Skocz do zawartości
Przypominamy że Rekrutacja na członków społeczności forum jest OTWARTA!
Coś jest nie tak? Widzisz jakieś rażące błędy? Zgłoś to nam lub w odpowiednim dziale!
dredek

Szukam telefonu

Rekomendowane odpowiedzi

dredek    3 493

Poszukuje jakiegoś fajnego telefonu w rozsądnej cenie. Zależy mi głównie na wytrzymałej baterii oraz dobrym aparacie (tył jak i przód), no i oczywiście dual sim.

Możecie podawać ciekawe propozycje poniżej ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Maciej    176

co to znaczy rozsądna cena?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
wazzup    411

lg k50 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Noon    949

Podaj budżet, "rozsądna cena" nie za wiele mi mówi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
K1NG.!    394

Honor 8x. Parametry te same co p20 a kosztuje 1.2k pln

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W!nneR !    823

Odpal internet, jakiś kanał na yt z recenzjami telefonów, porównaj sobie modele, które Ciebie interesują/podobają Ci się i tym sposobem sobie coś wybierzesz. Najlepsze rozwiązanie,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
dredek    3 493

Miałem na myśli cenę do 300 euro jakoś, kupiłem za taką kwotę jakiś czas temu xiamoi mi a3 i śmiało mogę powiedzieć, że jest lepszy od p20 huawei. Szukam teraz czegoś podobnego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Klaudia    164

Miałam swój w naprawie i używałam przez chwilę Xiaomi Redmi Note 7, szczerze mogę polecieć bateria trzyma dwa dni w ciągłym uzytku, dobry aparat, 4 GB ram a cena telefonu to 600-800 zł w zależności od sklepu. obczaj sobie recenzję telefonu i parametry

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Deduss    734

LG K50

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
DrFatHobbit    454

XIAOMI REDMI NOTE 8, kumpel taki kupił, ja tez się zastanawiam na kupnem, wytrzymała bateria, dobre parametry/aparat no i fajne slowmo można nagrać ;) 

https://allegro.pl/oferta/xiaomi-redmi-note-8-4-64gb-lte-4000-mah-48mp-white-8651709716?bi_s=ads&bi_m=listing%3Adesktop%3Aqueryandcategory&bi_c=M2E1OWQ3ZGItZTdiOS00Yzg5LWJhOTEtNjBiNTg4MzMwYzNmAA&bi_t=ape&referrer=proxy&emission_unit_id=9c777f37-9f66-409b-ad7c-3175db90742b

Albo nokia 3310, dziadek ma taką i dalej ma 80% baterii od czasów 2 wojny światowej ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
saimonxd    26

Polecam Xiaomi Redmi note 8 pro serio mam taki tel 6gb ramu 125rom aparat zajefajny cud miud malinka mam telefon trzy miesiace i jest fajny bateria dlugo trzyma a wydajnosc telefonu równa sie z flagowcami nawet ci pokaże fotki tym telefonem ale w realu robi o wiele lepiej a aparat macro jest najlepszy https://megawrzuta.pl/download/b55863faa2a5c0b85e9bbd7212172161.html kupuj szybko ja dalem za niego 1100zł za wersje pro 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ajin    587

TEMAT ZAMKNIĘTY PRZEZ MODERATORA

Jeśli nie zgadzasz się z decyzją moderatora, zgłoś ten post.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.