Skocz do zawartości
Zernixler

Propozycje - temat zbiorczy

Rekomendowane odpowiedzi

PROPOZYCJE - TEMAT ZBIORCZY

W tym temacie możecie składać wszelkie propozycje i uwagi odnośnie serwera.

Kreatywne pomysły będą nagradzane!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 11.07.2019 o 17:07, dose napisał:

Ustawić, żeby tylko gracze z prime mogli grać na serwerze 

Moim zdaniem to troszkę bez sensu. Mało jest serwerów teraz gdzie można grać bez prime, a po to mamy adminów aby pilnowali serwera i graczy. 
Serwer stoi już bardzo długo bez tej opcji i wszystko było okej :) Nie każdy gracz bez prime to cheater.  
Poznałam sporo ludzi bez prime właśnie na tym serwerze, którzy grali może nie jakoś wybitnie zajebiście ale wnosili na serwer dużo humoru i troszkę go rozkręcali :) 

Napisane przez Zernixler, .

Zgadzam się z Mashą. Serwer będzie dostępny również dla graczy bez prime.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wybaczcie ale wg mnie to bez sensu wymuszanie aby każdy admin miał prime'a. Czym różni się ktoś z primem od kogoś bez ? Jeśli taka osoba nie cheatuje i zachowuje się na odpowiednim poziomie to wg mnie prime nie ma znaczenia. A skoro CS jest darmowy to nie widzę sensu wymuszania na kimś wydania pieniędzy dla głupiego dopisku prime. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Można prosić o listę map na serwerze? Niektóre są totalnie bezsensu i za duże. Postaram się je wskazać jak uzyskam listę :P

Napisane przez Zernixler, .

Dodam dziś temat w dziale serwera "Informacje" z listą map. Czekamy na propozycje. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, szeczu napisał:

Wybaczcie ale wg mnie to bez sensu wymuszanie aby każdy admin miał prime'a. Czym różni się ktoś z primem od kogoś bez ? Jeśli taka osoba nie cheatuje i zachowuje się na odpowiednim poziomie to wg mnie prime nie ma znaczenia. A skoro CS jest darmowy to nie widzę sensu wymuszania na kimś wydania pieniędzy dla głupiego dopisku prime. 

Jak by nie patrzeć to prime też jest za darmo. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Ajin napisał:

Jak by nie patrzeć to prime też jest za darmo. 

Ale tylko po nabiciu 21? poziomu. Nie każdy chce tłuc mm'y, casualy czy co tam jeszcze ten nasz cs oferuje dla glupiego napisu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli dajecie jakieś "nowe rangi" to fajne by było, żeby nie znikały one co mapę bo chyba o to ma tutaj nie chodzi. Przy okazji wywalcie to całe "rankme" które i tak nie działa bo jest niepotrzebny spam na chat'cie i raczej nie potrzebne są 2 pluginy które generują rangi na serwerze. Do tego do czasu, aż komendy takie jak !rank itp nie zostaną naprawione albo coś w tym stylu to usuńcie z reklam na czacie bo potem są zbędne pytania "A czemu to nie działa?".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi