Skocz do zawartości
Chwała Virtus Pro Adi

Skarga na Janeczko10

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój nick:Chwala Virtus Pro

2. Nick oskarżonego:janeczko10

3. Opis sytuacji:Ten gracz grał sobie normalnie do puki ja nie wbiłem nw dlaczego ale ta osoba żywi do mnie urazę prawdopodobnie o to, że jestem lepszy i ciągle prowokuje graczy i nastawia ich przeciwko mnie tak było przynajmniej wcześniej teraz już nikt go nie słucha za bardzo to stara się mi jak najbardziej uprzykrzyć grę specjalnie wykorzystując bugi serwera do tego i to wielokrotnie dochodziło do takich sytuacji ale olewałem to do dziś bo przesadza... ile można znosić takie zachowanie tego gracza nie jest on nowy robi to celowo i umyślnie zna bugi i wykorzystuje je zawsze gdy nie ma adminów na serwerze. nie chciałem już szukać demka z wczoraj jak było 16 ludzi w większości nowych mapa pul_day a janek na rycerzu specjalnie używał rakiet na free time bo się da ... i zabijał tym graczy miałem już wcześniej to rozpisać ale dałem mu ostatnią szanse oczywiście ludzie się wkurzali i go wyzywali bo tyle mogli robić i wychodzili bo jak mieli grać... ale nie o tym chciałem teraz mówić na demku ewidentnie widać jak janek wykorzystuje wszelkie bugi przeciwko mnie w tym przypadku użył itemu patrial dla nie wiedzących 1/x zabicie z m4 i rzucał Granatami HE we mnie i szybko dawał potem na m4 co buguje się jak strzał z m4 i mnie zabijało za każdym razem a, że mapa była mała to bardzo trudno tego było unikać .... tu są podane czasy i opisy sytułacji na demku:

-6:15 pierwsze zabicie w taki sposób na patrialu

-7:20 bicie przez txt podkreślę tam widać, że ja uderzyłem pierwszy bo po prostu miałem lepszy refleks niż ów oskarżony bo powiedziałem mu, że zniszczę mu ten item i chciałem tylko zobaczyć gdzie on jest a on powiedział coś co sugerowało, że to nie jest dla niego problemem zabić mnie nawet przez txt ... wiec domyśliłem się, że chciał i tak mnie zabić na demku widać jak celownikiem już mierzył w moją stronę gdy tylko mnie zobaczył ....

-10:42 rzucał he przez txt co też jest niedozwolone...

-14:38 Prowokował mnie ciągle na czacie głosowym bo i powiedział mi, że załatwi mi bana na miesiąc albo perma za wyzywanie ... ponieważ byłem wkurzony lekko powiedziałem mu by się ogarną z paroma przekleństwami .... ale ciągle gadał coś w stylu takim jak napisał na czacie. Ja odpuściłem już jak mi powiedział, że załatwi mi bana i nie gadałem z nim potem już, a on dalej coś tam próbował prowokować ciągle.

Podkreślę tylko, że to jedna z naprawdę wielu dziesiątek podobnych sytuacji  w wykonaniu tego gracza i robił o wiele większe jazdy niż tu typu mek na na małych mapkach itp ... dla mnie to już za wiele i w imieniu pewnie większości graczy piszę tą skargę i mam nadzieje, że zostanie on naprawdę konkretnie ukarany .... nie wiem czy ktoś mi nawet nie mówił o resecie lvl do 0 za celowe wykorzystywanie bugów ale nie wiem decyzję już zostawię do podjęcia Administracji. Znacie mnie i oskarżonego nie mam tendencji do kłamania. Chce wbić i pośmiać się normalnie powygłupiać i nie powiem, że nie ale jestem osobą która nie lubi być top2 :P ale nigdy mi się to nie uda puki on będzie wykorzystywał bugi map by być ciągle top1... i specjalnie mnie ciągle dlatego zabija w taki sposób bo dobrze wie, że uczciwie nie ma ze mną szans.

Pozdrawiam Chwała Virtus Pro Neo !!!

