Skocz do zawartości
Psychopp

dm przeklinanie

Rekomendowane odpowiedzi

2. Zakazy: 
2.1 Zakazuje się używania wszelkiego rodzaju wspomagaczy, które ułatwiają grę. 
2.2 Zakazuje się używania G3 i SG-1. 
2.3 Zakazuje się bezsensowego spamowania na [email protected] 
2.4 Zakazuje się nadmiernego przeklinania.  - wydaje mi się że cs jak jest od 16 lat na serwerze sa duzo starsi gracze więc te przeklinanie można by było ściągnąć jak mogą przeklinać w domu mają swoje mieszkania żony dzieci to czemu admin ma zakazać przeklinania a nadmiernie to po prostu czeste używanie sam często przeklinam pod wpływem emocji wydaje mi sie że to by był spoko pomysł

jestem ciekawy waszych opinii

pozdrawiam SkrytoPP

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Psychopp bardzo dobry pomysł bo rzuceniem slowem ku*wa nigdy nie zaszkodziło nikomu a nawet czasem pomaga sie odstresować się. Jedynie dosłownie jak ktoś przegina wtedy można go upomnąć lub nawet kicka. A ty @<<Dr.House>> naprawdę naucz się czytać ze zrozumieniem napisał na temat przeklinania a nie wyzywania graczy, ty naprawdę się w nim zakochałeś cały czas skryto to skryto tamto to już nudne się robi....  Czasem wydaje mi się, że mój 6-letni brat lepiej się zachowuje niż ty. Tyle ode mnie.

Pozdrawiam WarninG !?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem za, każdemu się czasami rzuci ku#wą :p oczywiscie nie obrażając nikogo.

To jest dlatego ponieważ grają osoby starsze i młodsze. Taki 20 letni gracz zacznie przez mikro przeklinac, to TAKI 13 latek zacznie w szkole mowic tak brzydkie slowa i bedzie mowil ze cs-creativ go demoralizuje :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pomimo mojej przerwy od cs'a wypowiem się bo argumentacja niektórych osób jest trochę śmieszna ;x.  Widzę, że mało z osób wypowiadających się jest świadoma definicji słowa "nadmierny".  Nigdy nie spotkałem się z sytuacja na serwerze w której ktoś po rzuceniu pojedynczego "ku*wa" dostałby bana(chyba, że się coś pozmieniało :D), bardziej chodzi tutaj o to, żeby kur*y nie leciały na prawo i lewo i panował jakiś ład na serwerze. Co do "odstresowania się" z tego co wiem mikrofon w cs'ie jest aktywowany poprzez przycisk i gdy ktoś chce sobie rzucać mięsem co rundę gdy padnie nie koniecznie musi to robić na forum serwera. Dla mnie propozycja bez sensu, jak i również argumentacja.

Edytowane przez Better Player

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przecież możecie przeklinać, nikt Wam tego nie zabrania, wpisz sobie w google definicje pojęcia „nadmiernie”, chodzi tu bardziej o rzucanie kurwami co sekundę i przesadzanie ze słownictwem. Za pojedyncze, sporadyczne przekleństwo nie ma przewidywanych jakichkolwiek kar. 

Propozycje odrzucam. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.