Skocz do zawartości

DeathRun  

26 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy bylibyście zainteresowani serwerem Deathrun na cs-creativ? Czekam na Wasze głosy w ankiecie, czy też Wasze opinie!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy ty chcesz dołączyć z serwerem?  Czy  robisz ankietę z nadzieją że adminiatarcja zdobi deathruna? Kiedyś był już deathrun więc jeśli chodzi o zrobienie przez administrację to raczej nie wyjdzie.  

Jestem na tak 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, KTO JA JESTEM napisał:

Czy ty chcesz dołączyć z serwerem?  Czy  robisz ankietę z nadzieją że adminiatarcja zdobi deathruna? Kiedyś był już deathrun więc jeśli chodzi o zrobienie przez administrację to raczej nie wyjdzie.  

Jestem na tak 

chcemy zorganizować

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@KTO JA JESTEM Z dredkiem dogaduję się w sprawie dołączenia z serwerem, chciałbym poznać Wasze opinie, czy chcielibyście taki serwer.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli jesteście w stanie prowadzić taki serwer utrzymywać go tak aby gracze na nim grali to tak, ale jeżeli ma byc to serwer na tydzień czy dwa to nie widzę sensu zawracania sobie głowy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, Karwoś napisał:

Jeżeli jesteście w stanie prowadzić taki serwer utrzymywać go tak aby gracze na nim grali to tak, ale jeżeli ma byc to serwer na tydzień czy dwa to nie widzę sensu zawracania sobie głowy.

Postaramy się go utrzymać w jak najlepszym stanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak gracze będą grali na tym serwie to jestem na Tak :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak najbardziej tak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na tak, choć wolałbym jakiegoś aima/only hsa. :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Deathrune'a mieliśmy okazję widzieć w naszej tabelce serwerów już minimum 3 razy i za każdym razem był to niewypał, jeśli chcemy spróbować ponownie to:

• znaleźć na start adminów, którzy na serwerze graliby minimum te 3,4 godzinki dziennie.
  • na sam start kupić reklamę serwera (reklama = $$)
  • znaleźć dobrego Opiekuna, który na bieżąco rozpatrywałby wszystkie skargi/propozycje graczy.

Pomysł jest do zrealizowania tylko i wyłącznie wtedy, kiedy znajdzie się grupa osób zainteresowana serwerem, grupa osób, która wspomoże nas finansowo na start serwera i grupa osób, którzy na serwerze będą przesiadywać, reklamować usługi i przyciągać graczy.
Jeśli zamierzamy stworzyć serwer tylko i wyłącznie po to, żeby był - szkoda pieniędzy i czasu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem za dodaniem

Jeżeli będzie potrzeba to nawet pomogę pilnować serwera mimo że mam dużo pracy.

Jak paczka będzie dobra i serwer dobrze się rozwinie to będzie super

tak jak kacu napisał 3 razy był nie wypal tego moda, ale mam nadzieję że tym razem się uda :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na Wielkie Tak

* Jeśli będzie potrzeba spróbuje pomóc w ogarnianiu serwera jako administrator 

* Za pewne sporo osób by było chętnych zagrania na deathrun'e

<3 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
Dnia 25.04.2019 o 21:58, kacu napisał:

znaleźć na start adminów, którzy na serwerze graliby minimum te 3,4 godzinki dziennie.

Minimum 3/4h co dziennie nie za dużo??? To jest 21-28h tygodniowo tyle wolnego czasu mają tylko dzieciaki z podstawówki XDD A myślałem że to ma być serwer nie na tydzień 

Lepiej znaleźć kilka osób które poświęcą co najmniej 1h max 2h dziennie ale doświadczonych a nie bandę dzieciaków które nic nie ogarniają 

Wymagania czasowe:

DD2: Grać minimum 7 godzin tygodniowo.

JB: Grać minimum 8 godzin tygodniowo.

Diablo: Grać minimum 8 godzin tygodniowo.

COD 350: Brak podanego czasu

ZM: Grać minimum 7 godzin tygodniowo.

A Ty chcesz aby ktoś grał 21/28h na nowym serwerze XDD 

Co do propozycji to jeżeli będą chętni do grania to może i ja pomogę jako admin :guma:

Edytowane przez Yerlk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
14 minut temu, Yerlk napisał:

Minimum 3/4h co dziennie nie za dużo??? To jest 21-28h tygodniowo tyle wolnego czasu mają tylko dzieciaki z podstawówki XDD A myślałem że to ma być serwer nie na tydzień 

Zbliża się majówka, czerwiec, okres kiedy ludzie mają dużo czasu, zaraz wakacje, myślę, że to nie jest żaden problem.

14 minut temu, Yerlk napisał:

A Ty chcesz aby ktoś grał 21/28h na nowym serwerze XDD 

Na nowym serwerze to niestety niezbędna rzecz, musimy ściągać graczy, przy tym musi być admin, żeby pilnować porządku. Oczywiście z czasem każdy grałby mniej ale myślę, że jak już zbierze się garstka stałych graczy + kilka nowych dziennie to admin nie musi być już cały czas aktywny. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Opinie użytkowników oraz administracji znacie.

Temat zamykam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.