Skocz do zawartości
Przypominamy że Rekrutacja na członków społeczności forum jest OTWARTA!
Coś jest nie tak? Widzisz jakieś rażące błędy? Zgłoś to nam lub w odpowiednim dziale!
Mechanik

[BF4][Leczenie][Odznaki] Dołączenie

Rekomendowane odpowiedzi

Mechanik    3

Wzór:
1.  Adres IP: 91.224.117.81:27050
2.  GameTracker:  https://www.gametracker.com/server_info/91.224.117.81:27050/
3.  Mod: BF4 + Leczenie + 6Maps
4.  Hosting: 1shot1kill
5.  Sloty: 21
6.  Wiek właściciela serwera: 23
7.  Dlaczego chcesz do nas dołączyć?: Jakiś czas temu miałem u was serwer GunGame jednak nie pamiętam co się stało że zrezygnowałem ze wszystkiego z dnia na dzień. 

Serwer kupiłem miesiąc temu, do tej pory go konfigurowałem z kolegą tak by był dopracowany w jakimś stopniu i był przeznaczony od graczy dla graczy za tym też idzie usługa vipa - vip nie ma zbyt dużych możliwości od innych, posiada tylko menu z bronią i granaty, chce by serwer był równy innym i bez żadnej faworki pod usługami premium.

Serwer kilka dni temu dołączył do serwerowni która nie wiem czy padła czy istnieje ale są problemu z hostingiem, więc informacje na serwerze czy w nazwie są zmieniane na xxx czy coś podobnego.. 

Reklama serwera, chyba najważniejsze.. Reklama była było sporo osób jednakże dołączenie do tamtej sieci wiązało się albo z problemem amxbans bo raz działał raz nie a później ze sklepsms, reklama byłą i dziś się skończyła - nie przedłuzam jej ze względu na to że nie mam sklepusms oraz amxbansa a wolał bym mieć wszystko dopracowane na tip top żeby móc spokojnie ogąrnąc reklame na gotowy serwer niż przeszkadzać w rozgrywce graczy.

Ostatnio tak z ciekawostek stwierdziłem że na serwerze będzie 6 map a nie 3. Co do slotów.. Sloty na razie będą takie, będzie potrzeba dam więcej, tam samo reklama. Reklame wykupiłem na cssetti wiem że jako sieć macie też zniżki i fajnie by było z nich skorzystać i walnąć fajną reklamkę a cena no powiedzmy że będzie w miarę rozsądna do serwera.

Wymagania:

GT opisałem jaka jest sytuacja, hosting według mnie jest dobry, jak wspomniałem miałem kiedys u was GunGame i był właśnie na tym hostingu, jestem jedynym właścicielem serwera jestem w trakcie poszukiwania opiekuna, wszystko zależy wiekowo, jestem zdania że mając wiek 18+ ludzie inaczej spostrzegają ciebie, twoją prace czy też projekt. 

Jeśli chodzi o subkonto nie ma żadnego problemu,

Myślę że tyle z mojej litanii. 
Zapraszam do koementarzy.

P.s Serwer jest w trakcie zmiany nazwy.. 

Pozdrawiam!

de_dust2
cs_wiocha
de_dust2x2
de_rats_1337
fy_pool_day
de_dust2_long

Wymagania:

• Serwer musi posiadać minimum 6400 rankingu w GameTracker.
  • Serwer musi posiadać minimum 16 slotów.
  • Serwer musi być na znanym, dobrym hostingu.
  • Właściciel musi być dojrzały oraz powinien dobrze ogarniać swój serwer.
  • Właściciel musi dać Administracji dostęp do hostingu (subkonto).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kubiik    574

Jestem na tak

Fajny mod, takie mapy myślę że ideolo pod tego moda

Jeżeli reklama będzie zakupiona to czemu nie :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Deduss    734

Czemu by nie: 

+ Modzik jak najbardziej okej + mapy

+ Wiek właściciela

+ Sloty 

+ Kupno reklamy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Assartani    598

Jestem właśnie na etapie dokańczania takiego serwera. W ciągu dwóch dni, zostanie tutaj dodany. Zapraszam z @Ishiguro to współpracy. 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
dredek    3 493

Odezwij się do @Assartani @Ishiguro ponieważ oni już tworzą taki serwer.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.