Skocz do zawartości
Deduss

dd2 Problemy z mapkami.

Rekomendowane odpowiedzi

Deduss    474

Jestem za tym aby wyrzucić zwykłego Dusta i wgrać samą mapkę świąteczną. W głosowaniu wygrała propozycja mapki nr. 1 a zostały wgrane obydwie mapy z czego ta mapka z choinkami jest zbugowana bo można wchodzić na tę choinki a tego raczej nie powinno być.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
BeN!u.    362
10 minut temu, Deduss napisał:

Jestem za tym aby wyrzucić zwykłego Dusta i wgrać samą mapkę świąteczną. W głosowaniu wygrała propozycja mapki nr. 1 a zostały wgrane obydwie mapy z czego ta mapka z choinkami jest zbugowana bo można wchodzić na tę choinki a tego raczej nie powinno być.

powiem tak zostały wgrane dwie ze wzgledu takiego zeby byl jakis wybor bo plakali na ta mape z balwanami ze za glosno wiatr i sie grac nie da wiec co z niektorymi gadalem i jest mozliwosc zorbienia 

tak zeby zostala mapa dd2 zwykla i dd2 xmas ta z prezentami i nie bd zadnego glosowania na mapki tylko bd na przemian mapa zmieniana w sensie raz dd2 i raz dd2 xmas takie rozwjazanie bd najlepsze 

bo nie chce mi sie sluchac placzu u niektorych graczy i miec spam bo to nie pasuje tamto nie pasuje itp. a jesli jest co zbugowane i bd wykorzystywac te bugi bd trzeba zakaz tego i dawac kicki albo bany upominajace za wykorzystywanie bugow

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
BeN!u.    362

TEMAT ZAMKNIĘTY PRZEZ MODERATORA

Jeśli nie zgadzasz się z decyzją moderatora, zgłoś ten post.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.