze będą szukać wymówek i im nie da rady im dogodzić. Napiszę to po raz setny, że to jest diablo i na tym to polega, żeby wbić ten lvl. Kiedyś na diablo było głosowanie robione raz na kilka map i było bardzo dużo graczy, a na początku tego diablo vote nie było wcale i nikomu to nie przeszkadzało, więc @gadzinamoże czas dorosnąć i zmienić podejście? bo opiekunowi serwera trochę nie wypada działać celowo na niekorzyść lepszych graczy.

• Lubię to! 1
  • Haha! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 24.03.2020 o 16:15, Chwała Virtus Pro Adi napisał:

Ja, stąd moja skarga. męczę się TRACĘ CZAS bo inaczej tego nie mogę nazwać by osiągnąć coś i wbijam max lvl i co dostaję w nagrodę perm bana

Niby jaki perm za granie max lvl

Gadzina powiem tyle twoje myślenie jest mega nie trafne... pozbywasz się stałych graczy, a co w zamian ? przez dzień jest tyle samo ludzi co wcześniej brak zmian po za utratą stałych graczy jak lubiłem tu mega grać tak teraz na bank po resecie przestanę tu grać Dredek pytałeś się mnie dlaczego ? o to jest mój powód przez gadzinę i administrację i jak widać powyżej.

To nie jest jego wina ze stali gracze odchodzą każdy ma swoje życie i nie żyje tylko CS . gracze odchodzą ale popatrz ze wracają spowrotem i graja 

bo z tego co widziałem sporo osób wychodzi podczas tech vote a potem ja muszę kurwa siedzieć na 50 lvlu ... z 5 osobami ... a co najlepsze sami admini często potem wychodzą robią vote i wychodzą ... no sztos

a tu piszesz nie prawdę ty wchodzisz raz dziennie na godz i się wypowiadasz ze jak vote jest to ociekają . Gracze sami chcą gra do lvl bo nie dają rady np ci nowi i ja sam potrafię robić 2-3 mapy pod rząd żeby ci nowi poznali serw i zostali tu dłużej a co do nie których z was to szybcej wychudzą niż wogole go poznają . adminów nie ma cały czas na serwie żeby piszesz ze nie dadzą ci grac dużym lvl . ty jesteś ugodowy z Toba da się dogadać żeby grac małym bez vote 

W dniu 24.03.2020 o 18:10, t0p1 napisał:

Pierwsza mądra osoba się wypowiedziała :D,nam na prawdę nie przeszkadza te vote,bo i tak będziemy was cisnąć i tak ale, róbcie je z umiarem a nie 5 map z rzędu bo ja albo Chwała gramy na serwerze.Ustalcie między sobą, żeby robić je co 2 mapę i tego się pilnujcie i wszystko będzie git i nie zmieniajcie mapy w trakcie jej trwania na taką samą tylko po to, żeby zrobić vote. Tak jak Chwała napisał jak ci nowi gracze mają wbić lvl, jeśli cały czas jest vote? Ci którzy nie potrafią grać zawsze będą szukać wymówek i im nie da rady im dogodzić. Napiszę to po raz setny, że to jest diablo i na tym to polega, żeby wbić ten lvl. Kiedyś na diablo było głosowanie robione raz na kilka map i było bardzo dużo graczy, a na początku tego diablo vote nie było wcale i nikomu to nie przeszkadzało, więc @gadzinamoże czas dorosnąć i zmienić podejście? bo opiekunowi serwera trochę nie wypada działać celowo na niekorzyść lepszych graczy.

a ty sie nie wypowiadaj bo jako admin sie nie potrafiłeś ogarnąć zęby ludzi utrzymać na serwie a teraz ze nie dadzą ci grac dużym jak są nowi gracze .Będzie więcej osób to się będzie lepiej grac a nie jak kilka i ty max i każdego ciśniesz i zaraz serw posty i zostaw gadzinę bo on robię dla serwa wszystko jak należy żeby każdemu się dobrze grało

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
hardy    1 035

Vote do LVLa to jest kwestia, która wymaga aktualnie olbrzymich poprawek na serwerze.

