Skocz do zawartości
BETONOWY

dm Moja Propozycja

Rekomendowane odpowiedzi

Po co banować graczy na 30 ..5 min za event  który admin znalazł wtedy on mówi pisze w następnej rundzie jest event nie zabijamy się bo dostaniecie bana ale i tak niektórzy ludzie to olewają dla tego że grają na serverze od kilku dni nie wiedzą o czymś takim bo jeszcze czegoś takiego nie było jak grali  albo po prostu zabiją graczy przed rozpoczęciem się eventu żeby ich zdenerwować tak i już . Najlepszym rozwiązaniem będzie blokada zabijania się graczy przy evencie jeśli admin znajdzie ewent pisze mówi w następnej rundzie event pod koniec rundy albo już w nowej rundzie ustawia blokadę zabijania się idziemy w jego wybrane miejsce stawia totem wtedy ludzie mogą robić co chcą zbierać butelki lub tracić amunicję na marne też dobrze zawsze coś. Moja następna propozycja jest taka żeby zwiększyć ilość graczy na serverze zamiast 1 lvlu zwiększyć do 50 na start wtedy jest łatwiej dla nowych graczy ponieważ mają większe  szanse na zabicie gracza na przykład z 100 150 200 lvlem ale mogą sobie rozdać statystyki jak chcą. Gildie można było by założyć na 150 a opcje w gildii został by bez zmian tylko expa można wpłacać od80 lvl a zrobić tak że 50 lvl został na stałe i nie może być na przykład 49 48 30 20 lvl po wpłaceniu expa do gildii. Jeżeli chodzi o maksymalny lvl to zamiast 381 zmienić na większy  a jak chodzi a statystyki to zablokować zręczność na 48 % punkty a inne statystyki blokować od rozdawanych punktów w siłę w zwinność inteligencję zaradność adrenalinę zaradność mentalność grawitację do lvla a zaradność mentalność adrenalinę grawitację ustawić tak jak jest najlepiej. Jak dla mnie pierwsza i druga propozycja jest dobra zacznę od drugiej jak się zmieni ten początkowy lvl startowy to ludzie po 2  3 rundach nie będą się denerwować i wychodzić z servera bo jest za trudno i nie da się grać ponieważ jak mam 5 lvl a przeciwnik 80 a ta pierwsza można było by dać blokadę zabijania na evencie  bo też szkoda nerwów. Nad druga propozycją można by popracować i być może zwiększy się ilość graczy co będą grać nad drugą można by pracować do resetu lvli.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co do blokady bicia na evencie to niby dobry pomysł. Jednak czy jest to wykonalne? Jak ktoś jest nowy na serverze i widzi ze admin pisze zeby sie nie bić to nie bije. Jednak ci mniej ogarnieci zabijają. No tak to już jest 

Co do /freelvl można nad tym pomyśleć i wprowadzić to w życie. Tylko trzeba przedyskutować ile darmowych lvl'i będzie się dostawało. 20? 30? Bo 50 to chyba za dużo

Co do maksymalnego lvla to został zmniejszony on do 381 bo ludzie za szybko wbijali lvle i wtedy były zbyt duże "kontrasty" na serverze. Dodatkowo Dredek jeszcze teraz zmniejszył szybkość expienia po wbiciu 100,200 lvla [...] (czytaj changelog). Według mnie jest dobrze tak jak jest teraz.

Co do statystyk to jest dobrze jak jest teraz. Ewentualnie można byłoby zastąpić statystyke zaradność jakąś inną ponieważ tamtej praktycznie nikt nie używa.

:pepeleci:

Od siebie dodam że można byłoby wprowadzić dla nowych graczy pod jakąś komendą odebranie vip'a na 2,3 dni żeby zachęcić go do dalszej gry i kupna vipa już za pln na dłużej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Propozycja odrzucona.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.