Skocz do zawartości
$Mocny

Skarga na Pankolak

Rekomendowane odpowiedzi

Wzór:
1. Twój nick: Mocny($)
2. Nick oskarżonego: PanKolak
3. Opis sytuacji: Pomaganie w robieniu misji plus obrażanie przez mikrofon
4. Dowód (ss/demko): Posiadam jeszcze dodatkowe zdjęcia jeśli te nie będą wystarczające 20190615121635_1.thumb.jpg.b23cf2da45199a6c6f3310ec3a0b0022.jpg20190615121636_1.thumb.jpg.c8852d26e93f0f45c4e562bebf81b6d9.jpg20190615121638_1.thumb.jpg.5d61ab1a5345ec628784a3ceff3ffef5.jpg
5. IP oskarżonego: "Pankolak" 4 STEAM_0:1:441930694

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

testowałem cos z batista ale to już i tak nie ważne miałem kaplana i chciałem cos sprawidzc a co do obrazania to watpie zebym cie obrazil

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie testowałeś, bo sam batista twierdził, że miał misje do zrobienia w tamtym momencie i jest to również pokazane na ss. Z tego do zauważyłem to nie tylko mnie obrażałeś na tym serwerze, ale w tym przypadku to ja poczułem się obrażony więc postanowiłem złożyć skargę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, :.Mult!K!LL.: napisał:

Potwierdzam Kolak Obraża a co do misij to 1 raz słysze

NIE dziwie się. Każdy cię jedzie od góry do dołu jak cie widzi...  I na to wszystko sam sobie zasłużyłeś... 

Co do kolaka to sympatyczny "Bot". Nigdy nie słyszałem żeby kogoś obrażał

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie raz już ktoś mi wspominał, że kolakowi zdarza się przeklinać przez mikrofon i obrazić kogoś ale osoby do których było to zwykle kierowane twierdzą, że to było w celach żartobliwych.

Batista to stały gracz, który gra tu już masę czasu i wątpię by korzystał z udogodnienia jakim jest pomaganie w misji po za tym dowody nie są wystarczające. Tu powinno znaleźć się demko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.