Skocz do zawartości
blonqxd

Anime

Rekomendowane odpowiedzi

blonqxd    44

Mam do was prośbę, nie mogłem znaleźć gdzie mogę o takie rzeczy zapytać więc piszę tutaj.

Poszukuję godnego obejrzenia anime. Nie musi być jakieś niesamowite ale poprostu dobre.

Ogladem już anime : Siedem Grzechów - chyba z 4, razy a teraz na bieżąco nowy sezon

Sword Art Online - Również kilka razy i na bieżąco

Isekai Cheat Magican

NarutoB

oruto

Hunter x Hunter

Overlord

Black Clover - Nadal oglądam

Boku No Hero - Kontynuuje

Dr.Stone

Highschool dxd

Noragami

One Punch Man

Shingeki no kyojin

Kenja no Mago

Ixion Saga DT

Akame ga Kill

Ao no Exorcist

Chrome Shelled Regions

Death March

Jak wyrwac dziewczyne w dungeonie

Gin no Guardian

Isekai wa smartphone

Kiseiju

Owari no seraph

Tokyo ghoul

Seiken no Blackshmit

Tonari no kaibutsu kun

Kaichouhou we maid sama

Z gory dziękuję za pomoc za dobre odpowiedzi daje plusiki 😂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ajin    517

Death note - skonczona seria. Polecam w ciul. 

Darwin's game - Wlasnie wychodzi, 1 odcinek 50 minutowy juz jest. Jutro ma byc 2, ale juz pewnie normalny.

Nie pamiętam dokladnej nazwy wpisz po prostu Slime wbijam, tez kozacka seria. 

Ynn też na wbijam, nie pamietam calej nazwy. 2 dni temu skonczylem oglądać, cudo. 

No game no Life - szału nie ma jakiegos mega ale tez dobre. 

Log horizon. 

Plueder czy cos takiego tez na wbijam wychodzi i mega sie zapowiada.

Kimetsu no Yaiba chyba tak sie to pisało, naprawdę dobre anime.

Zacznij od obejrzenia death nota, gwarantuje ze sie spodoba :D

Jak coś mi przyjdzie do glowy jeszcze to dopisze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
blonqxd    44

Slime datta ken oglądane 

Plundered też już zaczete NGNL blagalem o kolejny sezon bo to aż się prosi

Log Horizon oglądane 

Ale resztę obczaje :D Może znajdzie się coś dla mnie

Dziękować

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ajin    517
10 godzin temu, blonqxd napisał:

Ma ktoś może więcej?😂

Co, nie przypadlo do gustu? :D

Sinbada mozesz zobaczyć jeszcze,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
blonqxd    44

Death note spojrzalem i mi sie przypomniala calosc to chyba pierwsze anime ktore ogladalem :D

Kimetsu no Yaiba epickie :D juz polowa za mna.

Tak samo jak Ynn tez kozackie ale wielka szkoda ze tak krotki pierwszy sezon :D

Darwin's game mnie jakos nie przekonalo po 2 odcinkach 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Noon    911

„Monster” od studia Madhouse, świetny kryminał z świetnie napisanymi postaciami i wciągającą fabułą, jeśli lubisz oglądać poważne serie poruszające poważne tematy to jest to bajka must watch. 

„Gintama”, jeśli widziałeś dużo tytułów i rozumiesz japoński humor to jest to świetna komedia, serial wręcz parodiuje inne znane tytuły, minusem jest to, że żarty są opierane również na japońskiej kulturze, której my Europejczycy nigdy do końca nie zrozumiemy i niektóre żarty, które Japończyków powalą na łopatki nam wydawać się będą słabe/niezrozumiane. Ale i tak polecam, ja bawiłem się świetnie. 

„One Piece”, jeśli lubisz tasiemce to jest to świetna opcja, wciągająca fabuła, oryginalny, wykreowany świat (piraci z super mocami??), bajka emitowana od 99’ a autor niedawno przyznał, że zbliżamy się już do połowy (XD), jeśli jesteś również fanem mangi to tą opcje polecam bardziej ale jeśli jesteś tylko fanem animacji to również jest to kawałek fajnie opowiedzianej historii, sam jestem na bieżąco i polecam. 

„Baccano!”, historia japońskiego gangu, dużo humoru i akcji, świetna animacja walk. 

„Bakuman”, anime opowiadające o dwóch mangakach, którzy chcą stworzyć komiks życia, fajnie pokazane jest prawdziwe życie mangaki i wszelkie trudy z tym związane.

”Berserk”, na początku muszę zaznaczyć, że chodzi mi o pierwszą wersje z 97’, jeśli nie zraża Cie stara grafika to jest to kawał świetnej, mrocznej i krwawej historii Gutsa, najemnika, który jedyne czego pragnie od życia to walka. Bardziej polecam mangę ale tak jak pisałem, jeśli nie czytasz komiksów to anime tez daje radę.

”Barakamon”, komedia opowiadająca o perypetiach kaligrafa, któremu się nie powodzi, nagle dostaje wiadomość, że musi zaopiekować się małym dzieckiem, które okaże się, że jest kluczem do jego sukcesu, można się pośmiać. 

„Black Lagoon”, anime oparte na pojęciu syndromu sztokholmskiego, perypetie grupy złodzieji, zabójców na zlecenie, ładnie zanimowane walki i bohaterowie, których polubisz już w pierwszych sekundach seansu. 

„Rainbow: Nisha Rokubou no Schihin”, anime opowiadające o grupce więźniów i ich przygodach, poważne anime poruszające ciężki temat więzień i ich przeznaczenia. 

Te tytuły aktualnie mam w głowie, jakbyś potrzebował więcej to pisz, mogę Ci też podać mojego MAL’a, tam może znajdziesz coś ciekawego. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ajin    517

Full Metal Alchemist Brotherhood, też topka mala. 2 braci złamało pewne prawo i 1 stracil cialo a 2 reke i noge z tego co pamietam. Polecam w ciul 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
hunterhead    0

dan machi tylko pierwszy sezon jest git

mondaji itachi tez git polecam

Edytowane przez hunterhead

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi