Skocz do zawartości
dredek

mirage Szybka rekrutacja na admina MIR

Rekomendowane odpowiedzi

dredek    4 204

Wszystkie podania piszemy w tym temacie pod postem. Zapraszamy do pisania

Wymagania:

1. Wiek: +16,
  2. Konto PRIME,
  3. Znajomość regulaminu,
  4. Znajomość SM na podstawowym poziomie

Wzór:

1. Nick z serwera:
  2. Imię:
  3. Wiek:
  4. Steam ID:
  5. Czas spędzony na serwerze (GT):
  6. Doświadczenie w adminowaniu na serwerach CS:GO:
  7. Znajomość obsługi admina (1-10):
  8. Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać adminem oraz napisz kilka zdań o sobie:
  9. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?:
  10. Posiadasz mikrofon?: [ TAK / NIE ]
  11. Konto Prime?: [ TAK / NIE ]
  • Lubię to! 3
  • Super! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dzień dobry muj nik w ces 1.6 to LAGA LAGA lat 15 16 mikrofon brak steam brak mutacia j moje imie to Kacper

diekuje za pecytanie

• Lubię to! 2
  • Super! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  1. Nick z serwera: krejzq
  2. Imię: Kacper.
  3. Wiek: 15 (wiem ,ze to nie jest 16+ ale na drobie to aktywnością).
  4. Steam ID: # 892 15 "krejzq" STEAM_1:0:437313078 01:15 46 0 active 80000
  5. Czas spędzony na serwerze (GT): ok.5 h
  6. Doświadczenie w adminowaniu na serwerach CS:GO: Doświadczenie mam naprawdę bardzo duże, bylem adminem na innych sieciach nawet na 1s2k,  Acego.
  7. Znajomość obsługi admina (1-10): 9/10
  8. Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać adminem oraz napisz kilka zdań o sobie: Jestem Kacper, mam 15 lat. Lubię grać w piłkę nożną oraz wychodzić ze znajomymi. Adminem chce zostać dlatego ,że dobrze dogaduje się z graczmi na serwerze oraz chce wspomóc serwer ;))
  9. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: do 5 godzin dziennie (będę się starał jak najwięcej).
  10. Posiadasz mikrofon?: [ TAK / NIE ]tak
  11. Konto Prime?: [ TAK / NIE ] tak
  • Lubię to! 3
Notatka dodana przez dredek, .

Twój czas spedzony na serwerze to godzina i 10 minut. Dobij chociaż do 3 godzin i zgłoś się na pw o odbiór admina.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
EzPinWin99    3
  1. Nick z serwera: Kasztan
  2. Imię: Witek
  3. Wiek: 18
  4. Steam_ID: 0:0:526933694 
  5. Czas spędzony na serwerze : kilkadziesiąt godzin
  6. Doświadczenie w adminowaniu na serwerach CS:GO: Jestem obecnie adminem na kilku serwerach
  7. Znajomość obsługi admina (1-10): 8/10
  8. Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać adminem oraz napisz kilka zdań o sobie: Mam na imię Witold. Lubię grać w cs' a i chce zostać adminem, bo gram bardzo dużo na dzień i chce wspomóc serwer :D
  9. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: Zdarzy się że cały dzień, ale czasami nie mam czasu na grę.
  10. Posiadasz mikrofon?: [ TAK / NIE ]nie
  11. Konto Prime?: [ TAK / NIE ] tak
Edytowane przez EzPinWin99
  • Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
EzPinWin99    3
W dniu 28.12.2019 o 17:44, EzPinWin99 napisał:
  1. Nick z serwera: Kasztan
  2. Imię: Witek
  3. Wiek: 18
  4. Steam_ID: 0:0:526933694 
  5. Czas spędzony na serwerze : kilkadziesiąt godzin
  6. Doświadczenie w adminowaniu na serwerach CS:GO: Jestem obecnie adminem na kilku serwerach
  8. Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać adminem oraz napisz kilka zdań o sobie: Mam na imię Witold. Lubię grać w cs' a i chce zostać adminem, bo gram bardzo dużo na dzień i chce wspomóc serwer :D
  9. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: Zdarzy się że cały dzień, ale czasami nie mam czasu na grę.
  10. Posiadasz mikrofon?: [ TAK / NIE ]nie

