Skocz do zawartości
Lazanestic

jb aa

Rekomendowane odpowiedzi

Eluwa, spontan propozycja. Proponuję zwiększyć aa - airaccelerate na serwerze, gdyż obecne jest, że tak powiem żałosne. Słyszałem, że podobno jest jakiś bug i się nie da, ale to raczej kpina i jest w tym chvj prawdy. Zwykła mechanika gry, da się to zmienić w kilka chwil, no chyba, że osoba, która jest upoważniona do takich spraw tego nie potrafi, to inna sprawa, o której warto wspomnieć, a nie gadać, że występuje jakiś błąd, pozdrawiam. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

@dredek obczaisz? Bo nie wiem, do kogo to należy. :P

@dredek to sora, zapomniałem dopisać, że nie mogłem edytować na telefonie, ale mniejsza. Tutaj, pytając o to na serwerze nikt nie wiedział nawet, co to jest, więc będzie ciężko o opinię, tylko jedna osoba powiedziała mi, że jest jakiś błąd z tym, ale raczej mało w tym prawdy, skoro temat nie został zamknięty. Powiem Ci tak, bo opinii innych raczej się nie doczekamy. Gra na 10aa jest trochę bez sensu na jb, gdyż gra się strasznie niewygodnie. Możesz stwierdzić, że takie 100aa + abh to trudny orzech zgryzienia, dla osób prowadzących w CT, ale idzie się do tego przyzwyczaić, a po pewnym czasie widać efekty. Nie wspominam, że nie musi być abh, ale wiem, że usunięcie go jako oddzielna propozycja nie ma sensu, gdyż i tak nie przejdzie, więc chociaż ustawić to 100aa, chociażby na okres próbny, a zobaczysz, że wpłynie to dobrze na serwer.

Edytowane przez Lazanestic

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Lazanestic nie doubluj postów i czekaj cierpliwie na opinie innych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo to by się przydało naprawić bo normalnie nawet surfować nie można bo skręcać się nie da

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Propozycja rozpatrzona.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.