4. Dowód (ss/demko):https://www49.zippyshare.com/v/dFgkqEIj/file.html

5. IP oskarżonego: STEAM_1:0:658246908

• Lubię to! 1
  • Haha! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
neoneX    204

Byłem świadkiem podczas tych wydarzeń i to wszystko jest prawdą. janeczko10 wykorzystuje bugi, no a dowody widzimy wyżej. To nie jest tak, że to tylko dzisiaj miała miejsce taka sytuacja, on robi to już kilka, jak nie kilkanaście dni. Ja sam miałem już pisać skargę, ale autor skargi mnie uprzedził. Moim zdaniem janeczko10 powinien w jakikolwiek sposób zostać ukarany, bo nie zdaża mu się to pierwszy raz. Nawet wczoraj na mapie fy_poolday bugował rakiety i strzelał z respa przed czasem co jest zabronione. Używa też tak jak Chwała napisał nieodpowiednich perków na małej mapie. A co do prowokowania na czacie głowsowym, było dokładnie tak jak napisane wyżej. Dodam, że potem kiedy wszedł Dziadek, zaczepiał Chwałe prowokując go. Administracja powinna naprawdę coś z nim zrobić, bo naprawdę ciężko się gra na kogoś kto ciągle buguje praktycznie każdą możliwą rzecz. 

Demka z wczoraj z mapy fypoolday, gdzie widać jak janeczko10 łamie regulamin to http://552049.node18.pukawka.pl/hltv-1911032120-fy_pool_day-1572812400-1572813900.zip lub http://552049.node18.pukawka.pl/hltv-1911031830-fy_pool_day-1572802200-1572803700.zip. Próbowałem sam je odtworzyć, no ale nie dało się wyskakiwął mi error. Tak więc nie mam jak dokładnie pokazać, w którym momencie to było.

Edytowane przez neoneX
  • Lubię to! 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
,KK    73

Pomijając co napisali powyżej panowie.

Gracz janeczko nie jednokrotnie dla ułatwienia sobie gry nadmiernie strzelał z respa.

Uzywał totemów na małych mapach tylko i wyłącznie aby utrzymywać topke.

NIech go ktoś w końcu solidnie ukara ponieważ delikfent myśli ze stoi ponad prawem.

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
janeczko10    24

@Chwała Virtus Pro Adi jak już pisałem ci wcześniej - spuść z krzyża bo  ci coś odbija. 

Partiala zbugowałem dwa razy to fakt. Mówie otwarcie. Ponieważ iż nie wykonywałeś celów mapy. Poleciał jeden nie było odzewu to poleciał drugi. Gramy w 4 osoby i ty myślisz ze ktoś będzie czekał całą runde na cele a ty bedziesz siedział w piachu? Prosze cie. Ja potem jakoś nie płakałem gdy graliśmy 2vs2 i trzymałeś na mnie Clovera :pepe1: Brawo Ty XDD Jakbym to robił ja to pewnie byś płakał i by było - gramy 2vs2 wywal ten item kurwo  XDD

Bolała dupka że we dwóch z Neonem sobie nie dawaliście rady i ciągle mnie obrażałeś. Miałem Partiala a potem Ruska także no sory. Powiedziałeś że mi należą obrazy bez powodu to także ja też mogłem uznać ze moge cię zmotywować to wykonywania celów zbugowaniem partiala ;) 

Co do mojego prowokowania to ja nie obraziłem cie ani razu a ty mnie wielokrotnie. Perm za obrażanie? I to wypowiedziany z moich słów ? XDD Proszę cie. Każdy kto mnie zna wie ze nie padły by tak absurdalne słowa z moich ust haha. Powiedziałem ci żebys przestał bo za obrazę również jest ban :facepalm: Gdy wszedł @[email protected] powiedziałem że jak jesteś taki odważny to teraz mnie obraź. Może to uznajesz za prowokacje? @[email protected]może to potwierdzić XDD

Wez sie lepiej nie podniecaj tą topką,ona jest nic nie warta i to tylko gra, nie ma za nią nagród. Ja podobnie jak @[email protected] nikogo nie obrażam na serwerze i nie robie gówno burzy. Ty zaś i wyzywałeś niejednokrotnie i różnych adminów jak i @[email protected] kiedyś co ci przedłużyli bana, ostatnio wyskoczyłeś do Dziadka że "przez kabel też bym ci mógł wyjebać" XDD Proszę cie. Troche szacunku do siebie i do innych i do starszych. 

