Skocz do zawartości
Kukulele

jb Troche Propozycji i Rzeczy do naprawy

Rekomendowane odpowiedzi

A więc może zacznę co jest do naprawy - Skoki na svipie mam tyle skoków co powinien mieć vip ( brakuje 1 skoku na svipie)

To teraz propozycje

1.  W pojedynku na daną broń były do wyboru 3 opcje - zwykły pojedynek,pojedynek onlyhs,pojedynek 1s1k.
  2.  W pojedynku na awp i scouty dodatkowy opcje oprócz tych 3 u góry - bez celownika , z celownikiem
  3. W zabawach usunąć m4 only hs i deagle only hs i dodać zwykłą zabawę only headshot polegała by na tym że dostajesz losową bron i bijecie sie na only hs powiedzmy usp 
  4. Naprawić to żeby fps przyspieszały cie na BH 
  5. Dodać podpunkt w regulaminie że nie można wgl kampić w gr a nie tylko na Freeday

Jak coś jeszcze mi się przypomni lub coś wymyślę to dopiszę

Co o tym sądzisz @firzenito @SnapZZZ

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, Wyindywidualizowany napisał:

A więc może zacznę co jest do naprawy - Skoki na svipie mam tyle skoków co powinien mieć vip ( brakuje 1 skoku na svipie)

Jest to już napisane w moim notatniku co jest do zmiany, także to naprawimy niedługo.

1. Nie wiem, czy to dobry pomysł, za dużo do roboty,

2. Mam to już zapisane

3. Jestem na tak, z chęcią to dodamy.

4. sv_airaccelerate podobno jest zbugowane, już jest któraś propozycja o tym i po raz któryś to tłumacze, nie naprawimy tego.

5.Jestem na nie, jak się buntują, ct może się schować do gr żeby broni nie brali.

@SnapZZZ wypowiedz się jeszcze Ty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, firzenito napisał:

Jest to już napisane w moim notatniku co jest do zmiany, także to naprawimy niedługo.

1. Nie wiem, czy to dobry pomysł, za dużo do roboty,

2. Mam to już zapisane

3. Jestem na tak, z chęcią to dodamy.

4. sv_airaccelerate podobno jest zbugowane, już jest któraś propozycja o tym i po raz któryś to tłumacze, nie naprawimy tego.

5.Jestem na nie, jak się buntują, ct może się schować do gr żeby broni nie brali.

@SnapZZZ wypowiedz się jeszcze Ty.

W pełni się zgadzam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

TEMAT ZAMKNIĘTY PRZEZ MODERATORA

Jeśli nie zgadzasz się z decyzją moderatora, zgłoś ten post.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.