Skocz do zawartości
Psychopp

dm butelka

Rekomendowane odpowiedzi

stnieje możliwość zdobycia butelki

butelka.png.5ef2b7c76558377b54e803bfef65069b.png

Poprzez zabijanie przeciwników lub z Eventu który może zdobyć TYLKO ADMIN
Bonusy z butelek to:
1. Exp, losowa wartość 1-10000 Expa

2. Kamienie, losowa wartość 1-5 Kamieni

Tak jak Butelki, możemy również zdobyć diament po zabiciu gracza, ale szansa jest na to mała i wynosi 1 na 10000, czyli 0,0001 %

exp z butelki losowa wartość 10000 nigdy nie widziałem żeby poleciało chociaż 1000 wartosci powinny zaczynac sie od 100 moim zdaniem

kamienie może jakieś zmiany bardzo by sie przydały bo z takiego eventu jak jest 16 osob to nie dość że polowa sie buguje to nowi gracze umierają z zabranego hp

co do kamieni zmieniłbym do 10 sztuk nie do 5

no i może szanse na diamnet podnieść o 0,0001% chociaż z butelki oczywiście mam nadzieje że teraz pomysł sie przyjmie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co do expa to sam osobiście nigdy z butelki nie dostałem więcej niż 500xp możnaby było to podnieść ...  Kamienie lepiej żeby zostały tak jak są, ponieważ i tak łatwo je zdobyć. A co diaxa jestem obojętny mogłoby go wgl nie być :). 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Exp z butelek zostal zmniejszony razem z expem. 

Ale jestem za zwiekszeniem troche expa.

Ale szansa na diaxa z butelki to przesada :p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Butelki kiedyś, przed przewalutowaniem serwera dawały więcej EXP'a, logiczne. Nie oczekuj, że teraz z butelki będą dawały taką samą ilość doświadczenia, co kiedyś.
Dodatkowo, butelki zdobywa się bardzo zgrabnie na serwerze, przez co zwiększanie ich EXP'a jeszcze bardziej przyspieszy grę, czyli moim zdaniem na -.
Do kamieni tak samo. VIP + gildia zdobywa bardzo dużo kamieni za samo zabójstwo, a co dopiero dodawać jeszcze większe wartości w butelkach, na -.
Co do szansy na diament, to całkowicie odpada.

Pamiętajcie, butelki to tylko dodatek, który ma wam pomóc GŁÓWNIE w nieznacznej ilości, nie opierajcie swojej gry na nich.

Propozycja odrzucona.
Z pozdrowieniami, hardy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

TEMAT ZAMKNIĘTY PRZEZ MODERATORA

Jeśli nie zgadzasz się z decyzją moderatora, zgłoś ten post.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.