Skocz do zawartości
SnapZZZ

Jaką grę wspominacie najlepiej?

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie, możecie tutaj napisać jakie gry wspominacie najlepiej.

Osobiście najlepiej wspominaną przeze mnie grą jest "S.K.I.L.L. Special Force 2" jest to typowy fps, który swoją mechaniką jak i wspaniałą atmosferą w klanach wciągnął mnie oraz moich kolegów (w tym np. @MackSyps) na długie godziny.

Niestety autorzy tej produkcji totalnie ją olali i została ona przejęta przez cheaterów i aktualnie jest niegrywalna, jedynym ratunkiem jest specjalna platforma playpark na której stale pracują nad grą lecz mają oni jedynie serwer filipiński, na którym mimo pingu często pogrywam.

Drugą grą jak łatwo się domyślić po moim profilu jest "Rayman 3" do którego często wracam mimo że przeszedłem ją już wiele razy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest tych gier wiele, lecz postaram się wymienić wszystkie, nad którymi mam wiele wspomnień i spędzonych godzin

Little Fighter 2.5 - Gierka, z której mam nick, dokładniej od postaci Firzen - połączenie Frozena i Firena. Mile spędzony czas, moja 2 gra zagrana w życiu na komputerze, często wracam do niej.

Duke Nukem - Pierwsza gra którą całą przeszedłem, fajna gierka i nie żałuję żadnej minuty spędzonej przy niej

Garry's Mod- Pierwsza gra, na której miałem permisje administracyjne, dokładniej na trybie TTT. Wiele fajnych ludzi poznanych i mile spędzony czas.

Counter Strike 1.6 - Gra, w którą do teraz gram od dawna, dzięki tej grze poznałem wiele ludzi poza samą grą, dobrym przykładem będzie @TymoNIx, @SnapZZZ, @MackSyps no i dzięki tej sieci @*Smara. i @Bartus duzy fret.

Wie godzin spędzonych jako admin na różnych serwerach i wiele miłych wspomnień.

Counter Strike : Global Offensive - Gra, w którą włożyłem wiele serca i niestety pieniędzy, stracone 5 tysięcy złotych, 2 tysiące godzin przez głupiego VAC'a.

League Of Legends - Gram od bardzo dawna, od 3 sezonu do teraz. Gra od której najprawdopodobniej nigdy nie odejdę, podoba mi się pod każdym aspektem, mimo mojego częstego wkurzania się na nią. Największym botem w tą grę jest @Ajin.

Shakes & Fidget - Grałem od 4 klasy podstawówki do teraz, wiele postaci i wiele fajnych wspomnień i włożonego czasu.

SoccerStar - Gra podobna to Shakesa, lecz ta niestety nie jest dalej doskonalona. Szkoda. Miała motyw prowadzenia piłkarza, tworzenia klubu, rozgrywania meczy. Mega przyjemnie się grało, lecz nie dorastało Shakesowi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra, czas tu kogoś wyjaśnić. @firzenito jesteś botem z golda chyba więc na utkanej tam <3 

Little Fighter, z modami, bez modów. Wszystko, tyle godzin grania że ohohoh.

Gothic, oesu. Serduszko wielkie dla gierki, nie ma lepszej.

metin2. Gralem dobre pare lat na plu i od paru lat gram na privach. Więć gram w to około 10 lat.

Warble, tez gralem dobre 10 lat temu ( CIekawe czy ktoś zna tytuł :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z mojej strony strzelanka Chrome (Techland), w którą wciągnął mnie kuzyn.
Kolejny tytuł to Lineage2 (NCSoft), w który gram po dziś dzień ochoczo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oczywiście metin 2  jednak chodzi o ten stary zajebisty klimat gdzie tygrysa +9 pokazywała jakim jesteś bogaczem. Wtedy nje było szarf, petow i innych gowien. 

Kolejna gra to contra pamiętam jak grałem w nią z bratem na pegazusie ile to było nerwów gdy się zginęło. 

No i chyba ostatnia gra - duck hund  to była dla mnie nowość że pistoletem można było strzelać w ekran i zabijać kaczki 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiele pięknych tytułów przychodzi mi na myśl, wiele z nich zostało wymienione wyżej, jednak w moim sercu tylko Gothic! <3 
Spędził na każdej części mnóstwo godzin i bardzo często do tej gry powracam, i mam nadzieję, że będę do niej powracał do końca świata. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiele tego by było ale postawiłbym na EVE Online ze względu na ludzi z którymi miałem przyjemność spędzić 7 lat, a druga która przychodzi mi od razu na myśl to seria Might & Magic [nie heroes]. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi