Skocz do zawartości
Thinker

Xiaomi Mi 9 SE w Polsce - znamy ceny

Rekomendowane odpowiedzi

Xiaomi Mi 9 SE to smartfon z 5,97-calowym wyświetlaczem AMOLED, procesorem Qualcomm Snapdragon 712, sporymi zasobami pamięci i rozbudowanymi możliwościami fotograficznymi. Właśnie trafia na polski rynek.

16623c0d68942895c9b1fc0fbfa59fc2d70a02d9

Xiaomi Mi 9 SE polska cena

Co z naszego punktu widzenia najistotniejsze, Xiaomi Mi 9 SE będzie dostępny w Polsce. Wersję 6 GB + 64 GB wyceniono na 1499 złotych, za wersję 6 GB + 128 GB trzeba będzie zapłacić natomiast 1599 złotych.

Start sprzedaży planowany jest na końcówkę kwietnia. Tutaj można będzie sięgnąć nie tylko po wariant Piano Black, ale również Ocean Blue.

xiaomi-mi-9-se.jpg

Xiaomi Mi 9 SE specyfikacja:

Xiaomi Mi 9 SE jest nieco mniejszy i mniej zaawansowany, ale też zauważalnie tańszy niż przywoływany Xiaomi Mi 9. Specyfikacja wygląda jednak bardzo dobrze.

Wydaje się, że będzie to jedna z ciekawszych propozycji do 1500 złotych. Tym bardziej, że nie można narzekać tu na brak łączności zbliżeniowej NFC, co przez dłuższy czas było w przypadku smartfonów Xiaomi niemal normą. Na podkreślenie zasługuje przede wszystkim wyświetlacz AMOLED ze zintegrowanym czytnikiem linii papilarnych, a także zaawansowany potrójny aparat fotograficzny.

Android 9.0 Pie z MIUI 10

5,97-calowy wyświetlacz AMOLED, 19.5:9, 2340x1080 pikseli

ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 712 (10 nm), Adreno 616

6 GB pamięci RAM

64 GB / 128 GB pamięci wewnętrznej UFS 2.1

kamera główna 48 Mpix f/1.75 (Sony IMX586) + 13 Mpix f/2.4, 123° + 8 Mpix f/2.4 (teleobiektyw)

kamera przednia 20 Mpix f/2.0

Bluetooth 5.0, Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac, NFC, LTE

czytnik linii papilarnych, rozpoznawanie twarzy

dual SIM

bateria 3070 mAh, szybkie ładowanie (18W)

wymiary 147.5 x 70.5 x 7.45 mm

waga 155 g

źródło:benchmark

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

TEMAT ZAMKNIĘTY PRZEZ MODERATORA

Jeśli nie zgadzasz się z decyzją moderatora, zgłoś ten post.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.