Skocz do zawartości
Przypominamy że Rekrutacja na członków społeczności forum jest OTWARTA!
Coś jest nie tak? Widzisz jakieś rażące błędy? Zgłoś to nam lub w odpowiednim dziale!
dredek

mirage Szybka rekrutacja na admina MIR

Rekomendowane odpowiedzi

Ksiądz    1

1.✟ Your (Sugar) Ksiądz ✟

2.Borys

3.12,5

4.STEAM_1:0:168692076

5.https://www.gametracker.com/player/✟ Your (Sugar) Ksiądz ✟/145.239.20.145:27035/

6.3serwery z admem które niestety upadly 

7.7/10

8.Poniewaz mam dużo wolnego czasu na spędzanie go przy komputerze na serwie ,i dla tego ze chce aby serwer nie był zanieczyszczony przez toxic dzieci i ścieki zwanymi cheaterami.

9.do 6godzin dziennie (nolife btw)

10.TAK

11.TAK

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
KeRnBeRg    0

Nick z serwera: KeRnBeRg

Imię: Maciej

SteamID: STEAM_1:0:425384831

Czas spędzony na serwerze (GT): https://www.gametracker.com/player/kErNBerG/145.239.20.145:27035/

Doświadczenie w adminowaniu na serwerach CS:GO: Nigdy nie byłem adminem

Znajomość obsługi admina (1-10): 5

Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać adminem oraz napisz kilka zdań o sobie: Ponieważ chciałbym pomóc serwerowi z Cheaterami i z dziećmi które się drą.

Jestem Maciej Inaczej KeRnBeRg lubię grać w gry najbardziej w cs'a. Moja ranga Mge.

Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: W tygodniu do 3h a na weekendzie do 6h.

Posiadasz mikrofon?: Tak

Konto Prime?: Tak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
B4SA    2
  1. Nick z serwera: B4SA
  2. Imię: Konrad
  3. Wiek :16
  4. Steam ID: 76561199024048016
  5. Czas spędzony na serwerze (GT): https://www.gametracker.com/player/B4SA/145.239.20.145:27035/
  6. :Doświadczenie w adminowaniu na serwerach CS:GO: Byłem  Adminem na Kilku serwerach
  7. Znajomość obsługi admina (1-10) : 8/10
  8. Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać adminem oraz napisz kilka zdań o sobie: Mam na imie Konrad sporo gram w cs własnie na tym serwerze osatnio ciagle. Lubie spędzać czas ze znajomymi Mieszkam w Krakowie chciałbym zostac Adminem bo wiem juz co i jak  i spędzam też bardzo dużo czasu na waszym serwerze,
  9. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: około 4-5 godzin
  10. Posiadasz mikrofon?: [ TAK / NIE ] Tak
  11. Konto Prime?: [ TAK / NIE ] Tak
  • Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi