Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój nick: <<Dr.House>>
2. Nick oskarżonego: SkrytoPP (Psychop) 
3. Opis sytuacji:  A więc tak gracz Warning napisał ze mamy w gildi zbugowane staty w gildi i powinni nam zresetować Gildie ja napisałem ale ty powalony jesteś xdd (Napisałem tak w trybie zartobliwym ponieważ nie mam do gracza żadnej spiny i sie jakoś tako dogadujemy. Potem admin skryto napisał ze jeszcze raz tak napiszesz to dostaniesz jak mi to zgłosi na [email protected] więc przestałem już z graczem pisać bo nie wiem jak mógł to odebrać potem napisalem do admina 

⬇️
4 Dowód (ss/demko): 

[VIP] *DEAD* <<Dr.House>> :  skryto  ty masz admina i wyzywasz graczy ja moze nagram i napisze skarge zamiast [email protected]? napisać 

Jako czlonek gildi otrzymales 500$
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze!
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ http://www.Cs-Creativ.pl
[AMXBans] Powod: 'podpuszczanie administracji'
[AMXBans] Dlugosc bana: '1 godzina'
[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:0:457125785'
[AMXBans] Twoje IP: '89.161.86.241'
[AMXBans] ===============================================
 Dowód (ss/demko):

5. IP oskarżonego: Jest to admin to macie jego ip. 

Myślę że to co napisałem do admina nie jest *podpuszczanie admina* tylko to napisałem i dostałem bana na 1h Proszę o ostrzeżenie Admina bo tam 2 ostrzeżenia i degrad chyba jak dobrze wiem bo tym zgłoszeniem chyba nie dostanie degrada. Szczerze mówiąc dostałem bana za free. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A otóż byłem przy całej sytuacji i zacząłeś podpuszczać Skryto i go prowokować sam bym nie wytrzymał z tobą bo jesteś toksycznym graczem. Według mnie skarga niesłuszna brak dowodów ani nic. A ty przemyśl swoje zachowanie bo każdy ma Ciebie dość na diablo.

Tutaj przykład że to nie jest jego 1 prowokowanie :

http://amxbans.cs-creativ.pl/ban_list.php?bid=36972

http://amxbans.cs-creativ.pl/ban_list.php?bid=37002

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
13 minut temu, Wyindywidualizowany napisał:

A otóż byłem przy całej sytuacji i zacząłeś podpuszczać Skryto i go prowokować sam bym nie wytrzymał z tobą bo jesteś toksycznym graczem. Według mnie skarga niesłuszna brak dowodów ani nic. A ty przemyśl swoje zachowanie bo każdy ma Ciebie dość na diablo.

Tutaj przykład że to nie jest jego 1 prowokowanie :

http://amxbans.cs-creativ.pl/ban_list.php?bid=36972

http://amxbans.cs-creativ.pl/ban_list.php?bid=37002

@[email protected]był nawet przy akcij gdzie skryto mnie wyzywa lub coś ale on ma to w dup** niby Opiekun a co praktycznie nie gra na serwie nic nie robi żeby wspomóc serwer itd będę każda mape nagrywał bandicam xdd i zobaczymy czy jakiś admin pisanie słówko 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po pierwsze: admin Ci nie wyzywał sam zacząłeś go prowokować 

Po drugie : jeśli masz jakiś problem do mnie nie odpowiada ci ze jestem opiekunem to złóż podanie dzieciaku 

Po trzecie : bana nie dostałeś za free tylko za prowokowanie admina tylko powinno dostać Kicka najpierw

a jak macie zbugowane Staty w gildi to ja usuńcie i nowa załóżcie 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, [email protected] napisał:

Po pierwsze: admin Ci nie wyzywał sam zacząłeś go prowokować 

Po drugie : jeśli masz jakiś problem do mnie nie odpowiada ci ze jestem opiekunem to złóż podanie dzieciaku 

Po trzecie : bana nie dostałeś za free tylko za prowokowanie admina tylko powinno dostać Kicka najpierw

Napisałem że będę go nagrywał i zobaczymy czy będzie taki kozak to jest prowokowanie to jest szczerza prawda sam mówisz *Kick* a wlecial ban na 1h i sam w tekście piszesz dzieciak i sam wyzywasz i np jestem dzieckiem ale chodziaz dłużej pozyje nie to co ty staruchu 

Napisane przez [email protected], .

nie bede sie z Toba wdawac w glupie gadki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Starasz sie prowokowac kazdego Admina, nakrecasz demko trzymasz pod palcem F5 i czekasz aby tylko napisac skargę. 

