Skocz do zawartości
Wyindywidualizowany

Skarga na Gracza Multikill aka Dr.House

Rekomendowane odpowiedzi

Wzór:
1. Twój nick: WarninG !?
2. Nick oskarżonego: <<Dr.House>>
3. Opis sytuacji: Gracz wyzywa jak zawsze graczy, jest toksyczny.
4. Dowód (ss/demko):  https://imgur.com/a/ZsvygvR
5. IP oskarżonego:  89.161.86.241:27005 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Typie 1 zaczoleś mnie wyzywać nie dasz juz ssow? jak zaczeles wyzywać bo wziełem 140lvl a wy graliście 50lvl? potem zetka zaczol sie do mnie proc ze umiem grac tylko palladynem itd to oddałem mu tych ssow nie dales? tylko te które mnie obciazaja? typie śmieszny jesteś a skryto jeszcze bardziej :c

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, <> napisał:

typie śmieszny jesteś a skryto jeszcze bardziej

Gdzie tu jest kurwa mowa o @Psychopp??? 

Na początku chciałem cię chronić przed wyjadaczami ale ty sam pakujesz się do trumny i jak tak dalej pójdzie to do końca tego tygodnia dostaniesz perma na serwerze a na forum pod twoim avatarem będzie widniała ranga "Zbanowany" tego chcesz???

Jestem dość spokojną osobą ale jak już widzę twój nick to aż sam chce ci wyjebać perma na forum i serwerze

Co do skargi ja to bym dał solidnego bana na tydzień i niech się dzieciak trochę opanuje a jak wróci i dalej będzie tak postępował to z miejsca dać perma i tyle w temacie bo szkoda nerwów na rozwydrzonego bachora 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Yerlk napisał:

Gdzie tu jest kurwa mowa o @Psychopp??? 

Na początku chciałem cię chronić przed wyjadaczami ale ty sam pakujesz się do trumny i jak tak dalej pójdzie to do końca tego tygodnia dostaniesz perma na serwerze a na forum pod twoim avatarem będzie widniała ranga "Zbanowany" tego chcesz???

Jestem dość spokojną osobą ale jak już widzę twój nick to aż sam chce ci wyjebać perma na forum i serwerze

Co do skargi ja to bym dał solidnego bana na tydzień i niech się dzieciak trochę opanuje a jak wróci i dalej będzie tak postępował to z miejsca dać perma i tyle w temacie bo szkoda nerwów na rozwydrzonego bachora 

również mam taką nadzieje że to co dziś i wczoraj miało miejsce nie powinno sie skończyć na 2 dniowym banie na forum

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.