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
dawideeek    1

1. Nick z serwera: dawideeek
  2. Imię: Dawid
  3. Wiek: 17
  4. Steam_ID: STEAM_1:0:174189064
  5. Czas spędzony na serwerze : Kilka godzin
  6. Doświadczenie w adminowaniu na serwerach CS:GO: Byłem administratorami na kilkunastu serwerach ale przerwę z cs'em zrobiłem i mnie wyrzucili..
  8. Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać adminem oraz napisz kilka zdań o sobie: Mam na imię Dawidd. Lubię grać w cs' a i chciałbym zostac administratorem ponieważ zauważyłem ze jest duzo cheaterów i chciałbym pomóc serwerowi..
  9. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: Zależy od nauki 3-4h około w dni wolne 5-6..
  10. Posiadasz mikrofon?: [ TAK / NIE ] Oczywiscie
  • Lubię to! 1
Notatka dodana przez Piotr, .

Zgłoś się do mnie na PW.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Lukan089    2
Napisano (edytowane)

Siemka

1. Nick z serwera: Lukan
  2. Imię: Bartek
  3. Wiek: 16
  4. Steam ID: STEAM_1:0:181573352
  5. Czas spędzony na serwerze (GT): z 4 godziny napewno
  6. Doświadczenie w adminowaniu na serwerach CS:GO: TAK
  7. Znajomość obsługi admina 8
  8. Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać adminem oraz napisz kilka zdań o sobie: Powinienem zostać adminem ,poneiważ jestem ogarnięty i mam czas aby być na serwerze.
  9. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: ok 3h dziennie
  10. Posiadasz mikrofon?:  TAK 
  11. Konto Prime?:  TAK 
Edytowane przez Lukan089
napisałem niechcący, że mam 15 lat a mam 16.
  • Lubię to! 1

Zgłoś się do mnie na PW.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Piotr    1 044

@dredek, przyjmuj ich. Im szybciej, tym lepiej. :)

• Lubię to! 1
  • Hihihihi! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
M4C1EK    1
Napisano (edytowane)

1. Nick z serwera: M4C1EK

2. Imię: Maciej

3. Wiek: 15 lat

4. Steam ID: STEAM_1:1:194714256

5. czas spędzony na serwerze: Ponad 3 godziny

6. Doświadczenie w adminowaniu na serwerach CS:GO: Byłem  adminem/moderatorem na kilku paru innych serwerach

7. Znajomość obsługi Admina: 8/10

8. Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać adminem oraz napisz kilka zdań o sobie: Jestem Maciej, mam 15 lat. Moim Hobby jest wspinaczka. Uważam, że jestem dobrym kandydatem, gdyż umiem się posługiwać umiejętnościami jakie daje rola administratora. Widzę też dużo osób ze wspomagaczami i chcę pomóc serwerowi.

9. Ile czasu możesz poświęcać na serwerze?: około 3 godzin dziennie 

10. Posiadam mikrofon

11. Mam konto Prime

Edytowane przez M4C1EK
  • Lubię to! 1

Dobij dwie godzinki na serwerze i zgłoś się do mnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  1. Nick z serwera: ๑ ∂λ∂ξқ
  2. Wiek: 16
  3. Steam ID: STEAM_0:0:520953678
  4. Czas spędzony na serwerze (GT): https://www.gametracker.com/player/๑%20∂λ∂ξқ/145.239.20.145:27035/
  5. Doświadczenie w adminowaniu na serwerach CS:GO: 2 lata bycia adm 
  6. Znajomość obsługi admina (1-10): 9
  7. Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać adminem oraz napisz kilka zdań o sobie: Uważam, że serwer jest dobrze dopracowany i miła atmosfera. Chciałbym pomóc w rozwoju. Umiem wgrywać pluginy :D
  8. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: Codziennie po pare h
  9. Posiadasz mikrofon?: TAK
  10. Konto Prime?: TAK
  • Lubię to! 1