Ponad 3/4 serwera Cie nie lubi bo jestes takim zwyklym 12latkiem, który nie umie sie zachowywac i jak odzywac to starszych od siebie osób. Widocznie Cię nie nauczyli w domu szacunku. To jest gra, i tu tez ma duze znaczenie czy ma sie szacunek czy nie. Wielokrotnie dostawales bany za prowokacje, obrazę, nadpobudliwość. Zamiast pisac skargi sie zastanów nad swoim zachowaniem, i to Ty powinienies dostać ostrzeżenie i po 2 ostrzezeniach dostac degradacje z uzytkownik na zbanowany. 

Gdy widze Cię na serwie to az naciskam ESC Quit... Bo zakazdym razem robisz na serwie jakis problem. Nie tylko ja tak mam. 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, [E]kko [W]eEd! napisał:

Starasz sie prowokowac kazdego Admina, nakrecasz demko trzymasz pod palcem F5 i czekasz aby tylko napisac skargę. 

Ponad 3/4 serwera Cie nie lubi bo jestes takim zwyklym 12latkiem, który nie umie sie zachowywac i jak odzywac to starszych od siebie osób. Widocznie Cię nie nauczyli w domu szacunku. To jest gra, i tu tez ma duze znaczenie czy ma sie szacunek czy nie. Wielokrotnie dostawales bany za prowokacje, obrazę, nadpobudliwość. Zamiast pisac skargi sie zastanów nad swoim zachowaniem, i to Ty powinienies dostać ostrzeżenie i po 2 ostrzezeniach dostac degradacje z uzytkownik na zbanowany. 

Gdy widze Cię na serwie to az naciskam ESC Quit... Bo zakazdym razem robisz na serwie jakis problem. Nie tylko ja tak mam. 

Pozdrawiam.

Nie obrażaj mnie typie ty gadasz coś o rodzinie ty nigdy nie odczules takiego uczucia ciągle byłeś wychowywany gdzie indziej to co mi tu pierdzielisz o rodzinę nawet nie wiesz ile mam lat można to zobaczyć w profilu typie piszesz 12lat i myślisz że fajny jesteś ja mam wywalone czy ktoś mnie lubi czy nie ja sobie pykam w gierkę i tyle może i nawt cały serwer mnie nie lubić wisi mi to. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Administracja nie może poradzić sobie z dzieciakiem XDD O chuj jaka komedia XDD 

I od kiedy za prowokowanie admina jest ban???

Czy tak trudno olać dzieciaka i poczekać aż złamie regulamin??? A to jest @<<Dr.House>> więc na złamanie regulaminu nie trzeba długo czekać bo nie oszukujmy się ale gość nie wie co to jest kultura 

A co do skargi to nie widać aby gracz złamał regulamin po otrzymaniu ostrzeżenia więc ban nie słuszny a to że admin dał się sprowokować to pokazuje tylko poziom aktualnej

administracji 

5 godzin temu, <<Dr.House>> napisał:

ale ty powalony jesteś

I serio to ma być obraza??? A dajcie sobie na wstrzymanie z tymi banami za takie gówna 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystko tutaj jest tak chaotycznie napisane, że po dwukrotnym przeczytaniu wszystkiego dalej nie wiem o co chodzi...
@<<Dr.House>> z takim podejściem (czyt. balansowanie na krawędzi obrazy/podpuszczania/prowokacji) nie dziw się, że admini reagują tak żywiołowo, dla Ciebie tekst "ale ty powalony jestes xdd" może nie jest obrazą ale dla osoby do której jest skierowany może już być. Czasem lepiej zacisnąć zęby niż coś napisać.

Administrację proszę też o wstrzymanie się z banowaniem za wszystko co możliwe, to jest serwer publiczny na którym ludzie mają się dobrze bawić, a nie jakiś sąd gdzie nikt nie może powiedzieć nic złego, banujcie tylko perfidne przypadki wyzwisk/obrazy i wnoszę też o zaczęcie stosowania się do taryfikatora (chodzi mi o kicki). :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja nie robie żadnych ssów jak coś piszesz i prowokujesz graczy więc nie mam żadnych dowodów na to że przesadzasz ale skoro Opiekun nawet pisze że prowokujesz to coś w tym jest

rozumiem mogłem dać kicka i go ostrzegać ale skoro gracz gra tyle czasu na serwerze to wie czego wolno czego nie w tej konkretnej sytuacji podpuszczałeś graczy żeby wdawali się z tobą

w nie potrzebną dyskusję która za jakiś czas poskutkowała by banem dla kilku stron ale z jakiego powodu miałbym potem banować tego drugiego skoro ty na siłe szukasz zaczepki, mało tego również podpuszczałeś mnie żeby napisać skargę wchodząc na serwer wiele razy piszesz że ty bedziesz mnie nagrywać i itp. To już samo prowokuje ale ja nie mam nic przeciwko nagrywaj sobie nie mam sobie nic do zarzucenia tylko potem się nie dziw że jesteś mało lubiany na serwerze przez administracje jak i graczy skoro ty z każdym masz jakiś spór i nie dajesz się po prostu lubić każdy wie że masz mało lat i że nie panujesz nad swoimi emocjami wiele razy mamy z tobą problem jak dla mnie skarga nie słuszna a ty weź sobie do serca te komentarze i zmień sie po prostu my tworzymy diablo moda i to ty decydujesz czy siedzi się dla rozrywki czy żeby kogoś zdenerwować bo patrząc na Ciebie to ty tylko po to tak naprawde wchodzisz na serwer żeby kogoś wyprowadzić z równowagi i jeszcze pewnie cieszysz się jak piszesz skargę .

