Skocz do zawartości
SnapZZZ

Wasz maina i historia poznania tej postaci.

Rekomendowane odpowiedzi

SnapZZZ    514

W tym poście proszę Was o pochwalenie się mainami i historią w jakich okolicznościach zaczęliście grać właśnie tą postacią.

Moim mainem jest Akali na której nabiłem już ponad 250 k pkt maestri, miałem dylemat którego championa kupić Katarinę czy Akali, padło własnie na Akali i po pierwszej grze zakochałem się w tej postaci, mimo jej reworku nadal bardzo lubię nią grać.

Jestem bardzo ciekawy waszych historii!

Edytowane przez SnapZZZ

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
firzenito    879

Moim mainem jest Jayce, zacząłem nim grać bo mój kolega bardzo dobrze nim grał i chciałem również nim zagrać, czytałem o nim historie, oglądałem poradniki, i tak jakoś zostało :P mam 180k na nim

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kubiik    562

Hecarim, 4 lata temu był w mecie na topie przed ostrymi nerfami, wtedy zacząłem nim grać i gram do teraz :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Punkie    336

Moim mainem jest Ashe, koło 442k maestrii. Wszystko zaczęło się od tego, że szukałem ADC idealnego dla mnie i tak patrzę i mówię "Zagram Miss Fortune, nie wychodzi, zagram Varusem, Jhinem, Jinx, też nie". Koledzy podpowiedzieli, że skoro narazie nie wychodzi mi gra takimi ADC, to zagraj Ashe i pierwszy meczyk 21/3 i tak zaczęła się historia, którą do teraz ją mainuje, lecz większość na nią narzeka, że jest słaba na rankedach. 

Pozdrawiam

Punkie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dutes    9

No Lee Sin na wszystkich kontach to pewnie z 500k maestri , ogólnie jako że sądzie  że championy point click typu annie , pantheon to można grać jak ktoś nie ma rąk albo jak są silne w mecie to powinny zostać usunięte normalnie byku to grałem Lee Sinem który ma jeden z najwyższych skill capów w grze i można nim robić fajne plejsy you know mordo. A jako że you know Chalangjur on sezonu 3 jest grany to ja ogar (he he) , a no i fajnie że jest ślepy to tych wszyskich e grillów co grają sorakami i sonami oraz lux nie widzi to chociaż raka nie dostanie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gabarit    217

Moja historia z Zedem zaczęła się jak przegrałem 1v1 z kumplem na tą postać i postanowiłem, że ja też zacznę nim grać. Zdobyłem na nim 900k + pkt maestrii na 1 koncie a później około 200k na kolejnym. :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
FrosT    6

Yasuo 

1. Dropnął mi Yasuo Zwiastun Nocy

2. Kuzyn Pokazał Mi Yasuo I nauczyl Róznych Combo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Flash    602

TEMAT ZAMKNIĘTY PRZEZ MODERATORA

Jeśli nie zgadzasz się z decyzją moderatora, zgłoś ten post.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Yerlk    514

Mein Rakan z stąd mój nick :D Na początku kiedy wychodził uznałem że jest chujowy i wgl nim nie grałem ale spodobała mi się jego partnerka Xayah pograłem nią trochę ale przez pewne okoliczności przestałem grać w lola. Gdy już wróciłem do gry uznałem że tylko na supie mogę nauczyć się grać na nowo i tak po sprawdzałem wszystkich suportów aż po Janne i w końcu przyszła pora żeby zagrać tą postacią to choć nie chętnie ale zagrałem nim. Parę meczy później zmieniłem swój nick na obecny :D  Obecnie posiadam lekko ponad 200k punktów masteri i posiadam do niego wszystkie skórki poza star guardian 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi