Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

1. Nick z gry: Wolf
2. Imię: Radek
3. Wiek: 26
4. STEAM_ID: STEAM_0:1:3284842
https://banid.pl/sprawdz?sid=0:1:3284842
 Jeszcze nie za aktualizowali na banid nowego nicku i avatara
5. Dlaczego akurat Ty?:  Byłem kilka razy adminem, miałem własny serwer cod, umiem odróżnić czitera od czystego skilla. Pisałem też kiedyś pluginy do Coda takie jak klasy, perki, sklep, umiem obsługiwać się FTP. To tyle z mojego doświadczenia z zakresu cs 1.6 i codach :).  Wiem że mam mało godzin na codzie to zaledwie 14 h ale to jest do nadrobienia :). Znam regulamin i widzę jak jest on łamany nawet zgłaszam w skargach graczy tych którzy to robią ponieważ na serwerze nie ma admina. Fakt teraz zostało zaakceptowane podanie i mam nadzieje, że będzie admin :). 
6. Posiadasz mikrofon?: Tak lecz mało korzystam gdyż jest to wbudowany z laptopa a mam słuchawki z rozdzielonym mikrofonem od słuchawek i potrzeba dwóch wejść a mam jedno.  
7. Miałeś mutacje głosu?: Tak 
8. Znajomość AMXX: 9
9. Coś o sobie: Nazywam się Radek, mieszkam w Województwie Opolskim, pracuje jako Operator Wózka Widłowego. Interesuje się sportem głównie piłką nożną jestem fanem Milanu kiedyś Barcelony lecz jak zobaczyłem grę Milanu a Barcelony zszokowało mnie poziom gry Milanu, interesuje się też muzyką, tańcem. Czasem stworzą własną muzykę do tańca :).  Interesuje się też Militariami. W niedziely grywam w Klubie piłkarskim lokalnym w mej miejscowości. 
10. Składka: Tak
11. Link do GT:
https://www.gametracker.com/player/Wolf/54.38.48.193:27015/

@Noon pierwsza to jest wyrwana z kontekstu od Leraq czy jakoś tak bo gracz bezczelnie się śmiał iż nas zabija z Repliki. Druga to jest wyrwana z nie wiem skąd Jak Przedstawiłęm swój Banid i swoje SID gdzie wyraźnie widać iż nie mam żadnego bana vac'a, a nick wolf mam od nie całego od 20 lipca więc to pewnie był jakiś inny Wolf. 

Edytowane przez Wolf

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na nie.

Zauważyłem że twoja kultura sięga dna.

Nawet sam się dałeś na to złapać, gdy zgłaszałeś gracza. 

Gdy spojrzymy na screenshot, na czacie Wolf napisał "no w chuj zabawne"

Zgaduję że to nie jego pierwsze i ostatnie przekleństwo.

-gt

+wiek

wielki - za kulturę..

+AMXX

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na tak

#Wiek

#Brak adminow

#AMXX

#Skladka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na TAK

+Wiek

+Doświadczenie

+Znajomość AMXX

+Składka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chamidło i jeszcze raz chamidło. Na kilku sieciach ban, na niektórych na czarnej liście. Jak na rzekome 26 lat straszny przygłup i cwaniak. 

Najpierw narobi sobie wrogów swoim gburowatym pyskowaniem, a później zmienia sieć.

Pozdrawiam cichy wielbiciel. PS. Jaka będzie następna sieć? 

Notatka dodana przez Quai., .

3.5 Wypowiadając się w podaniu musimy uzasadnić swoją wypowiedź minimum dwoma argumentami.  3.4 W podaniu istnieje możliwość głosowania tylko i wyłącznie na TAK oraz NIE. Każdy inny wybór jest traktowany jako nieuzasadniony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Wolf odniesiesz się jakoś do tego? Konkretnie chodzi mi o te dwie negatywne wypowiedzi. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

PODANIE PRZYJĘTE

Jeśli nie zgadzasz się z decyzją moderatora, zgłoś ten post.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.