z pozdrowieniami

SkrytoPP

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Psychopp napisał:

Ja nie robie żadnych ssów jak coś piszesz i prowokujesz graczy więc nie mam żadnych dowodów na to że przesadzasz ale skoro Opiekun nawet pisze że prowokujesz to coś w tym jest

rozumiem mogłem dać kicka i go ostrzegać ale skoro gracz gra tyle czasu na serwerze to wie czego wolno czego nie w tej konkretnej sytuacji podpuszczałeś graczy żeby wdawali się z tobą

w nie potrzebną dyskusję która za jakiś czas poskutkowała by banem dla kilku stron ale z jakiego powodu miałbym potem banować tego drugiego skoro ty na siłe szukasz zaczepki, mało tego również podpuszczałeś mnie żeby napisać skargę wchodząc na serwer wiele razy piszesz że ty bedziesz mnie nagrywać i itp. To już samo prowokuje ale ja nie mam nic przeciwko nagrywaj sobie nie mam sobie nic do zarzucenia tylko potem się nie dziw że jesteś mało lubiany na serwerze przez administracje jak i graczy skoro ty z każdym masz jakiś spór i nie dajesz się po prostu lubić każdy wie że masz mało lat i że nie panujesz nad swoimi emocjami wiele razy mamy z tobą problem jak dla mnie skarga nie słuszna a ty weź sobie do serca te komentarze i zmień sie po prostu my tworzymy diablo moda i to ty decydujesz czy siedzi się dla rozrywki czy żeby kogoś zdenerwować bo patrząc na Ciebie to ty tylko po to tak naprawde wchodzisz na serwer żeby kogoś wyprowadzić z równowagi i jeszcze pewnie cieszysz się jak piszesz skargę .

z pozdrowieniami

SkrytoPP

Xdd nie masz nic do ukrycia jesteś kozak iem to się przyznaj do wyzwania a nie boisz się o utratę admina Kozaczek na serwerze a jak już prawdę pisze to się cyka jprd ja mam chodziaz kolegów w Realu a ty może tylko na tym diablo modzie :c

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, <<Dr.House>> napisał:

Xdd nie masz nic do ukrycia jesteś kozak iem to się przyznaj do wyzwania a nie boisz się o utratę admina Kozaczek na serwerze a jak już prawdę pisze to się cyka jprd ja mam chodziaz kolegów w Realu a ty może tylko na tym diablo modzie :c

Kozaku jak dorośniesz to zrozumiesz że nie ilość tylko jakość ja z tobą dyskusje zakończyłem nie bede sie zniżać do twojego poziomu bo bardzo i to bardzo w dół bym musiał zejść

i nie próbuj nawet mówić o realu bo w twoim realu to jest prosze pani prosze pani a jacek mi zjadł kanapke a małgosia powiedziała że mnie kocha fuuuj

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
39 minut temu, Psychopp napisał:

Kozaku jak dorośniesz to zrozumiesz że nie ilość tylko jakość ja z tobą dyskusje zakończyłem nie bede sie zniżać do twojego poziomu bo bardzo i to bardzo w dół bym musiał zejść

i nie próbuj nawet mówić o realu bo w twoim realu to jest prosze pani prosze pani a jacek mi zjadł kanapke a małgosia powiedziała że mnie kocha fuuuj

We cie nawet własna matka nie kocha to co ty pierdzielisz o nauczycielce jak nawet ona miala cie w dupie jak cie lali w szkole nie masz jaj żeby się przyznać prosisz wszystkich żeby Ci Skladki płacili bo ci nawet nie daje 10zl cisnij boba i tyle proszę zamknąć ten temat. 

Napisane przez Noon, .

Jeszcze raz zobaczę takie słowa z Twojej strony skierowane do innego gracza to skończysz karierę na tym serwerze. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, <<Dr.House>> napisał:

We cie nawet własna matka nie kocha to co ty pierdzielisz o nauczycielce jak nawet ona miala cie w dupie jak cie lali w szkole nie masz jaj żeby się przyznać prosisz wszystkich żeby Ci Skladki płacili bo ci nawet nie daje 10zl cisnij boba i tyle proszę zamknąć ten temat. 

po tym co napisales mam nadzieje że zasłużyłeś na perma :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.