Co do @neoneX i @,KK używanie totemu leczącego jest dozwolone na małych mapach, także jeżeli go uzywałem to sorry. Co do innych totemów  to możliwe mogło być jednorazowe użycie gdy poprzedni item się rozwalił i chciałem go użyć a nie wiedziałem ze mam nowy item. Apropo waszej hipokryzji to widać na demku jak @neoneX stawia mnicha XDD 

Co do wpisu @neoneX

2 godziny temu, neoneX napisał:

Dodam, że potem kiedy wszedł Dziadek, zaczepiał Chwałe prowokując go. Administracja powinna naprawdę coś z nim zrobić, bo naprawdę ciężko się gra na kogoś kto ciągle buguje praktycznie każdą możliwą rzecz. 

@[email protected] wypowiedz się czy go prowokowałem :facepalm:XDDXDD

Jak tak łamie często regulamin i strzelam z respa i bije rakietami to czemu admini nie reagują? @[email protected] @NetharD. @Kredo wypowiedzcie się :pepe: Nie widzicie tego? XDDXDD:facepalm:

Ktoś tu jest troszke przewrażliwony, wyluzuj :pepe-dance: 

Edytowane przez janeczko10
  • Nie lubię tego! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem co ty chcesz osiągnąć tym postem bo w skrócie napisałeś, że używasz bugów ale co z tego ? zdarza się co nie ;D i jakieś zasłanianiem się celami ? mam wyznaczony czas na to i nie ty o tym  decydujesz tylko regulamin... wiec bez sensu to co Ty piszesz jak dla mnie. Nie przypominam sobie bym kogokolwiek wyzywał na poważnie kolejny bezsensowny argument jeśli masz jakieś dowody to proszę pokaż je a nie pisz co ci ślina przyniesie na język tyle tylko odwrócić uwagę od tematu. Co do ukarania Administracja tak wie o tym co robisz i zamieniłem parę słów z adminami to pobłażali ci bo pewnie dł tu grasz, ale ile można znosić coś takiego Ty powinieneś im dziękować, a nie bezczelnie ich teraz nadmieniać, że cię nie banowali.... i co do kolejnej twojej bezsensownej wypowiedzi kk i NeoneX nie wspominają o żadnych totemach leczenia tylko totemy które zabijają i zadają dmg ... typu Mnich itp ... czytaj ze zrozumieniem janeczko10 i zgadzam się w pełni z ich wypowiedziami bo często sam byłem świadkiem używania czy to meka czy mnicha na małych mapach ....

Jeśli nie traktujesz tej skargi poważnie i nie masz zamiaru się poważnie bronić to samym twoim podejściem do sprawy się przekreślasz .... bo nie napisałeś nic sensownego po za tym, że nawet w skardze chcesz się dowartościować choćby tym zdaniem:

32 minuty temu, janeczko10 napisał:

Bolała dupka że we dwóch z Neonem sobie nie dawaliście rady i ciągle mnie obrażałeś. Powiedziałeś że mi należy bez powodu to także ja też mogłem uznać ze moge cię zmotywować to wykonywania celów zbugowaniem partiala ;) 

Udajesz pierwsze kogoś oczytanego próbując pięknie pisać a potem piszesz coś takiego ? po co ? nic tu na temat tylko przyznajesz się, że bugujesz neh. Jeśli będziesz chciał się poważnie bronić to napisz coś z sensem pozdrawiam Chwała Virtus Pro Neo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
NetharD.    8

Witam .  

Jesli chodzi o bugowanie itemow niestety nie bylem tego swiadkiem . Jesli jednak robi to Janeczko i jest to udowodnione powinien poniesc tego kare. Jesli chodzi o Gracza @Chwała Virtus Pro Adi musze przyznac ze nie nalezy On do najspokojniejszych graczy . Prawda wyglupia sie jest pozytywny chlopak ale miewa dni ze sie odpala i poniza innych graczy. Wysmiewa ich i daje do zrozumienia kto jest lepszy. To jest tylko gra i rozumiem rywalizacje panujaca na serwerze .