Deklarujesz codzienną grę po parę godzin. Składasz podanie o admina, a nie masz przegranej nawet jednej godziny. Musisz pograć jeszcze trochę :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
  1. Nick z serwera: ᴋᴏᴋᴏッ 
  2. Imię: Konrad 
  3. Wiek: 14
  4. Steam ID: STEAM_0:0:156692752
  5. Czas spędzony na serwerze (GT):  4h+
  6. Doświadczenie w adminowaniu na serwerach CS:GO: Byłem administratorem na kilku serwerach.
  7. Znajomość obsługi admina (1-10): 7
  8. Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać adminem oraz napisz kilka zdań o sobie: Chciałbym zostać administratorem ponieważ chciałbym utrzymać miłą atmosferę między graczami , moją zaletą jest aktywność , a teraz gdyż mam ferie moge siedzieć długo i miło spędzać czas pełniąc rolę adminisratora. Mam na imię Konrad  , urodziłem się 2005 roku 29 sierpnia , moje główne zainteresowanie to gry komputerowe lecz lubie także miło spędzać czas ze znajomymi .
  9. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: Jak już mówiłem mam ferie czas może wynosić od 10 do 15+ godzin dziennie :D
  10. Posiadasz mikrofon?: [ TAK / NIE ] Tak 
  11. Konto Prime?: [ TAK / NIE ] Tak

Edit : Jednak rezygnuje iż dostałem bana za darmo , dziękuje <3
Edytowane przez ᴋᴏᴋᴏッ
  • Haha! 1

Odrzucam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
  1. Nick z serwera: .noclips zuhn
  2. Wiek: 13
  3. Doświadczenie w adminowaniu na serwerach CS:GO: 2 lata bycia adm 
  4. Znajomość obsługi admina (6-10): 
  5. Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać adminem oraz napisz kilka zdań o sobie: Uważam, że serwer jest dobrze dopracowany i miła atmosfera. Chciałbym pomóc w rozwoju. Umiem wgrywać pluginy :D
  6. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: Codziennie po pare h
  7. Posiadasz mikrofon?: TAK
  8. Konto Prime?: NIE
Edytowane przez .noclips zuhn
.
  • Lubię to! 1

Odrzucam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
lelek    4
  1. Nick z serwera: lelek
  2. Imię: Kacper
  3. Wiek:16
  4. Steam ID: STEAM_1:0:529393330
  5. Czas spędzony na serwerze (GT):https://www.gametracker.com/
  6. Doświadczenie w adminowaniu na serwerach CS:GO: Mam duże doswiadczenie. Bylem adminem 2 lata na serwerach: AceGo, 1s2k, katujemy.eu
  7. Znajomość obsługi admina (1-10): 9/10
  8. Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać adminem oraz napisz kilka zdań o sobie: Lubię grać na tym serwerze ;) chciałbym pomóc w rozwoju i ogarniam te funkcje. Jetem Kacperek mam 16 lat lubię grać w piłkę oraz wychodzić ze znajomymi ;p byłem adminem na tym serwie ale włamali mi się na konto ;cc
  9. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: 3 godz dzieniie.
  10. Posiadasz mikrofon?: [ TAK / NIE ] posiadam
  11. Konto Prime?: [ TAK / NIE ] tak

Zgłoś się do mnie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Aimless    18
Napisano (edytowane)

1.Aimless KONTO PRIME

2.Imie: Olaf

3.Wiek : 16 lat yo

4.STEAM_0:0:519292546

5.Od 1-5 Godzin dziennie

6.Bylem adminem na jednym serwie.Duzo doswiadczenia nie mam ale szybko sie ucze.

7. 7 / 10 ( Jak mowilem nie bedzie zadnego problemu z poduczeniem sie jesli bede siedzial na serwie do 5 godzin dziennie ;3

8.Poniewaz od jakiegos czasu zauwazylem ze na serwerze dzieje sie wszystko od cheatowania i lekkiego wyzywania do nawet rasizmu itd. (Gram od paru dni i ani jednego admina nie widziałem) A wiec postanowilem pomoc serwerze.Krotko mowiac chce pomoc w rozwoju serwera.Moze duzo sie nie rozpisalem moze nie zaimponowalem ale to tylko dlatego ze nie jestem osobą co sie rozpisuje a robi.

