Skocz do zawartości
K1NG.!

ts3 Rangi

Rekomendowane odpowiedzi

K1NG.!    312

Hej. Wpadłem na pomysł, aby każdy wyżej zasłużony gracz (czyt. Opiekun serwera, mozna to rozwinąć też dla adminów serwerów,ktory by chciał swój kanal) miał swój kanal na ts3. W tym momencie jako opiekun (i nie myślę o sobie, ale też o innych opiekunach) musimy latac na inne kanały. Chciałbym aby kżdy miał wyodrębnione stanowisko na ts3. W dawnych sytuacjach (teraz mam swój na VIP) musialem wskakiwac na inne kanaly czyt wyższe administracyjno-forumowe albo siedzieć na wolnych kanałach typu bezlimitu max 2,3,4,5 osob. Skoro administracja forum ma swoje kanały dlaczego nie można zrobić kanałów administracji serwerów 1.6 i Go. Zapraszam do wypowiedzi. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ajin    517

Na nie, bez sensu zawalac teraz kanalami dla opiekunów czy adminów. Jezeli chodzi o sprawę serwera zawsze możesz wejac na kanał z danego serwera czy tez na bez limitu i porozmawiać. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
BeN!u.    351

Moim zdaniem to jest bez sensu bo po co zaśmiecać ts kanałami gdzie z nich nie będą korzystać i będą stały puste.

jak by ktoś z adminów/opiekunów chciał kanał to by się zgłosił do administratora/właściciela ts3 i poprosił o kanał prywatny tak jak w twoim przypadku 

więc zgadzam się z @Ajin że to bez sensu jest.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Qastiana    199

Jak dla mnie też to jest bez sensu nie wiem po co dodawać jakieś bez sensowne kanały

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Assartani    550

Co ty odpada. Każdy serwer ma swój kanał, a również można poprosić o zrobienie kanału prywatnego. Nie ma po co tsa tym zaśmiecać .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
K1NG.!    312

Do zamknięcia. 

Notatka dodana przez Ajin, .

Nie poddawaj się, czerwoni zadecydują czy tak zrobią czy nie XD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
BeN!u.    351

TEMAT ZAMKNIĘTY PRZEZ MODERATORA

Jeśli nie zgadzasz się z decyzją moderatora, zgłoś ten post.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.