Skocz do zawartości
zlodziejszaek

dm STRACIŁEM DIAXA

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dzisiaj około godziny 13;00 zacząłem wymieniać swojego diamenta na 2000 kamieni na mapie cs_assault_1337. Zdążyłem wymienić go na 2000 kamieni, kupić artefakt w sklepie /kupartefakt " mała księga tajemnic" po czym mapa się zmieniła. Na następnej mapie nie miałem ani artefaktu, ani diamentu, ani kamieni na klasie złodziej. Cała akcja jest widoczna na demku z HLTV pod koniec mapy gdy wchodzę na serwer.  Mój nick to "zlodziejszaek" prosiłbym o szybką reakcję ze strony administracji. Pozdrawiam

hltv-2001101244-cs_assault_1337-1578656640-1578657600.zip

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
DrFatHobbit    463

@[email protected] @gadzina?

Po wimianie diaxa na kamienie nie powinno usunąć, ale chyba tak jest że od iluś tam osób się dane zapisują misje, zebrane kamienie, itp. bo kiedys admini po nocach farmili sobie eventy i zbierali kamienie i zostało to zablokowane.

Notatka dodana przez JoKeR, .

Może tak być, ponieważ jak jest koniec mapy a ktoś zdobędzie diaxa to to się jakby nie zapisuje bo to się aktualizuje chyba co kila jak ostatni Lizir mówił

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Hayabuzza    68

On dostał tego diaxa z pierwszego killa na serwerze niby z tego co widzialem bo mial 1 zabojstwo na mapie cs_assault wiec tutaj trzeba bedzie logi sprawdzic a diaxa nie widziałem bo nie przygladalem sie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
hardy    1 170

Prosiłbym o wycinek z konsoli, jeżeli to zajście miało miejsce chwilę temu, powinna tam być wiadomość w stylu "[DIAX] Znalazłeś diament", bądź coś w tym typie.
Zrobić zrzut ekranu, wstawić tutaj, bądź do mnie w wiadomości prywatnej i diament zwrócę.

Z pozdrowieniami hardy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
gadzina    455

Niestety na demku nic nie widać :( Sytuacja jest możliwa bo mi też wczoraj nie zapisało kamieni z diaxa po zmianie mapy. Ale potrzebny jest dowód, jeśli nie masz nic innego to ktoś z dostępem musi logi serwera sprawdzić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
dredek    4 706

Zgłoś się do mnie na pw podając dokładny nick z gry, na którym grałeś. Diament zostanie zwrócony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Kto przeglądał temat

1 użytkownik zobaczył ten temat:
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.