Skocz do zawartości
MaRioV5

cod Amadeuszek

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym zaproponować Zablokowanie lub znerfienie Amadeusza ale raczej zablokować na nim perk

Prawa ręka Rambo

Why?

Ponieważ Amadeusz bez awansu  z tym perkiem i powiecmy 40int bije po 60 DMG Ruzumniem jak by to był jakiś famas gail M4 AK albo coś a mp5 nie ma rozrzutu i szybkostrzelność tej broni jest dużo większą powiecmy od tych co napisałem na górze 

A nie wiem co to się zacznie dziać z większym lvl Amadeusza będzie z tym perkiem bił po 100dmg ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
30 minut temu, Jacenty napisał:

Jestem na nie.

Nie widzę sensu blokowania tego perku na klasach, każdy przecież ma taką samą szansę na trafienie prawej ręki.

W takim razie odblokujmy wszystykie perki na wszystkich klasach co nie ?  a nie np na ucieknierze 3/4 perki np są poblokowane i na innych klasach 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przecież nie napisałem, żeby odblokować wszystkie perki na wszystkich klasach xdd, rozumiem blokowanie np:. palące rękawiczki na piromanie, po prostu nie podoba mi się blokowanie prawej ręki na Amadeuszu, czy innej klasie.

10 godzin temu, MaRioV5 napisał:

A nie wiem co to się zacznie dziać z większym lvl Amadeusza będzie z tym perkiem bił po 100dmg ?

No to jest chyba normalne, że jak ktoś level'uje klasę to jest ona silniejsza, no nie? Prawa ręka dodaje tylko 20 DMG, więc standardowo bił by już po 80.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Normalną rzeczą jest, że Amadeusz bije dosyć dużo, ale jest to zasłużone ciężką pracą. To jest jedyna rzecz tej klasy, inne klasy mają ograniczony rozrzut, inne widzą niewdzialnych, a ta klasa bije zwiększony damage z inty. Z takim tokiem myślenia, prawa ręka Rambo powinna być zablokowana na każdej klasie, która zwiększa damage. 

Jestem na nie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po co? Amadeusz to kupsko w porównaniu do innych klas. Na phantomie rambo nie jest zablokowany to po co blokować na jakimś śmiesznym amadeuszu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.