Skocz do zawartości
Przypominamy że Rekrutacja na członków społeczności forum jest OTWARTA!
Coś jest nie tak? Widzisz jakieś rażące błędy? Zgłoś to nam lub w odpowiednim dziale!
WrongPoliceman

Skarga na admina bez kultury i braku znajomości zasad serwera

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

1. Twój nick: WrongPoliceman
2. Nick oskarżonego:Gruby koltlet
3. Opis sytuacji: 11 minuta demka,prowadziłem i nie chciałem zabijać tylko dać zabawę na 12 osób,jeden gracz nie wykonał mojego polecenia wiec dałem mu tylko karniaka i gdy chciałem powiedzieć aby dołączył się pobawić gruby go zabił chociaż nie prowadził i nic nie mówiłem aby go zabić wiec musiałem znowu zabić jednego bo było nie parzyście i przez to musiałem też zabijać od razu a nigdy tak nie prowadzę to znaczy jedno,przeszkadza w prowadzeniu. 23 minuta demka admin gruby kotlet pokazuje swoją kulturę której nie ma. 26 minuta demka chodzi o fakt że na początku rundy widziałem że miał ktoś digla z svipów było tylko dwóch wiec podszedłem do gracza by go przeszukać by uniknąć buntu,Gdy podszedłem dany gracz był akurat odwrócony plecami do mnie wiec zacząłem go przeszukiwać w tym się odwrócił i chciał mnie zabić,uderzył mnie wiec go zabiłem,może i tego w regulaminie nie ma ale to jest na logikę ale nie wszystkich. jak by musiało być wszystko w regulaminie to ten regulamin byłby o 3 razy dłuższy.
w regulaminie są tylko te najważniejsze informacje.
 Od tego mam komendę przeszukaj aby móc to zrobić. Wiec chciałem się upewnić czy nie ma broni.
Podczas przeszukiwania,nie miałem możliwości się poruszyć uciec,tak samo jak by mial bron to by nie od razu mógł zabić,dlatego podczas przeszukiwania nie może się odwrócić wiem tego nie ma w regulaminie,pewnie osoba która pisała regulamin,nie uwzględniła tej ważnej rzeczy. 
Nie tylko prowadzacy może przeszukiwać wiec mam do tego prawo i nie może się TT odwracać bo wtedy całkiem prawdo podobnie zabił by mnie.
Otrzymałem za to bana i jak najbardziej nie słusznego i proszę zrobić coś z adminem bo admin ma dawać dobry przykład a nie przeklinać i nie znać podstawowych funkcji jak "przeszukaj więźnia" 

4. Dowód (ss/demko): https://www12.zippyshare.com/v/a3mtq0Gi/file.html
5. IP oskarżonego: Nie znam
@Ajinpo części masz racje,natomiast chciałem uniknąć kogoś buntu i szybko cie sprawdzić,A co do przeszukania z dupy to dlaczego tak nie mogę zrobić twoim zdaniem jeśli mam podejrzenia że masz broń?
Moje zdanie jest proste nie chciałem przeszkadzać w prowadzeniu tak jak przeszkadzał gruby kotlet i gadał razem z prowadzacym (zagłuszał go przez co gracze nie słyszeli jakie polecenia mają wykonać)
Nie było dużo czasu wiec dlatego bez mówienia podszedłem od tyłu i rozpocząłem przeszukiwanie i wtedy się odwróciłeś (przeszukiwanie nawet jako pomocnik prowadzacego nie jest prowokacją) ponieważ podczas przeszukiwania CT nie może się ruszyć a na jasną sprawę TT jest przeszukiwany i nagle się odwraca. Prowokacja to podchodzenie bez sensu do TT a ja miałem słuszny powód.
PS.Jeszcze raz ci napiszę skoro nie czytałeś postu było mało czasu,admin gruby kotlet cię zagłuszał,uznałem że nie będę nic mówił tylko go przeszukam  (podczas przesłuchania tak jak ty to napisałeś nie ma takiego czegoś jak prowokacja) Prowokacja jest tym jak dany CT który nie prowadzi podchodzi bez celu do TT i odchodzi i tutaj masz różnice ja miałem pewny ważny powód.
Teraz powinno to do ciebie dobrzeć i admina grubego kotleta no i właśnie za takie drobne fakty których nie znasz i gruby z resztą też nie powinniście mieć flag bo nie do końca znacie zasady panujące na modzie JB.
No i banujecie nie słusznie przeszukiwanie to nie prowokacja jeszcze raz ci to napiszę.

Edytowane przez WrongPoliceman
  • Nuuuuuda! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ajin    576

To ja bylem przeszukiwany więc sie wypowiem. Nie jestem po zadnej ze stron, ale wydaje mi sie ze powinienem najpierw dostać polecenie w stylu "Masz zakaz patrzenia sie na ct" czy cos w ten deseń. Bo jak chlop sobie z bomby podbija i mnie przeszukuje to cos nie halo. 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mr_Qurx    63

Racja ja byłem w tedy prowadzącym i nie wydałem żadnego rozkazu przeszukania czy nakaazu patrzenia sie w coś. Jest to po prostu wykła prowokacja. A jeżeli widziałeś że któryś ma broń to powinieneś ostrzec innych ct lub poprosić o pozwolenie na to przesłuchanie.

Co do sprawy z tym że Gruby kogoś zabił a ty chciałeś go tylko skarniakować nic nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
shinner    7

Skarga napisana bez sensu napisales ja tylko z powodu bana ktory byl pod tytulem "Prowokacja + FK" nie mozesz przeszukiwac zadnego wieznia bez zadnego ostrzezenia bo robisz wtedy prowokacje i wiezien ma cie prawo uderzyc lecz gdy cie uderzyl ty go po prostu zabiles poznaj troche zasady panujace na serwerze a potem sie wypowiadaj co do tego wieznia zabitego w 11 minucie zadzialalem instynktownie poniewaz nie wykonywal polecen ty mowiles ze zle zrobilem bo jest nie parzysta liczba wiezniow a potem powiedziales ze to jest nie wazne a co do tej mojej kultury Topacz osoba do ktorej powiedzialem "Mordo to nie jest krok przed cele cos ci sie popierdolilo" juz dlugo razem gralismy na serwerze a to ze napisalem Mordo to oznacza ze chyba nie obrazilem go lub mam brak kultury gdybys z swoimi rowiesnikami sobie gadal to tez bys czasami jakies przeklenstwo powiedzial. Wiec podsumowujac napisales ta skarge tylko po to zebym w jakis sposob dostal degradacje bo sie nie lubimy chyba.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Assartani    595

To tak.

Po pierwsze, nie możesz tak bez ostrzeżenia podejść do więźniai zacząć go przeszukiwać. Bez uprzedniego powiadomienia osoby prowadzącej  jak i samego przeszukiwanego. Inaczej jest to po prostu prowokacja. Taki manewr może wykonywać tylko strażnik prowadzący.

Z tegoco mówi Mr. Qurx, nie było wydanego polecenia, że więzień nie może się odwrócić i Cię uderzyć. Poczuł się sprowokowany przez Ciebie i miał do tego prawo.

Co do przekleństwa w zdaniu Grubego Kotleta. Jeżeli zdanie zostało wypowiedziane, do kogoś znajomego to nie ma z tym problemu. Fakt użycie słowa "popierdoliło" była nie na miejscu, więc Kotlet zwracam Ci uwagę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Assartani    595

SKARGA ODRZUCONA

Jeśli nie zgadzasz się z decyzją moderatora, zgłoś ten post.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.