Skocz do zawartości
Nuget

Nowy SCAM na Steam

Rekomendowane odpowiedzi

Nuget    126

Witam. Chciałbym tutaj napisać jeden z ciekawszych scamów jakie widziałem na STEAM do tej pory :D

Otóż pewna osoba w znajomych którą znałem(Polak) nagle okazuje się, że pisze do mnie po angielsku (wiadomo, czasem sam pisze do polaka po angielsku, bo nie zawsze sprawdzam profilu więc jeszcze przyjąłem to za normalne), że zreportował mnie przypadkiem za "duplicating items" i bardzo mnie przeprasza, i pyta się czy nie będę zły i po chwili wysyła filmik konto z VAC. Okej brzmi legit ale mniej. Nagle mówi, że jego kolega z supportu nie chce go słuchać, że to był przypadek i postanawia wysłać mi linka do jego mości żebym to ja wytłumaczył jemu. I tu już wiedziałem, że SCAM na 100% bo 1. Admin nie komunikuje się ze społecznością 2. Takie sprawy robią to przez swoje sposoby 3. Jeżeli zgłoszenie okazuję się nieprawdziwe anulują. No to przyjąłem typa i odrazu po 5 sek usunąłem ze znaj. Oczywiście napisał :D

Na dole podaje screeny z wiadomości:

1.PNG

2.PNG

3.PNG

4.PNG

Edit: Link do podobnej sytuacji:

https://steamcommunity.com/discussions/forum/0/3145094199293363753/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gatki    46

Ja to bym odpisał `Spier88 dalaj typie` :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Flash    615

TEMAT ZAMKNIĘTY PRZEZ MODERATORA

Jeśli nie zgadzasz się z decyzją moderatora, zgłoś ten post.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.