Skocz do zawartości
W!nneR !

Wakacyjna szansa

Rekomendowane odpowiedzi

!!!WAKACYJNE OGŁOSZENIE!!!

Startują wakacje, a wraz z nimi zaczynamy z czystym kontem na naszych serwerach oraz w amxbansie. Toteż, wraz z administracją informujemy, że dnia dzisiejszego tj. 28.06.2019 z okazji wakacji, zostaje wyczyszczony całkowicie amxbans, co świadczy o tym, że każdy z graczy otrzymuję drugą szansę na każdym serwerze, radzimy jej nie zmarnować. Ponadto w dniu 30.06.2019 na wszystkich serwerach odbędzie się reset rang, lvl'i oraz rankingu. Każdemu życzymy udanych wakacji i miłej gry na naszych serwerach. :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trochę desperacja i dla mnie całkowicie bezsensu. Takie coś robione było już kilka razy, to ile inni jeszcze będą dostawać tych szans? Nie po to ktoś rozpisuje demka, zgłasza odpałów i wykonuje swoją "pracę", żeby wszystko poszło na marne. Not good idea.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Askareczka napisał:

Trochę desperacja i dla mnie całkowicie bezsensu. Takie coś robione było już kilka razy, to ile inni jeszcze będą dostawać tych szans? Nie po to ktoś rozpisuje demka, zgłasza odpałów i wykonuje swoją "pracę", żeby wszystko poszło na marne. Not good idea.

E tam przesadzasz.

Fajnie, długo na to czekałem. Może będzie więcej do roboty :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Wszystko dobrze, tylko rąk do pracy brak 

:bry:

Edytowane przez Thinker
Napisane przez Flash, .

Także zadzieram kiece i lecę XDD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.