Skocz do zawartości
NetharD.

Skarga- WarninG!

Rekomendowane odpowiedzi

NetharD.    8

Data/godzina : 17/10/2019

Nick Admina : WarninG!

Chcialbym zlozyc skarge na wyzej wymienionego Admina. Nie mam pojecia jak On dostal opcje bycia administratorem. Wiecznie szukajacy problemu i Kickujacy z serwera przy kazdej najmniejszej okazji admin . Od jakichs kilku tygodni gry na serwie zauwazylem jak robi Screeny graczowi Batista za doslownie tylko to ze lal go jak dziecko co runde ... kilka razy spial sie tez z innymi graczami . W moim przypadku natomiast bylo tak ze gralismy mape fy_pool no i wiadomo nawet przy 6 graczach na serwerze jest tam ladnia rzeznia . i znowu chlopak rady sobie nie dawal bieglem w jego strone i zabilem jakiegos gracza po drodze dostalem item Red Bull (czego nie zauwazylem ) no i przy probie przeskoczenia basenu wyrzucilo mnie na daszek ... odrazu po wlocie tam ,. powiedzialem to na mikro i napisalem .. ze przypadek , wyrzucilem item , po czym otrzymalem bana na podajze 5 min ... myslalem ze jesli przeprosilem to wszystko jest wporzadku .. ale nie ..

Jest to moim zdaniem totalne naduzywanie stanowiska jakim ten czlowiek operuje... 

Dowody : Nie posiadam niestety nic na udowodnienie tego ale paru stalych graczy z pewnoscia potwierdzi to jak sie zachowuje 

Edytowane przez NetharD.
  • Lubię to! 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Crash    287

A więc

1. Jeśli admin daje komuś kick to napewno jest do tego jakiś powód większy lub mniejszy

2. Gracz batista dostał od warninga ss'y tylko 2 razy A miało to miejsce 2.5 miesiąca temu i miesiąc temu więc raczej stwierdzenie że cały czas daje mu ss'y jest bardzo mocno zawyżone 

3. Dostałeś bana za to że byłeś na txt co jest zakazane w regulaminie mogłeś to dostać i na 30 min tak więc na moje te 5 min to raczej na zasadzie ostrzeżenia i to że przepraszales na mikro i mówiłeś że to przypadkiem to jak każdy gracz by mógł tak powiedzieć że o sorry to ja tam przypadkiem cała mapę na txt przelecialem to równie dobrze można usunąć z taryfikatora txt bo to napewno ktoś tylko przypadkiem

• Lubię to! 1
  • Nie lubię tego! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
JoKeR    1 397

Od kilku tygodni robie screeny ciekawie wróciłem po 2 tygodniowej przerwie i ty masz problem o bana na 5min? Mogłem dac 30 jak jest w taryfikatorze, przypadkiem każdy przypadkiem jest ma txt a txt to tekstury. Mogłem nagrać demo jak mówiłeś cytuje : "kto ci dał tego admina ja cie ku*wa załatwię i nie będziesz tym adminem" tak samo twoje gadanie na serwie ale ten WarninG taki lub taki albo szukasz ochotników którzy poprą twoją skargę, nawet nowych graczu nastawiasz negatywnie do mnie a wszystko przez co? Bo dostałeś bana. @[email protected] juz poinformowałem o jego zachowaniu i nastawianiu do mnie negatywnie graczy, mial o tym z nim porozmawiać. 

• Nie lubię tego! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja tam zgadzam się z NetharD typa widze pierwszy raz gram sobie normalnie otwieram jak zawsze tabele i nagle pf dostaje za nic ss ? bez powodu jak bym robił jakieś powalone akcje a grałem sobie normalnie ... ciągle inni admini wbijają patrzą jak gram i nikt nigdy nie wpadł na to by mi robić ss... ten wbił na serwer i pewnie sobie wylosował jakogś z najlepszymi statami i robi mu ss... bez jaj. Albo inna opcja spejsony który jest psyhiczny na moim punkcie mu spamował [email protected] to ten bez zastanowienia mi zrobił ss bo ktoś mu kazał szanujmy się tak... ? dla mnie tak samo ten admin nie powinien piastować dalej tego stanowiska jeśli się nie nadaje i ludzie go jadą na serwerze bo raczej popularny to on nie jest. pozdrawiam czekam na ub :D

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Karwoś    1 307

Admin ma prawo zrobić ss każdemu jeśli o coś go podejrzewa. Druga sprawa brak dowodów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Karwoś    1 307

SKARGA ODRZUCONA

Jeśli nie zgadzasz się z decyzją moderatora, zgłoś ten post.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.