Skocz do zawartości
Ajin

Esio poczytaj regulamin.

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój nick: krul jest tylko jeden
2. Nick oskarżonego: esiuu 
3. Opis sytuacji: Z tego co wiem, a dobrze poinformowany jestem to na serwerze można przeklinać. Nie mówie tu o obrażaniu. A o zwykłych przekleństwach nie kierowanych do osób. Dostałem kika za przeklinanie, wszedlem napisałem sobie CHUJ bede klnął bo mogę. Bo nie jest to zabronione. Dostalem bana na godzine za przeklinanie, halo? 
4. Dowód (ss/demko): w bansie.
5. IP oskarżonego: @esiuu  jest w administracji wiec chyba podawać nie musze :)

Esiu jak masz zamiar kogoś banować za przekleństwa to nie klnij jak byś był prezesem w biurze języka łacińskiego przez ten mikrofon. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Masz UB, z adminem porozmawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1. Twój nick: Ajin 
2. Nick oskarżonego: @esiuu
3. Opis sytuacji: Dostałem UB, esiu nie wejdzie nie zobaczy w bansie jak to wyglada, dostałem bana za AB I TO TYLKO NA GODZINE XD To niezły ab i aniezła godzinka esiu.
4. Dowód (ss/demko): bans
5. IP oskarżonego:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Połączyłem tematy, żeby wszystko ładnie wyjaśnić.

Pierwsza sprawa: rozmawiałem z @esiuu  i twierdzi, że powodem bana nie były jedynie przekleństwa, poczekamy na wypowiedź admina. 
Druga sprawa: pierwszy i ostatni raz widzę sytuację, w której admin banuje admina. Jeżeli jakiś admin łamie regulamin, zachowuje się karygodnie, działa na niekorzyść serwera etc. to zgłaszacie to pisząc skargę w tym dziale lub bezpośrednio u mnie. 
Trzecia sprawa: jeżeli kogoś banujemy a on po powiedzmy 2 minutach wraca na serwer to nie banujcie od razu, sprawdźcie czy dana osoba nie dostała czasem UB bo później wychodzą właśnie takie, niemiłe, sytuacje. No i oczywiście skoro AB to nie na godzinę tylko perm. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to słucham, co było dalszym powodem? Napisałem do nienormslnej ale ty ślepa jestes a esiuu że mam jej nie obrażać bo eylece XDDDDDDDDDDD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, broda napisał:

Połączyłem tematy, żeby wszystko ładnie wyjaśnić.

Pierwsza sprawa: rozmawiałem z @esiuu  i twierdzi, że powodem bana nie były jedynie przekleństwa, poczekamy na wypowiedź admina. 
Druga sprawa: pierwszy i ostatni raz widzę sytuację, w której admin banuje admina. Jeżeli jakiś admin łamie regulamin, zachowuje się karygodnie, działa na niekorzyść serwera etc. to zgłaszacie to pisząc skargę w tym dziale lub bezpośrednio u mnie. 
Trzecia sprawa: jeżeli kogoś banujemy a on po powiedzmy 2 minutach wraca na serwer to nie banujcie od razu, sprawdźcie czy dana osoba nie dostała czasem UB bo później wychodzą właśnie takie, niemiłe, sytuacje. No i oczywiście skoro AB to nie na godzinę tylko perm. :)

MYSLE ZE SZKODA MOJICH WYPOWIEDZI PODDAJE SIE SKORO DOSTAŁ ADMINA TO NAPEWNO NA NIEGO ZASŁUGUJE JA ROZUMIE PRZEKLINAC ALE Z MOJEJ PERSPEKTYY TO WYGLADAŁO INACZEJ BO PO UPOMNIENIU KICKIEM SIE ZA BARDZO RZUCAŁ SPAM ,,HUJI" ITP ITD ODEBRAŁEM JE JAK DO SIEBIE I DAŁEM BANA :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, esiuu napisał:

MYSLE ZE SZKODA MOJICH WYPOWIEDZI PODDAJE SIE SKORO DOSTAŁ ADMINA TO NAPEWNO NA NIEGO ZASŁUGUJE JA ROZUMIE PRZEKLINAC ALE Z MOJEJ PERSPEKTYY TO WYGLADAŁO INACZEJ BO PO UPOMNIENIU KICKIEM SIE ZA BARDZO RZUCAŁ SPAM ,,HUJI" ITP ITD ODEBRAŁEM JE JAK DO SIEBIE I DAŁEM BANA :)

Ja się nie rzuciłem. Napisałem sobie "CHUJ" nic więcej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Ajin nie rób z siebie błazna na serwerze bardzo Cie proszę. Skoro masz już rangę ubt to jednak do czegoś to zobowiązuje.

@esiuu Nie banujemy adminów tego samego serwera i sprawdzamy bansa na bieżąco.

Tym razem zakończymy całą sprawę na upomnieniu dla obu panów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

SKARGA SŁUSZNA

Jeśli nie zgadzasz się z decyzją moderatora, zgłoś ten post.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.