Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

1. Imię: Kamil
2. Wiek: Za miesiąc z kawałkiem ukończę 21 rok życia.
3. Doświadczenie: Redaktorem byłem już kilkukrotnie, m.in. na tym forum. Zajmuję się tym od dłuższego czasu i raczej nie było nigdy ze mną problemów.
4. Dlaczego akurat Ciebie mamy wybrać: Jestem osobą doświadczoną, moje prace są na dobrym poziomie. Jak mogliście się już przekonać, jestem osobą pracowitą i kreatywną, a jak coś już robię, wkładam w to 100%. Swoje obowiązki wykonuję w terminie, nie mam problemów z językiem polskim ani współpracą z innymi. 
5. Ile czasu dziennie będziesz mógł poświęcić na wykonywanie swoich obowiązków: Myślę, że spokojnie trzy godziny, a nawet więcej.
6. Co wniesiesz jako Redaktor: Mogę obiecać, że będę rozwijał dalej to, co wniosłem wcześniej - wprowadzone przeze mnie serie. Oczywiście w dalszym ciągu mam zamiar tworzyć wszelkiego rodzaju gazetki, przeprowadzać wywiady i wprowadzać swoje pomysły w życie.
7. Coś o sobie: Tak jak wyżej - na imię mam Kamil i mam prawie 21 lat. Moją główną pasją jest windsurfing. Interesuję się też zwierzętami, sam mam psa i planuję zakup kameleona. Swój wolny czas staram się spędzać aktywnie, jednak gdy już jestem w domu zdarza mi się grać w gry. Nie lubię zbytnio opowiadać o sobie, więc na tym skończę.

@Alergon ponownie udzielać się na forum zacząłem mniej więcej od połowy maja, wystarczy wejść w mój profil. Poza tym nie wydaje mi się, aby od kandydata na redaktora była wymagana aktywność na całym forum. Sam rozpatrując podania na redaktora zwracałem uwagę na aktywność w redakcji.

Edytowane przez Zernixler

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na tak.

+Byłeś kiedyś w redakcji, Twoje prace są estetyczne, przyjemne do czytania no i po prostu dobre.

+Chęci do pracy

Mam nadzieję że się dostaniesz :) 

P.S. Propsy za windsurfing, też jeżdżę :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po dłuższym namyśle, zdecydowałem Ci się dać głos na tak

+Poprzednio byłeś Redaktorem wraz ze mną i dobrze wykonywałeś swoją robotę

+/- Aktywność w działach (Lecz to nie wielki problem)

+Wiek

+Doświadczenie

Powodzenia! Redakcja w końcu ożyje :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oczywiście, że tak!
Byłeś tutaj już redaktorem i chyba nikt nie ma wątpliwości, że sprawowałeś się świetnie. 
Jesteś pracowity i chętny do pomocy. 
Redakcja Cię potrzebuje. :pepe3:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.