Skocz do zawartości
Queen of Hell

przyjęty Podanie na admina - Queen of Hell

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: Queen of Hell
2. Wiek: 22
3. Staż na serwerze: Trochę ponad miesiąc
4. Znajomość zadań administratora? [0-10]: Myślę, że gdzieś 8/10
5. Doświadczenie: Byłam już adminem TS3 na innych serwerach. Wystarczy, że przypomnę sobie kilka spraw i będzie ok.
6. Coś o sobie?: Mam na imię Sandra, mieszkam w Poznaniu. Aktualnie pracuje i zajmuje się moimi kiciami. W wolnym czasie poza grą na komputerze lubię czytać książki, grzebać w internecie, oglądać seriale i podróżować. 
7. Dlaczego Ty?: TeamSpeak to jeden z moich głównych komunikatorów, z tego względu chciałabym przyczynić się do jego rozwoju. Jestem chętna do pracy i zauważyłam już kilka rzeczy, które można by poprawić. Myślę, że dam radę, a gdyby wystąpił jakiś problem, zawsze mogę sięgnąć po jakiś poradnik albo po prostu zapytać kogoś bardziej doświadczonego. 
8. Posiadasz sprawny mikrofon?[TAK/NIE]:  Tak
9. Składka za Admina [TAK/NIE]: Tak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jako, że siedzimy z Tobą często na TS'ie, zarówno ja, jak i inni członkowie administracji, to bez najmniejszych wahań przyjmuję podanie, ponieważ widać u Ciebie chęć pracy, wprowadzania zmian, aktywność oraz doświadczenie, nie jesteś toksyczna, a raczej każdemu starasz się pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.