Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wzór:
1. Imię: jakub
2. Wiek: 20
3. Doświadczenie: Spore, byłem tu wcześniej tutaj bardzo długo w UB Team i nawet mi dobrze szło (demka były kiepskie ale zawsze można sie poduczyć :) )
4. Dlaczego akurat Ciebie mamy wybrać: Dlatego, że aktualnie jest mało osób w UB Team, a jak jestem teraz aktywny na forum jak i na 2 serwerach Zombie Mod i Diablo ;)
5. Ile czasu dziennie będziesz mógł poświęcić na wykonywanie swoich obowiązków: Dni powszednie myślę, że całe południa (zaglądanie na forum) dlatego że codziennie pracuję na 1 zmianę od 6 do14 i potem jestem wolny :) W weekendy więcej czasu będę poświęcał :) 
6. Coś o sobie: Mam na imię Jakub, mam 20 wiosen już, pracuję sobie przy Silniczkach  Elektrycznych w elektrowniach ;D. W wolnym czasie bywam u kobiey , chodzę na siłownie, pomagam rodzicom i gram w gry (CS'y, LoL, GTA V, itp)
7. Staż w CS: ok 8-9 lat
8. Link do STEAM: https://steamcommunity.com/profiles/76561198341357377/home

Wymagania:

• Dojrzałość. +
  • Minimum 100 postów. +
  • Biegła znajomość języka polskiego. +
  • Wysoka aktywność. +
  • Bardzo dobra opinia. +/- Nie mnie to oceniać ale chyba dobra ;)
  • Znajomość amxbans z poziomu WWW. +
  • Konto steam z grą CS 1.6. +
  • Doświadczenie na tej posadzie. +
  • Brak ostrzeżeń na koncie. +
  • Znajomość regulaminów serwerów. +/-

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Wróciłeś niedawno na forum, nie wszyscy Cię znają, lecz obecnie jest tu tylko 1 członek UB Teamu i myślę, że można dać Ci szanse. Masz moje błogosławieństwo, jestem na tak, myślę, że mnie nie zawiedziesz, jeśli będziesz potrzebował pomocy, śmialo pisz na pw, postaram się pomóc. ;)

+Wiek

+Był tu kiedyś UBT i sprawował się na przyzwoitym poziomie

+W miare dobra aktywność

Edytowane przez Quai.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem jak najbardziej na tak, jak wiadomo, UBT się przyda, chęci są, podanie ładne, ale niedawno co wróciłeś, nie uważasz, że to za wcześnie? Większość nowych graczy pewnie nawet Cię z nicku nie kojarzy :/ ale oczywiście mam nadzieję, że się dostaniesz i pokażesz, na co Cię stać i dasz się zapoznać w ten sposób z innymi graczami. Powodoznka :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

PODANIE PRZYJĘTE

Jeśli nie zgadzasz się z decyzją moderatora, zgłoś ten post.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.