Skocz do zawartości
xkolejorz (: !

zm Granaty

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry Wieczór 

mam propozycję otóż taką jak są te granaty to jest normalny natychmistowy i moglibysmy dodac tez ze granat rzucimy i nacisniemy "e" i wszystko wybuchnie momentalnie. 

Dziękuje za uwagę miłej nocy !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

S przydało by się bo jest to potrzebne :>  Dobry miałeś pomysł :) 
Kto jest za daje >> :o

Z pozdrawianiem Kexper18869pl
Admin Zombie Moda

bannercs1.6.gif.51e2d98284dde9d552f1abe3a9833a81.gifbannerforum.gif.4c7671aa279d9a6326b3b6ef8769504b.gif

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Skolopendomorf123 Nwm kto ci to pisal ale na pewno nie Dredek bo on by potrafil to zrobic Easy a tak wogule jest to taki fajny plugin 

link https://amxx.pl/topic/132901-tryby-granatów/ sa także Cvary w których możesz usunąć niektóre opcje Np: Czyjnik ciepla :D dałem linka do tego pluginu @dredek

@Punkie się tym zajmą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja wtedy to pisałem, bo takie info dostawałem od dredka, z czego teraz widzę, chyba teraz dredek coś tam edytował. A patrząc na te cvary, są właśnie ustawione tryby na he/flash/smoke a tryby jakie tam są niby włączone to: Normalny, Natychmiastowy, Czujnik ruchu i Detonacja na klawisz.

Chyba teraz dredek zmieniał, ale pewności nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tryby o których mowa były wyłączone ze względu na liczne błędy w kodzie przez co występowały crashe serwera no i nie działało to prawidłowo. Poprawiłem kod i dodałem wam dwa nowe tryby tj. tryb aktywacji pod E oraz czujnik ruchu (jak zombie zbliży się do granatu to eksploduje).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.