Skocz do zawartości
MadaR'a

przyjęty Ponowne podanie na admina F*** ME, I'M FAMOUS

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: F*** ME, I'M FAMOUS
2. Wiek: 24 lata (w grudniu kończę 25).
3. Link do banid: https://banid.pl/kto?to=0:1:31969117
4. Link do GT: https://www.gametracker.com/player/F*** ME%2C I'M FAMOUS/145.239.239.221:27171/
5. Twoja znajomość zadań admina: Znajomość zadań admina jest dla mnie "chlebem powszednim". Wiem, co z czym się je, na czym to polega itp.
6. Doświadczenie: W te karabiny gram już jakieś 12/13 lat. Miałem kilkanaście (jeśli nie kilkadziesiąt) razy admina, miałem swoje własne sieci serwerów (mniejsze, bądź większe), byłem [email protected] na jednej z największych sieci serwerów w Polsce, która co ciekawe dalej prowadzi swoją działalność.
7. Coś o sobie: Kuba, 24 lata. Interesuje się czytaniem książek (głównie Sci-Fi oraz fantasy, różnymi grami komputerowymi, jazdą na rowerze, nartach oraz snowboardzie oraz amatorskim wędkarstwem).
8. Dlaczego Ty: W tamtym roku miałem admina na tym serwerze i wydaje mi się, że nie było ze mną większych problemów. Potrafię się zachować, umiem szanować drugiego człowieka i bezproblemowo można się ze mną dogadać. Taki to już ze mnie ugodowy człowiek. Odnosząc się do samego serwera; zdążyłem zauważyć, że brakuje Wam "rąk" do pomocy. Nieraz na serwerze panuje niefajna atmosfera - ludzie wyzywają się, bluzgają na lewo i prawo oraz dość często zdarza się, że biega ktoś "odpalony", a w danym momencie nie ma admina na serwerze.
9. Mikrofon: Oczywiście, jest.
10. Składka za Admina:  Jasne, nie ma problemu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na Tak

• Gracz ma Wiek
  • Gracz będzie wspierał serwa
  • Wprowadzi coś nowego do serwa
  • doświadczenie  pokazuje , ze trzyma rękę na pulsie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.