Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Co wy na to aby na naszym kochanym diablo zrobić stopniowy nerf umiejętności? Mam na myśli osłabiania umiejętności wraz ze wzrostem lvl'a

np. 
1-50 Poziomu Bazowy dmg + 150% z inty
51-100 Poziomu Bazowy dmg + 130% z inty
101-150 Poziomu Bazowy dmg + 100% z inty
151-200 Poziomu Bazowy dmg + 80% z inty
201-250 Poziomu Bazowy dmg + 60% z inty
251-380 Poziomu Bazowy dmg + 40% z inty

Na 1 lvlu,np z pioruna (75 DMG[bazowe] + 100 inty [1 50 DMG])
Na 180 lvlu,np z pioruna (75 DMG[bazowe] + 100 inty [80 DMG])

ALE TO TYLKO PROPOZYCJA, MOŻNA POZMIENIAĆ WEDŁUG UZNANIA WARTOŚCI

ITD, Wiem ze z levelem umiejętności będą słabsze ale za to ludzie będą nadrabiać innymi statami, np. szybkością, hp, itd.

Myślę, że to by ułatwiło sprawę :) 

Prosze wypowiedzcie się

@hardy @[email protected] @gadzina @DOCTOR @Chwała Virtus Pro Adi @NetharD. @janeczko10 @Meliodas @Kredo @BETONOWY @neoneX @Miroslav30 @XDawczoX @dredek @NyKo' @Wyindywidualizowany 
Sory za oznaczanie ale chcaiłem żebyście obejzeli ten temat :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hmm jeśli chodzi o mnie to można by było coś takiego zrobić jedynym problemem jest to żeby skalowanie wyszło w miare na równi bo jesli bedzie tak że np, 60 lv rycerz z kuszy zabierze 180 a 220lv zabierze 280 to bedzie slabo troche :P

Notatka dodana przez CzapkaDrFatHobbit, .

Ale prędkością, hp , i innymi statami to nadrobisz :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moim zdaniem propozycja dobra i mogłaby wejść w życie. Kusza jest zbyt op, o czym nie raz już pisałem. Pomysł dobry i mniejsze lvle mogłby mieć większe szanse. Kusza na 160lvl wali po 300, więc no nie za dobrze. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja akurat na tą propozycję jestem na nie ponieważ  gracz z 1-50 lvl by mial porównywalne dmg z większym lvl a jak dobrze wiemy jest to diablomod czym większy lvl tym większa przesada. Podam ci taki przykład  powiedzmy mam 50 lvl na rycerzu śmierci a taki janeczko by mial 380 to dmg aż tak nie bedzie sie rożniło, można po prostu znerfic o 5-10% dmg z kuszy skoro według was jest za mocna. Z tą propozycją co lvl mniejsze dmg jestem na nie skoro taka prawda kazdy gra i wbija lvl zeby więcej bic a nie mniej

Tyle ode mnie. 

Notatka dodana przez CzapkaDrFatHobbit, .

Ale ja tylko podałem przykładowe wartości xD mogą to być np 100, 90, 80, 70%, itp.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja jestem na nie. Nie po te się wbija lvl żeby mieć gorzej.  Jak już chcecie ułatwić grę nowym graczom to dajcie jakiś bonus powiedzmy do 30lvl np darmowy vip albo coś.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Apropo popracowalbym rowniez nad obszarem bicia z "bazuki" bo moim zdaniem za bardzo obszarowo bije kuszy bym nie ruszal z tego wzgledu ze trzeba sie nauczyc nia grac zeby trafiac a "bazuka" obszarowo bije piorunem tez nie trzeba namierzac. A co do propozycji jestem za jakims ulatwieniem dla nowych graczy zeby zachecic ludzi tak zeby osoby ktore pracowaly na wyzszy lv nie byly pokrzywodzne

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Propozycja odrzucona.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.