Skocz do zawartości
ZENO

dm Co za bezużyteczna administracja!!!

Rekomendowane odpowiedzi

ZENO    575

Co administracja tu odpierdala to ja nie mam pojęcia typ z wieloma banami (perm) wchodzi na serwer a administrator do niego mówi "Nie widzę twoich ss'ów możesz mi to jakoś wyjaśnić" no kurwa zamiast dać potężnego bana  na cfg za AB (już 5) to się jeszcze głupio pyta

Było wtedy ze 3 adminów 1 pomagał graczowi (brawo 1 który wypełnia swoje obowiązki) 2 zadał te głupie pytanie a co robił 3 a 3 opierdalał się i nalicza sobie tylko h na serwerze bo wbił na serwer i nawet słowem się nie odezwał 

Jeszcze te głupie komunikaty na say'u admina typu "Dziadek bot" co to kurwa ma być żeby jeszcze opiekun na to pozwalał to jest dla mnie nie do pojęcia aby takie rzeczy działy się na serwerze jak bym był nowym graczem to pomyślałbym że 10 latkowie są adminami na serwerze a tak być nie powinno 

UBT dajcie mu bana na cfg http://amxbans.cs-creativ.pl/ban_list.php?bid=37389

Nie zamierzam wymieniać nicków adminów ale @[email protected] Ty jako opiekun powinieneś zabrać się za tych bezużytecznych adminów 

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[E]kko [W]eEd!    185

Chyba chodzi o mnie ze sie nie odzywalem i nabijalem godziny... Usunal mi sie caly config i ustawienia i siedzialem na serwerze i ustawialem to...

Jeśli masz jakies zastrzezenia do administracji to napisz skarge i po kłopocie

Admin sie pytal czy to moze jakos wyjaśnić, bo podejrzewał że ma inny nick na forum ( tak mówił )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ZENO    575
27 minut temu, [E]kko [W]eEd! napisał:

Chyba chodzi o mnie ze sie nie odzywalem i nabijalem godziny... Usunal mi sie caly config i ustawienia i siedzialem na serwerze i ustawialem to...

Jeśli masz jakies zastrzezenia do administracji to napisz skarge i po kłopocie

A czyli było 4 adminów no to brawo (nie chodziło mi o Cb)

Nie będę pisał skargi bo wtedy bym musiał napisać nicki tych adminów a tego nie chce 

Po skargach na was nauczyłem się że do was skargi nie trafiają wiec może taka forma da wam do myślenia

Istnieje coś takiego na forum jak amxbans i każdy admin ma obowiązek od czasu do czasu tam zaglądać i zamiast szukać nicku na forum to powinien go szukać w bansie

35 minut temu, TyyTaN napisał:

Mówiłem dlatego tam nie gram, haha!

Dopiero teraz  wpelni zdałem sobie sprawę z Twoich słów pod moim podaniem 

Ten serwer ma sporo problemów z balansem z graczami a nawet z administracją 

Co tu się działo kiedy mnie nie było???

Edytowane przez Yerlk
  • Lubię to! 1
  • Haha! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kredo    28

dostalem wazny telefon i musialem odejsc od komputera dlatego nie dostal bana a dla nie wazniejsze jest zycie a jesli masz jakis problem to pisz skarge ze to ze nie dalem mu bana bo musialem telefon odebrac 

• Nuuuuuda! 1
  • Nie lubię tego! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ZENO    575
6 minut temu, Kredo napisał:

dostalem wazny telefon i musialem odejsc od komputera dlatego nie dostal bana a dla nie wazniejsze jest zycie a jesli masz jakis problem to pisz skarge ze to ze nie dalem mu bana bo musialem telefon odebrac 

A to ciekawe bo widziałem że grałeś wtedy i nawet gadales przez mikrofon

Dobra koniec tego burdelu @dredek @hardy ogarnijcie ten cały syf z administracją DM

• Haha! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
hardy    1 170

@Yerlk nie mów mi i Właścicielowi co mamy robić, a czego nie, zapędzasz się troszeczkę uważając się za nie wiadomo kogo ze swoją arogancją i podejściem.
Jeżeli coś Ci nie odpowiada, to nie graj i tyle w temacie.

Co do sprawy:
Jeżeli widzisz, że są takie sytuacje na serwerze, zgłaszasz to do obecnego Opiekuna, jeżeli nie reaguje, piszesz na forum wszystko i uwzględniasz to w SKARDZE łącznie z nickami. Co to za tajemnica podać czyjś nickname w grze, bo tego też nie rozumiem.

Tyle ode mnie w tej kwestii, czekam za skargą, inaczej sytuacja nie miała miejsca, bo nie będę szukać osób, które zawiniły na Twoje specjalne życzenie.
Możesz mi wierzyć, lub nie, ale mam co robić, a prowadzenie zbędnego "śledztwa" jest ostatnim na co mam czas.

Temat zamykam.
Z pozdrowieniami hardy.

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
hardy    1 170

TEMAT ZAMKNIĘTY PRZEZ MODERATORA

Jeśli nie zgadzasz się z decyzją moderatora, zgłoś ten post.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Kto przeglądał temat

2 użytkowników zobaczyło ten temat:
    Snow  Guest 
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.