9.Posiadam mikrofon

10.Oraz wczesniej wspomniane konto Prime

Edytowane przez Aimless
  • Super! 1

Zgłoś się do mnie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
$EzWin$    26
  1. Cytat

1. Nick z serwera:  $EzWin$😇
    2. Imię:Adrian 😇
    3. Wiek:16😇
    4. Steam ID:STEAM_1:0:527303932
    5. Czas spędzony na serwerze (GT): Ok:70-100 godz
    6. Doświadczenie w adminowaniu na serwerach CS:GO: Całkiem duże bo miałem admina na serwerze fragujemy. Com przez okres kilku miesięcy 😇
    8. Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać adminem oraz napisz kilka zdań o sobie: uważam że ja powinienem zostać adminem ponieważ spędzam bardzo dużo czasu na serwerze oraz mam bardzo dobre relacje z innymi graczami, kilka słów o mnie : jestem Adrian mam 16 lat pochodzę z woj. Dolnośląskiego lubię grać w koszykówkę oraz spotykać się z przyjaciółmi i oczywiście grać 😇
    9. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?:dziennie około 4-5 godzin 😇
    10. Posiadasz mikrofon?: [ TAK / NIE ]tak 😇
    11. Konto Prime?: [ TAK / NIE ]nie, ale jak tylko znajdę wolne pieniądze w skarbonce na psc to kupię 😇❤️

Cytat
    Cytat

• Super! 1

Odrzucam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
xzr    11
  1. Nick z serwera: xzr
  2. Imię:Lukasz
  3. Wiek:16
  4. Steam ID:0:0:193530061
  5. Czas spędzony na serwerze (GT):https://www.gametracker.com/player/xzr/145.239.20.145:27035/
  6. Doświadczenie w adminowaniu na serwerach CS:GO: 5/10 ale szybko sie ucze wiec jesli to problem moge sie nauczyc 10/10
  7. Znajomość obsługi admina (1-10):6/10
  8. Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać adminem oraz napisz kilka zdań o sobie: Jestem uczciwy , tolerancyjny oraz sprawiedliwy , potrafie rozpoznac cheatera a dobrego gracza nie mam z tym zadnego problemu , potrafie zachowac kulture oraz maniery 
  9. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: tak jak teraz jakos po 4godziny dziennie siedze
  10. Posiadasz mikrofon?: [ TAK / NIE ] TAK
  11. Konto Prime?: [ TAK / NIE ] NIE , ale jesli sie dostanie nie jest problemem je kupic :D
  12.                                                                                                                                    
  13.                                                                                                                            (Sorka za bledy ale mam angielski jezyk w pc )
  14.                                                                                                                                                        Pozdrawiam :3
  • Haha! 2

Odrób ostrzeżenie to pomyślimy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
sexuolog232    6
Napisano (edytowane)

1. Nick z serwera: zuhn
2. Imię i nazwisko: Matej

3. Mam 16 lat

4. Identyfikator zespołu: STEAM_1:0:729083

5. Czas spędzony na serwerze: E-mail nie został wysłany

6. Kiedy byłem administratorem na jednym serwerze na nikim nie byłem zły, byłem uczciwym administratorem

7. Wiedza administratora (1/10) Mam doświadczenie 6/10

8. Więc nie jestem tu zbyt toksyczny, mogę rozpoznać Oszust i Aimboter, nie krzyczę i nie jestem zły.

9. Mogę spędzić około 5 godzin na twoim serwerze.

10. Tak, mam mikrofon

11. Nie mam konta głównego, ale jeśli byłoby to naprawdę konieczne, aby je kupić

Edytowane przez sexuolog232
  • Super! 3

Podeślij mi na PW link do swojego gametrackera.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
xzr    11

Nick z serwera:xzr

Imię:Łukasz

Steam ID:0:0:193530061

Czas spędzony na serwerze (GT):https://www.gametracker.com/player/xzr/145.239.20.145:27035/

Doświadczenie w adminowaniu na serwerach CS:GO: Nie wielkie,dużo jest do nauczenia ale myślę że poradzę sobie :)

Znajomość obsługi admina (1-10): 6/10 ale w przyszłości będzie lepiej 

Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać adminem oraz napisz kilka zdań o sobie: ponieważ rozpoznaje cheatera a dobrego gracza, jestem jedną z najbardziej aktywnych osób na serwerze, angażuje się w serwer oraz pomagam gracza jak mogę, staram się pisać propozycje dotyczące rozgrywki , a co najważniejsze jestem uczciwy 

Ile czasu możesz poświęcić na serwerze? Do 5godzin myślę

Posiadasz mikrofon?: [ TAK / NIE ]Tak

Konto Prime?: [ TAK / NIE ] Nie 

• Lubię to! 1
  • Haha! 1

Odrób warny to pomyślimy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
$EzWin$    26

