Skocz do zawartości
SpIzGaNy <3

Skarga na Strażnika :]

Rekomendowane odpowiedzi

SpIzGaNy <3    96

1. Twój nick: SpIzGaNyy
2. Nick oskarżonego: whYskY'cOlaa
3. Opis sytuacji: Nasz kochany, szanowny Strażnik prowadził rundę. Powiedział polecenia, powtórzył, niestety niedosłyszałem poleceń, bo gadałem z kolegami na Ts'ie i niestety mi zagłuszyli. Wpisałem komende /powtórz, nie powtórzył, lecz mnie zabił. Lecz to nie jest jeszcze to. Za fk na graczu @Sa4ki. Dał zabawę: "Chowany". Znalazł mnie, świecił zielonym kolorem... Wybrałem czerwony, kolega niechętnie zmienił, lecz zmienił kolor. Tym kolorem okazał się być : BIAŁY :D  Ale kolega postanowił mnie zabić, oraz szybko zmienić kolor na żółty, przy tym wyzywając mnie. Według mnie, nie jest to zachowanie godne Strażnika serwera. Stało się to około 15:35 - - 15:45
4. Dowód (ss/demko):  http://505606.hltv3.pukawka.pl/hltv-1908281535-jail_pyramid-1566999300-1567001160.zip 
5. IP oskarżonego:   78.10.208.74 

• Lubię to! 2
  • Haha! 1
  • Wow! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Sa4ki.    50

Wszystko się zgadza tylko FK zrobił kto inny wariacie, a nie chce mi się szukać po Demkach odpuszczę tej osobie.

Po drugie, nie jest to godne zachowanie strażnika, ponieważ zrobił to ze złości, bo nie chciał wcześniej przyznać racji @SpIzGaNy <3 tyle ode mnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ice`Tea    8

Dobrze ale przeprosiłem cię za to i był luz też mam zdj jak mnie wyzywasz i moją mamę i co ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
SoneK    3

Yyyy jakk gramy to nie gadamy i to jest tylko twoja widoczna wina bo gadasz słuchaj mnie jeśli grasz se dd2 lub inne serwery to se gadaj ale na JB słuchamy poleceń i to twoja wina ze ci zagluszyli dziękuję dowidzenia 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Skurwidolan    4

Każdy ma prawo do popełnienia błędu więc nie rozumiem obecnego tutaj problemu. Tym bardziej, że padło słowo przepraszam więc tym bardziej nie ma co rozdrapywać ran zwłaszcza obrażaniem czyjejś rodziny, która nie powinna być najmniejszym stopniu w to mieszana (notabene samą obrazą matki skarga powinna być z góry zignorowana, ponieważ jest to oznaka braku kompetencji), dziękuję.

Edytowane przez Skurwidolan
  • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
SoneK    3

I popełnił błąd owszem ale to nie znaczy że można se rodzicow wzywać od tak 

Proszę bardzo wyzywanie rodziny 

received_301450844027189.jpeg

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Karwoś    1 347

SKARGA ODRZUCONA

Jeśli nie zgadzasz się z decyzją moderatora, zgłoś ten post.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Kto przeglądał temat

1 użytkownik zobaczył ten temat:
    Bacior 
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.