Skocz do zawartości
KamileK!

Pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

KamileK!    49
Napisano (edytowane)

Nie wiedzialem do jakiego działu, więc napisałem tutaj.

Mam problem, poniewaz mam laptopa, ktory ma jedno wejście na słuchawki, dlatego kupilem przejsciowke(jak zwał tak zwał) którą podłączam do laptopa a nastepnie mi rozdziela sluchawki i mikrofon.

Gdy podlacze sluchawki to wszystko dziala, leczy gdy podlacze mikrofon to juz nie, dlatego uzywam mikro z laptopa.

Dodam, że laptopa kupiłem 1 msc temu i wątpie zeby cos sie popsulo, moze jakas aktualizacja temu przeszkodzila bo aktualizuje all na biezaco oprocz sterownikow do nvidii.

@Użytkownik

Edytowane przez KamileK!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
hardy    974

Łatwiej Ci będzie znaleźć słuchawki na jednym wejściu, tak samo jak i ja mam.

Problem miałem identyczny i jedynym wyjściem z tej sytuacji jest zewnętrzna karta dźwiękowa, przynajmniej w moim przypadku zdaje to rezultat, lecz na dłuższą metę stwierdziłem, iż lepiej zainwestować w słuchawki, które mają jedno wejście Jack.

Z pozdrowieniami hardy

Notatka dodana przez hardy, .

Temat również przeniosłem do odpowiedniego działu, tak na przyszłość :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
KamileK!    49
3 minuty temu, hardy napisał:

Łatwiej Ci będzie znaleźć słuchawki na jednym wejściu, tak samo jak i ja mam.

Problem miałem identyczny i jedynym wyjściem z tej sytuacji jest zewnętrzna karta dźwiękowa, przynajmniej w moim przypadku zdaje to rezultat, lecz na dłuższą metę stwierdziłem, iż lepiej zainwestować w słuchawki, które mają jedno wejście Jack.

mam tez jedne sluchawki z jednym wejsciem jack, ale glos mi wykrywa z laptopa nie z sluchawek nwm co jest, jakos 2 tyg temu to dzialalo teraz nie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
hardy    974

Sprawdź w ustawieniach systemowych, jaki mikrofon masz domyślny, czy ten z laptopa, czy ten z podłączonych słuchawek.
Może być to również winowajca w obu przypadkach, także sprawdź obie pary słuchawek.

Najłatwiej Ci będzie testować to z poziomu komputera za pomocą aplikacji wbudowanej w Windows 10 (zależy z jakiej platformy korzystasz, na Windows 7 również było to oprogramowanie, lecz z inną nazwą, której nie jestem w stanie sobie przypomnieć), które nazywa się Rejestrator Głosu.

Z pozdrowieniami hardy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ajin    672

PROBLEM ZOSTAŁ ROZWIĄZANY

Jeśli nie zgadzasz się z decyzją moderatora, zgłoś ten post.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.