Ja, jak i reszta Administracji nie może poprzeć tego i nie będzie popierać takiego zachowania, gdzie głosowanie, do którego poziomu gramy odbywa się co mapę, a niekiedy 5-6 map z rzędu.
Rozumiem obie strony tej barykady, z jednej strony ludzie poświęcacie swój czas na wbijanie wysokich poziomów, lecz z drugiej, gdy osoby grają poziomami średnio 50, bez głosowania, przychodzicie Wy i gracie poziomami 300+, bez uprzedniego nawet spojrzenia na to, jakimi poziomami grają inni, przez co ludzie błyskawicznie wychodzą, gdyż widzą, że nie ma najmniejszej szansy na progres z ich strony.
I ja byłem niejednokrotnym świadkiem takich sytuacji, gdzie nie posiadałem wysokiego poziomu (mój największy aktualnie był to bodajże 40+), przyszedłeś Ty z klasą na poziomie 220 i zabijałeś mnie tak naprawdę z umiejętności, co rundę.
Nie ma co się oszukiwać, nadal jest ogromny dysbalans klas na serwerze i przy takiej ich ilości nie ma możliwości, aby je w odpowiedni sposób zbalansować.

Rozumiem, że Diablo rządzi się swoimi prawami i jest to serwer dla wytrwałych graczy, o wysokiej stawce cierpliwości, lecz nie oszukujmy się, to nie są lata świetności Counter Strike'a 1.6, gdzie możemy sobie pozwolić na utratę starych, jak i nowych graczy, dlatego wprowadzimy restrykcję dotyczącą głosowania na mapy, która wchodzi w życie od zaraz.
Jest to rozwiązanie tymczasowe, dopóki nie wprowadzimy zmian w funkcjonowaniu Administratora Serwera DiabloMod.

Mianowicie; restrykcja wygląda w ten sposób, iż od każdego głosowania na poziom, muszą minąć minimalnie DWIE mapy, przykładowo;

• Mapa1: de_dust2 - było głosowanie
  • Mapa2: cs_max - nie może być głosowania
  • Mapa 3: de_eldorado - nie może być głosowania
  • Mapa 4: de_inferno - możemy zagłosować.

Jak wspomniałem jest to rozwiązanie tymczasowe, później ustalimy szczegóły.

Co do całokształtu, jaki panuje obecnie na serwerze;
Stworzyliście między sobą dwa obozy. Argumentujecie to w ten sposób, iż głosowanie jest to "blokowanie mocnych graczy", tylko, jeżeli gracz jest mocny, to nieważne na jakim poziomie będzie grał i tak będzie mocny.
Drugi obóz jest taki, który usilnie zaniża średnią poziomów na serwerze, gdzie również tego być nie powinno. Rozumiem, że bawicie się, testujecie różne kwestie, lecz zrozumcie, iż w ten sposób, nikt nigdy nie będzie mógł w pełni wbić maksymalnego poziomu.

Podejdźcie do gry na tym serwerze bardziej taktycznie, wypatrzcie sobie klasę, która będzie dla Was odpowiednia i nie róbcie sobie nawzajem pod górkę, w żaden sposób. Jeżeli autentycznie gracze mają poziomy poniżej setnego, postarajcie się dopasować, aniżeli wywyższać tym, iż wbiliście wyższy poziom i w ten sposób nękacie innych.

Grajcie wspólnie, i Ci z wyższym poziomem oraz Ci z niższym, bo to jest serwer Dla Was, przeznaczony do wspólnej zabawy.

Na razie tyle ode mnie, więcej informacji pojawi się niebawem.
Temat zamykam, aby uniknąć zbędnych sporów. Jeżeli ktoś jeszcze będzie chciał coś dodać, bądź coś sprostować, zapraszam do mnie na PW.

Z pozdrowieniami hardy

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
hardy    1 035

TEMAT ZAMKNIĘTY PRZEZ MODERATORA

Jeśli nie zgadzasz się z decyzją moderatora, zgłoś ten post.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.