1. Nick z serwera: $EzWin$
  2. Imię: Adrian
  3. Wiek: 16
  4. Steam ID:STEAM_1:0:527303932
  5. Czas spędzony na serwerze (GT): https://www.gametracker.com/player/%24EzWin%24/145.239.20.145:27035/
  6. Doświadczenie w adminowaniu na serwerach CS:GO: Wydaję mi się że całkiem spore ponieważ posiadałem poprzednio admina na 1 serwerze i właściciel był ze mnie zadowolony.
  7. Znajomość obsługi admina (1-10):8/10
  8. Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać adminem oraz napisz kilka zdań o sobie: nazywam sie adrian pochodze z województwa dolnośląskiego, lubie grac w gry spotykać się z przyjaciółmi i najbardziej grać na moim ulubionym serwerze cs-creativ. Uważam że ja powinienem zostać adminem ponieważ mam bardzo dobre relacje z administracją serwera oraz z ludźmi którzy na nim grają oraz spędzam dziennie dużo czasu na serwerze i bardzo często są na nim cheaterzy a administracji już po prostu brakuje czasu żeby ogarnąć to wszytko bo jest tych cheaterów na naszym serwerze naprawdę wiele.
  9. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?:dziennie około 2-3 h w dni wolne nawet dłużej.
  10. Posiadasz mikrofon?: tak
  11. Konto Prime?: nie
  • Lubię to! 2
  • Super! 2

Ładniutkie GT. Zapraszam PW :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

1.Nick z serwera:Game Over!!
2.Imię:Julian
3.Wiek:12 zaraz 13
4.Steam ID:STEAM_1:0:523320015
5Czas spędzony na serwerze(GT):https://www.gametracker.com/player/Game%20Over%21%21%20G4skins.com/145.239.20.145:27035/
6.Doświadczenie na adminowaniu na serwerach CS GO:Byłem administratorem na dwóch serwerach lecz musiał bym sobie przypomnieć komendy.
7.Znajomość obsługi admina(1-10):7-10
8.Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać masz zostać adminem oraz napisz kilka zdań o sobie:Mam na imię Julian, mieszkam w Koszalinie i lubię spędzać czas ze znajomymi. Chciałbym zostać adminem ponieważ lubię grać na waszym serwerze często po kilku godzin dziennie,chciałbym też polepszyć rozgrywek innym mam na myśli lapanie cheaterów mutować ludzi którzy obrażają lub nadużywają mikrofonu.
9.Ile czasu możesz poświęcić na serwerze: około 2 godzin w tygodniu i ze cztery w weekendy
10.Posiadasz mikrofon?:Tak

11.Konto prime? :Nie ale planuje kupić 

Edytowane przez Game Over_!!
  • Lubię to! 3
  • Nie lubię tego! 2

Nadrób aktywność na serwerze i złóż podanie za tydzień.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mr_Qurx    159
  1. Nick z serwera: Mr_Qurx UwU
  2. Imię: Szymon
  3. Wiek: 14
  4. Steam ID: STEAM_1:0:485022310
  5. Czas spędzony na serwerze (GT): https://www.gametracker.com/player/Mr_Qurx UwU/145.239.20.145:27035/
  6. Doświadczenie w adminowaniu na serwerach CS:GO: Były admin deathruna 
  7. Znajomość obsługi admina (1-10): 7/10
  8. Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać adminem oraz napisz kilka zdań o sobie: Mam na imię Szymon. Pochodzę z woj. lubelskiego a dokładniej z Praczewa. Chciałbym wprowadzić na serwer przyjemną atmosfere i utrzymywać porzadek na nim. 
  9. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: 4-5 godz po szkole + cały weekend
  10. Posiadasz mikrofon?: [ TAK / NIE ] TAK
  11. Konto Prime?: [ TAK / NIE ] TAK
  • Lubię to! 5
  • Super! 2

Zgłoś się do mnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

1.Nickz serwera:Game Over!! 2.Imię:Julian 
5.Czas spędzony na serwerze (GT):https://www.gametracker.com/player/Game%20Over%21%21/145.239.20.145:27035/
6.Doświadczenie w adminowaniu na serwerach CS:GO: Bylem adminem na 2 serwerach obecnie również jestem adminem na serwerze 1v1
7.Znajomość obsługi admina (1-10):7:10
8.Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać adminem oraz napisz kilka zdań o sobie:Nazywam sie Julian mieszkam w Koszalin lubie spędzać czas ze znajomymi i chciałbym polepszczyć rozgrywkę innym na waszym serwerze
9.Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?:
10.Posiadasz mikrofon?: [ TAK / NIE ] TAK
11.Konto Prime?: [ TAK / NIE ]NIE ALE PLANUJE ZAKUP

