Skocz do zawartości
Chwała Virtus Pro Adi

brak ub ban za nic ?

Rekomendowane odpowiedzi

Wzór:
1. Twój nick: Chwała Virtus Pro Neo
2. Powód bana: AB
3. Serwer: DM
4. Link do bana: 
http://amxbans.cs-creativ.pl/ban_list.php?bid=41145
5. SteamID/IP:  76561198060424717
6. Wycinek z konsoli: 
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] You have been banned from this Server!
[AMXBans] You can complain about your ban @ www.Cs-Creativ.pl
[AMXBans] Reason: 'ab'
[AMXBans] Duration: 'permanently'
[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_0:1:50079494'
[AMXBans] Your IP: '83.26.205.243'
[AMXBans] ===============================================
* You hit Lag? 2 time(s), 50 damage >> leftleg: 1 rightleg: 1
Kicked by Console:  You are BANNED. Check your console.
Kicked : You are BANNED. Check your console.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziadek przedłużył mi bana pewnie przez amx czego się nie powinno robić ... bo dostałem na 30 min za obraze ale nie powiedziałem nic az tak złego by dostać na 1 dzień ....  a tym bardziej w sposób nie udolny bo mam jedno i to samo ID jeśli normalny ban mi się skończył to mogę wbić to że on przedłurzył w amx nic nie daje bo nie masz bana w grze tylko w ssystemie i mozesz normalnie wbić na serwer co jest bez sensu .... jak dla mnie wszystkie te bany nie powinny mieć miejsca .... nawet ten na 30 min .... bo inny tak samo a i nawet bardziej wyzywali jeśli chcesz się kogoś pozbyć z serera ta to robisz bo masz opiekuna tak ?> no to nieźle hahah ;D niezła pajacerka jak dla mnie. Skąd ktoś ma wiedzieć,że został mu przedłużony ban ? nie mam obowiązku śledzić amx bana dostałem bana na 30 mi i potme wbiłem ... wiec potem powinienem dostać przedłużenie bana bedac na serwerze jeśli już i będąc tego świadomym ... A nie jak sobie obejrzałęm film 30 min wbiłem z powrotem i pograłem 20 min i nagle perm za nic .... bo AB wystarczyło powiedzieć czy coś ale lepiej wyjebać komuś perma bo nie pasuje ci jego obecność bo jest o wiele lepszy od ciebie to nieźle .... co mogę wiecej dodać róbcie sobie co chcecie i tak pewnie z tym nic nie zrobicie 2/10 administracia az chce się wbijać na no steam czitować i dedosować ten serwer bo na tyle zasługuje z taką administracją żenada jak dal mnie.....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To że inni łamią regulamin nikogo nie usprawiedliwia, wręcz przeciwnie każdy powinien być ukarany w stopniu zależnym od przewinienia. Jeśli chodzi o perma za ab to myślę, że można tu odpuścić i zostawić bana na 1 dzień. Sam jak byłem banowany to nigdy tego nie weryfikowałem w banliście tylko wchodziłem na serwer żeby pokazało ile zostało. Skoro ban został przedłużony pod nieobecność gracza to nie jego wina że o tym nie wiedział. Tylko Chwała musisz trochę ochłonąć albo zacisnąć zęby i przyhamować z tym co piszesz bo inaczej administracja nie będzie przychylna do mojej propozycji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Masz racje, ale Gadzina, ale zobacz co napisałeś :D wszyscy powinni zostać ukarani wedle regulaminu ostatnio janeczko kazał ludizom go nie być na serwie bo robił sobie misje z hostami i luz mieli z tym wszyscy potem ta akcja on zaczął mnie wyzywać i jakiś ziomek i Admin dopiero zareagował jak ja coś powiedziałem. Ale skoro tak mówisz to pewnie masz racę czasem lepiej zacisnąć zęby ;D i tak zrobię tym razem więc resztę już zostawię Administracji. Przepraszam za moje zachowanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ban skrócony do jednego dnia.
Jeżeli znów pojawi się na serwerze sytuacja, gdzie jest prośba innego gracza, o nie zabijanie innego, proszę o zgłoszenie to jako skargi, zgodnie z Regulaminem- na serwerze widnieje zakaz pomagania w misjach.

Z pozdrowieniami hardy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

PROBLEM ZOSTAŁ ROZWIĄZANY

Jeśli nie zgadzasz się z decyzją moderatora, zgłoś ten post.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

BRAK UB

Jeśli nie zgadzasz się z decyzją moderatora, zgłoś ten post.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.