Skocz do zawartości
dredek

dm Głosowanie v2

Stara wersja  

18 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

dredek    4 709

..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TyyTaN    406

Wcześniej w temacie przeważało 301 lvl medium, to i tak się upraliście na ten 201 gdzie jest cholernie zbugowany, a teraz znowu wychodzi na 301 medium i co starą wersie przywrócicie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Cirys    31

Będzie poprzednia paczka przerobiona na 301lvl medium. Nie trzeba przy niej dużo grzebać, exp zmniejszyć tylko i poprawić parę drobnostek. 

Myślę, że będzie też można pokombinować coś z gildiami, żeby jednak było ich trochę więcej na serwerze, ale to dopiero jak gracze wrócą. 

Wypadało by też zrobić jakąś reklamę, promocje, może wrócić do losowania vipa tak jak jest na codzie, może jakieś diablo skiny dodać do zdobycia, jakieś eventy z bossem... No coś trzeba zrobić, żeby zachęcić graczy do wejścia na serwer i ich utrzymać na nim. 

Ludzie! To ostatni diablo na świecie, nie może upaść. 

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
dredek    4 709

Był i jest problem z ogarnięciem dobrej tabeli expa zwłaszcza, że generatory działają do dupy. Zrobiłem 381 lvl póki nie dostosuje pod 301 lvl i myślę że w miare dobrze jest dostosowany exp ale trza dokładnie jeszcze sprawdzić.

Potestujcie dajcie znać, stara wersja juz jest.

• Super! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Kto przeglądał temat

1 użytkownik zobaczył ten temat:
    Snow 
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.