Wrzucmy na luz i cieszmy sie gra ! 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
neoneX    204

@janeczko10 dobra totemy totemami, ale bugujesz często rakiety i strzelasz z respa, chociażby wczoraj na mapie fy_poolday. Wiem, każdemu zdarzy się puścić rakietke albo strzelić z respa, ale u ciebie występuje to praktycznie cały czas. A co do tego "bólu dupki" na jakiej podstawie to oceniasz? Że masz patriala i rzucasz granaty, bugujac item i zabijasz nas. Czujesz, że zazdroszczę Ci, czy co, bo nie bardzo rozumiem. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
janeczko10    24

@neoneXpraktycznie cały czas? to czego nie widać tego na demku? raz pusciłem bo sie odrodziłeś :facepalm: proszę cie. Albo jak teraz np gramy. Jest godzina 18:52 i jak Chwała mnie zabije to strzela w moje zwłoki. To jak to nazwać? XDDXDD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To jest jakaś nie znacząca dygresja nie na temat wypowiadaj się na temat jeśli możesz dziękuje. Wiadome, że przy tobie tego nie będzie robił bo jesteś adminem to byś go zbanował logiczne. Nie poniżam graczy nie wiem dlaczego piszesz coś takiego o mnie jeśli nie zgadzanie się z czyimś zdaniem można tak nazwać to hmm może ale nie przypominam sobie takiego czegoś bym poniżał kogoś jeśli masz jakiś dowód to przedstaw go ale w innym wątku bo to nie jest dobre do tego miejsce.

na demku wid

4 minuty temu, janeczko10 napisał:

@neoneXpraktycznie cały czas? to czego nie widać tego na demku? raz pusciłem bo sie odrodziłeś :facepalm: proszę cie. Albo jak teraz np gramy. Jest godzina 18:52 i jak Chwała mnie zabije to strzela w moje zwłoki. To jak to nazwać? XDD

Na demku nie nadużywałeś tego bo poinformowałem Cię o tym , że na bank tego tak nie zostawię to pewnie nie chciałęś się bardziej pogrążać ... ale btw co to ma do tego ? że zrobisz to raz czy 100 ? robisz to celowo i jesteś tego świadomy i to jest ważne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 minut temu, NetharD. napisał:

Jesli chodzi o Gracza @Chwała Virtus Pro Adi musze przyznac ze nie nalezy On do najspokojniejszych graczy . Prawda wyglupia sie jest pozytywny chlopak ale miewa dni ze sie odpala i poniza innych graczy. Wysmiewa ich i daje do zrozumienia kto jest lepszy. To jest tylko gra i rozumiem rywalizacje panujaca na serwerze .

nie jesteśmy tu by siebie oceniać w skardze na janka prawda ?!

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
neoneX    204
2 minuty temu, janeczko10 napisał:

@neoneXpraktycznie cały czas? to czego nie widać tego na demku? raz pusciłem bo sie odrodziłeś :facepalm: proszę cie. Albo jak teraz np gramy. Jest godzina 18:52 i jak Chwała mnie zabije to strzela w moje zwłoki. To jak to nazwać? XDDXDD

@janeczko10 nie mówię tutaj konkretnie o mapie ze skargi, ale na fy_poolday kilkakrotnie to robiłeś. Nie chcę tutaj się z tobą sprzeczać, bo jesteś spoko i nic do ciebie nie mam, ale tak jak napisał to @NetharD. to tylko gra, ale jeśli jest bugowanie to psuje to trochę rozgrywkę i przyjemność z gry. 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
NetharD.    8
3 minuty temu, Chwała Virtus Pro Adi napisał:

To jest jakaś nie znacząca dygresja nie na temat wypowiadaj się na temat jeśli możesz dziękuje. Wiadome, że przy tobie tego nie będzie robił bo jesteś adminem to byś go zbanował logiczne. Nie poniżam graczy nie wiem dlaczego piszesz coś takiego o mnie jeśli nie zgadzanie się z czyimś zdaniem można tak nazwać to hmm może ale nie przypominam sobie takiego czegoś bym poniżał kogoś jeśli masz jakiś dowód to przedstaw go ale w innym wątku bo to nie jest dobre do tego miejsce.

Masz racje nie mam dowodu dlatego tylko wyrazam swoja opinie i nic poza tym.  Nie oskarzam Cie tu ani nie wymagam zadnej kary. Zwykla wypowiedz i mowie co mysle o Twojej osobie . 

Tak jak mowie. To tylko gra i wrzuccie na luz . 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

SKARGA SŁUSZNA

Jeśli nie zgadzasz się z decyzją moderatora, zgłoś ten post.

ban zostal nadany przez Ziemniak na moja prośbe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.