Skocz do zawartości
MRGALAXI

XAO I JEGO TXT

Rekomendowane odpowiedzi

twój nick:MRGALAXI

nick oskarżonych :XAO 

opis: oni wchodziła na txt   : xao czas = 7:15 , 19:50

dowód:https://t.co/OVOU1Q9tm5?amp=1

ip:

# 5    "Xao" 545 STEAM_1:0:578187283   0 00:24   31    0

edit:xao grozi mi banem i kickuje bez powodu

dowody 
[ReasonKicker] ==========================================
[ReasonKicker] Zostales wykopany przez Xao
[ReasonKicker] Powod: "jak sie ogarniesz to wroc"
[ReasonKicker] Jezeli uwazasz, ze kick byl bezpodstawny zglos to na http://amxx-dev.pl
[ReasonKicker] Pozdro od autora (byCZEK)
[ReasonKicker] ====================================

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Groże ci banem i ostrzegam za to że codziennie słysze dostaniesz degrada nie powinieneś mieć strażnika a potem xao zrób to xao slapnij itp i wiesz że mam tego dosyć ty nie chcesz dać mi spokojnie grąc wykonywać obowiazkow prowokujesz mnie do wywalania ciebie a potem zachowujesz sie jak owieczka ze ja niewinny jestem to xao wina zastanów się czasami nad sobą

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Xao napisał:

Groże ci banem i ostrzegam za to że codziennie słysze dostaniesz degrada nie powinieneś mieć strażnika a potem xao zrób to xao slapnij itp i wiesz że mam tego dosyć ty nie chcesz dać mi spokojnie grąc wykonywać obowiazkow prowokujesz mnie do wywalania ciebie a potem zachowujesz sie jak owieczka ze ja niewinny jestem to xao wina zastanów się czasami nad sobą

jesli nie umisz wykonywac obowiozkow straznika gdy np :gdy ktos utknie na txt itp   nie slapujesz  ale gdy  nie trzeba sam sie umisz slapowac ,nie grozilem ci degradem mowilem ze zlozylem skarge "i mam nadzieje ze dostaniesz degrada"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli ktoś utknie na txt to powinien dać mi o tym znać a nie że nie slapowałeś mnie czy coś i umiem sie sam slapować dzisiaj na chowanym utknalem w ct na txt i sie slapowalem  na assasult kolo 12/14 godziny i odebrałem to jako grożba bo zawsze coś masz do mnie 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Xao napisał:

Jeżeli ktoś utknie na txt to powinien dać mi o tym znać a nie że nie slapowałeś mnie czy coś i umiem sie sam slapować dzisiaj na chowanym utknalem w ct na txt i sie slapowalem  na assasult kolo 12/14 godziny i odebrałem to jako grożba bo zawsze coś masz do mnie 

utknolem na deathrun i nie chciales slapnoc i przez to  zginolem , mowilem zebys mnie slapnol , zreszto nie tylko slap ale tez txt wiec jak mowilem "mam nadzieje ze dostaniesz degrada" jesli nie wykonujesz tego co straznik powinien wykonywac .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale czy ty  nie rozumiesz ze sie wtedy strzelalem z shostakovich no nagle ci wlacze amx i ciebie będe slapował człowieku pierw bym musial wpisac to w konsoli i to nie moja wina że to ty wpadles do wody zielonej zapewne 

Człowieku ja nie musze ciebie zawsze slapowac kiedy to ci sie podoba moglem ci slaya dac poprostu i tyle za to ze wpadles gdzies tam i po 2 żył jeszcze 2 ct wiec nie widze problemu w tym zeby ta osoba wtedy dostala zyczenie myslisz tylko o sobie tak szczerze 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, Xao napisał:

Ale czy ty  nie rozumiesz ze sie wtedy strzelalem z shostakovich no nagle ci wlacze amx i ciebie będe slapował człowieku pierw bym musial wpisac to w konsoli i to nie moja wina że to ty wpadles do wody zielonej zapewne 

Człowieku ja nie musze ciebie zawsze slapowac kiedy to ci sie podoba moglem ci slaya dac poprostu i tyle za to ze wpadles gdzies tam i po 2 żył jeszcze 2 ct wiec nie widze problemu w tym zeby ta osoba wtedy dostala zyczenie myslisz tylko o sobie tak szczerze 

po pierwsze to bylo na chowany po drugie obowiozek straznika to slapowannie gdy jest ono potrzebne , skoncz temat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli ktoś utknie na txt, ma obowiązek wpisać killa, a nie prosić admina o slap.

Pisząc skargę o osobie, która była na txt to ją dajesz do oskarżonych a nie admina, który niby według Ciebie nie wykonuje swoich obowiązków.

Edytowane przez firzenito

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Galaxy co chwile piszesz skargi na siłe , boli cię to że strażnika ci nie przyjeli czy co ci lega na sercu?

Prowokujesz , a potem szybko forum i skarga .

Mógł ci dać slay i po sprawie , bo ty masz obowiązek wpisac kill'a.

To tyle.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 13.08.2019 o 22:28, Klaudia napisał:

Galaxy co chwile piszesz skargi na siłe , boli cię to że strażnika ci nie przyjeli czy co ci lega na sercu?

To tyle.

XD miejsza z txt xao tez byl na txt jako straznik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 13.08.2019 o 22:28, Klaudia napisał:

To tyle.

A po drugie ta skarga to " xao i jego txt" a nie slap czy slay gdy jestes na txt

By Quai.,

Nie spamuj i nie doubluj postów, używaj opcji edytuj.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

SKARGA ODRZUCONA

Jeśli nie zgadzasz się z decyzją moderatora, zgłoś ten post.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.