Skocz do zawartości
Rafk1

Zmiana z only dd2 na 4maps.

Rekomendowane odpowiedzi

Rafk1    3

Serwer jest stosunkowo młody ,ale już teraz widać ,że gracze skarżą się na nudę spowodowaną graniem na 1 mapie. Poza tym na serwerach bf2 różnorodność jest mocno wskazana ze względu na odznaki :) Proponuje dodanie inferno,nuke, dd1 ,może jakiś aztec czy nawet aim mapy w późnych godzinach gdzie gra tylko kilku graczy :) Poza tym dodałbym kilka slotów bo w godzinach szczytu gracze się nie mieszczą ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Deduss    922

Jak dla mnie póki co niech zostanie ONLY DD2. Po jakimś czasie owszem właściciele mogą pomyśleć nad zmianą na 4 MAPS. Jeśli chodzi o powiększenie slotów to jestem za.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
JoKeR    1 123

Jestem na Nie 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
LaLaLa    63

Sloty zwiekszamy z rozsądkiem jak grywalność jest stabilna cały czas to zwiększamy sloty.  Bo kupić 32 sloty na serwer, a zapełnienie  mieć przy takich slotach 20/32 to niema sensu. Jak będzie się utrzymywać taka aktywność w tygodniu jak teraz znów dodamy.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kubiik    582

Ja jestem za dodaniem kilku map, autor dobrze to opisał - ze względu na odznaki przydałyby się jeszcze inne ciekawe mapki.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
dredek    3 680

Póki co odrzucam. Napiszcie za jakiś czas propozycje odnośnie map to się pomyśli. Pierw chcemy rozwinąć serwer 32/32 potem może i zrobimy 3mapsa czy coś w ten deseń.

• Dziękuję! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.