Skocz do zawartości
Sandra

dd2 Skarga

Rekomendowane odpowiedzi

Sandra    9

1. Twój nick: Sandraa
2. Nick oskarżonego: aaaawaria zdR
3. Opis sytuacji: Krótko mówiąc chłop panoszy się na serwerze i udaję się za nie wiadomo kogo. 
4. Dowód (ss/demko):

DEMO nr1. http://509181.node49.pukawka.pl/hltv-2003190039-de_dust2-1584574740-1584576240.zip

* Minuta 3:40 zaczyna się cała zabawa w momencie gdy oskarżony zostaję wywalony za siedzenie na " spectators".

* Minuta 5:20-7.30 Gada jak potłuczony o jakich układach z dredkiem, że nagrywa jakieś dema itp. Siedzi tam i twierdzi że sprawdza jakiegoś typa, ale pytanie po co? Skoro na serwerze w tym momencie jest 2 adminów więc wystarczyłoby zgłosić na [email protected] ... Później jeszcze jakieś śmiechy chichy z jego strony oraz wymiana słów z innymi graczami. Kończy się to banem dla aaaawarii na tydzień którego dała Natalia i na którego miała pozwolenie. W piątek oskarżony dostał ub mimo że PAN WŁAŚCICIEL twierdził iż ban jest słuszny. 

Uważa się za bóg wie kogo, siedzi na spectators i co chwile a bo to je a bo to coś tam xD Ale przecież tym samym blokuję wejście na serwer innym tym bardziej, że ostatnio jest często full serwer. Niestety demko nie nagrywa głosu a również wiele ciekawych słów padło z jego strony.

DEMO nr.2 http://509181.node49.pukawka.pl/hltv-2003211621-de_dust2-1584804060-1584805560.zip

* Chłop gdy tylko przyjdzie 2 pierwsze rundy kampi na respie tt ( rept do 1.30). 

* Minuta 10 Zostaję zabity przeze mnie, po czym twierdzi że mnie klatkuje xD ( Ping normalny miałam, a na demko nie widać aby mnie klatkowało) i zaczyna do mnie pisać że mam ogarnąć klatki itp Następnie każe mi     "milczeć" i grozi że wylecę xDDD 

Dodam jeszcze tylko od siebie, że to nie jest pierwszy taki przypadek. Zróbcie wreszcie z nim porządek bo to już się robi przykre. Robi cyrki a cierpi na tym tylko i wyłącznie serwer. Polecam również sprawdzić logi tego użytkownika :P

DO rozwiązania skargi poproszę @kojotti ponieważ drugi opiekun dostał demka jak na złotej tacy ale chyba ma problemy z czytaniem bądź jest ślepy. Natomiast pan właściciel już chyba jest za stary na zabawę w csa, ponieważ ma problemy z pamięcią raz mówi tak raz tak :P

• Lubię to! 2
  • Super! 1
  • Haha! 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kojotti    40

Skarga według mnie bez sensu. Wczoraj wszystko zostało wyjaśnione z @Natalia , @Turbo_KrEcIk oraz @mini o zainstaniałej sytuacji. 
Widziałem też screeny rozmowy "wylecisz itp" trochę go poniosło, ale nie odbywało się to na serwerze tylko poza nim, więc jak każdy gracz przychodził by do mnie z takimi pretensjami, bo ktoś mu coś napisał na steam to nie miało by sensu. 
Demo 1: Według mnie normalna rozmowa, nikt do nikogo nie zaczął się spinać. W czasie gry kilku graczy sypało ostro na czacie, a żaden nie dostał nawet kicka jedynie leciały upomnienia na [email protected] 
Demo2: Na serwerze nie ma nic na SAY o Twoim klatkowaniu, lagowaniu itp. To, że napisał do Ciebie na priv to wyjaśnij z nim sobie osobiście, bo tak jak pisałem wyżej jakby gracze przychodzili z takimi problemami do opiekunów to nie miałoby sensu.. 
Ze swojej strony dodam, że gracz awariaaa będzie teraz traktowany uważniej. 

• Lubię to! 2
  • Super! 1
  • Nie lubię tego! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Turbo_KrEcIk    175

Sprawdzałęm wcześniej te dema i tam nie ma nic za co gracz awaria mógłyby dostać bana czy ostrzeżenie .Mówiłem to koleżance ale chyba ma problem z głową i nie docierają do niej pewne fakty...

• Lubię to! 2
  • Super! 1
  • Haha! 1
  • Nie lubię tego! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
mini    454

PROBLEM ZOSTAŁ ROZWIĄZANY

Jeśli nie zgadzasz się z decyzją moderatora, zgłoś ten post.

• Haha! 1
  • Nie lubię tego! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.