• Lubię to! 1
  • Nie lubię tego! 1

Wyślij mi na PW IP serwera 1v1, na którym jesteś adminem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  1. ick z serwera: Venus
  2. Imię: Kamil
  3. Wiek: 19
  4. Steam ID: STEAM_1:1:533193485
  5. Czas spędzony na serwerze (GT):  https://www.gametracker.com/player/Venus/145.239.20.145:27035/
  6. Doświadczenie w adminowaniu na serwerach CS:GO: Byłem administratorem na pykownia.pl oraz venatuss.com
  7. oraz również na batcave.pro 
  8. Znajomość obsługi admina (1-10): 9
  9. Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać adminem oraz napisz kilka zdań o sobie: Chciałbym zostać administratorem ponieważ chciałbym utrzymać miłą atmosferę między graczami , moją zaletą jest aktywność. Mam na imię Kamil  , urodziłem się 2000 roku 04 listopada , moje główne zainteresowanie to gry komputerowe, ale też ogólnie informatyka, polski oraz geografia najbardziej lubie miło spędzać czas ze znajomymi w imprezowym gronie :D .
  10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: Myślę że spokojnie dwie godzinki minimum.
  11. Posiadasz mikrofon?: [ TAK / NIE ] Tak 
  12. Konto Prime?: [ TAK / NIE ] Niestety brak Prime.
  13. P.S przepraszam za wcześniejszy błąd który popełniłem 

Odrzucam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
W dniu 15.02.2020 o 14:27, Mr_Qurx napisał:
  1.  

1.Nick z serwera:Game Over!!
2.Imię:Julian
5.Czas spędzony na serwerze(GT):https://www.gametracker.com/player/Game%20Over%21%21%20G4skins.com/145.239.20.145:27035/
6.Doświadczenie na adminowaniu na serwerach CS GO:Byłem administratorem na dwóch serwerach lecz musiał bym sobie przypomnieć komendy.
7.Znajomość obsługi admina(1-10):7-10
8.Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać masz zostać adminem oraz napisz kilka zdań o sobie:Mam na imię Julian, mieszkam w Koszalinie i lubię spędzać czas ze znajomymi. Chciałbym zostać adminem ponieważ lubię grać na waszym serwerze często po kilku godzin dziennie,chciałbym też polepszyć rozgrywek innym mam na myśli lapanie cheaterów mutować ludzi którzy obrażają lub nadużywają mikrofonu.
9.Ile czasu możesz poświęcić na serwerze: około 1 godzin w tygodniu i ze 2-3 w weekendy
10.Posiadasz mikrofon:tak
11.Konto prime: tak

Przyjety.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
DragBox    545

1.Nick z serwera: Qastiana

2.Imię: Kacper

3.Wiek: 14

4.Steam ID:  STEAM_0:0511962321

5.Czas spędzony na serwerze (GT): https://www.gametracker.com/player/Qastiana/145.239.20.145:27035/

6.Doświadczenie w adminowaniu na serwerach CS:GO: Słabe

7.Znajomość obsługi admina (1-10): no tak z 3/10, ale nie jest to trudne Ezwin kolega by pomógł :D

8.Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać adminem oraz napisz kilka zdań o sobie: Mam na imię Kacper, mieszkam w Zambrowie i nie lubię wychodzić na dwór :D. A adminem chciałbym zostać z tego powodu ponieważ Dobrze trzymam z graczami i przydała by się pomoc. Jestem aktywnym graczem można zobaczyć to w gt przez ostatnie 3dni zaniedbałem serwer i nie grałem, ale już wszystko wróciło do normy i mogę normalnie grać.

9.Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: W tygodniu zależy ile będzie mi się chciało, ale tak 3-5h w Weekend od 6h wyżej :D

10.Posiadasz mikrofon?: [ TAK / NIE ] TAK

11.Konto Prime?: [ TAK / NIE ] NIE

• Lubię to! 1
  • Haha! 1

Zgłoś się do mnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.