Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Prosze o dolaczenie do regulaminu ze gracze jesli wbija powyzej 200lvl nie moga grac tą klasą, w zadnym wypadku !!!! 

A teraz tak serio

Ogarnijcie sie wszyscy najlepiej @NyKo' bo ja juz naprawde mam dosc tego serwera przez Ciebie ciągle cos nie pasuje tylko wezme wiekszy level juz nie pasuje, ale jak grasz 450lvlem na jakies boty 10 lvle, nie raz tak bylo i jeszcze sie czepiales mnie ze ustawiam /maxlvl to jest po prostu dla mnie chore. Ludzie to jest diablo, sa klasy, sa poziomy ktore sie zdobywa! Nie jestem jakims ujem bez serca i jak tylko jest taka mozliwosc robie vote na lvl bo przychodzi duzo  Nowych graczy i tez gram niższym lvlem. @NyKo' jak juz wezmie ten 450lvl to juz jak ktos ma meeka i uzyje w takim miejscu gdzie nie ma hostow to juz pisze jakies sapy. I daruj sobie teksty typu " Jak wezmie 100lvl to w pizde dostanie "  " Rozumiem ze w pizde dostaniesz jak bedziesz mial maly lvl " Naprawde najchetniej bym napisal wszystko co mi w glowie siedzi ale szkoda mi Admina bo to naprawdy fajny serwer ale niektórzy psuja to.... I to nie jest skarga a informacja.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, NyKo' napisał:

masz na to dowody? bo ja tak

a po drugie uzyles meeka przy hostach wiec zwrocilem ci uwage

A czy to jest skarga? Moze jak tu napisze to sie ogarniesz bo taki 16letni bot jest mądrzejszy od Ciebie, mam tylko dowody na to co pisales ale to nie jest skarga juz Ci to mowie 4 raz

1 minutę temu, :.Mult!K!LL.: napisał:

Co wy macie jakieś problemy do Nyko?

Nyko to spoko mordeczka i tyle. Zwraca uwage a nie sie pruje czy coś.

Nie bylo Cie, nie widziales proste i logiczne

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Dobra skończcie robić gówno burze o takie byle co!

Jeżeli macie dowody na to że 2 admin złamał regulamin to dajcie je tu po czym zostawcie temat do osądu przez administracje @hardy i @dredek ogarnijcie ten syf XD

Jeżeli zamierzacie dalej tworzyć tą gówno burze to nie róbcie tego poprzez posty a idzie na ts i tam róbcie tą zamieć ale nie kosztem innych!

Edytowane przez Yerlk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, Yerlk napisał:

Dobra skończcie robić gówno burze o takie byle co!

Jeżeli macie dowody na to że 2 admin złamał regulamin to dajcie je tu po czym zostawcie temat do osądu przez administracje @hardy i @dredek ogarnijcie ten syf XD

Jeżeli zamierzacie dalej tworzyć tą gówno burze to nie róbcie tego poprzez posty a idzie na ts i tam róbcie tą zamieć ale nie kosztem innym 

Moze to i jest gownoburza, ale nie wiesz jak to denerwuje siedzisz grasz bijesz ten lvl a ciagle ktos musi miec sapy zeby ten level zmienic w koncu to jest chyba diablo tak?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja ciebie prosilem o zmiane levela dlatego ze byli nowi gracze i biegali na 40lv a ty ze swoim 250lv

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@MaM Wyje|3ane, zaśmiecasz tylko forum takimi tematami, jeśli masz jakieś zarzuty do admina @NyKo', to napisz na niego skarge w odpowiednim miejscu. Nie zachowujcie się jak dzieci, jeśli macie jakiś spór między sobą, to polecam wyjaśnić go sobie na pw, bądź na teamspeaku. To jest diablo mod, a nie jakiś inny serwer, nie zabronimy komuś grać, bo ma większy level. Mam nadzieje, że dojdziecie do porozumienia. Temat zamykam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.