Skocz do zawartości
Thinker

Strajk nauczycieli 08.04, opinie.

Rekomendowane odpowiedzi

Jako, że jutro nauczyciele strajkują, jestem ciekawy waszych opinii,  popieracie ich sprawę, czy może uważacie, że nie zasługują na lepsze wynagrodzenie?

Zapraszam do dyskusji.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Z jednej strony fajna sprawa bo do szkoły nie trzeba chodzić zaś z drugiej już nie tak kolorowo dla maturzystów i tych co muszą poprawić oceny. Nauczyciele nie zarabiają takich złych pieniędzy, facet który uczy zawodu potrafi wyciągnąć 7 tyś na miesiąc w dodatku mają płacone za wycieczki, chorobowe, wakacje itp. Moja dawna nauczycielka angielskiego wspomniała o swoich zarobkach gdzie zarabiała 5 tyś na rękę. Tak więc ten cały srajk uważam za bezsensowny :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Z jednej strony popieram, bo zarobki nauczycieli w szkołach średnich/gimnazjach są po prostu śmieszne biorąc pod uwagę czego się od nich wymaga. Z drugiej strony jest to głupie posunięcie wobec uczniów, którzy piszą egzaminy gimnazjalne/zawodowe/matury, bo po prostu dużo na tym tracą uczniowie, którzy chcieliby się dobrze przygotować do tych egzaminów :D 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

niektórym się należy a niektórzy nie poowinni nawet nazywać się nauczycielem :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Uważam, że ten cały "strajk" jest jakimś śmiesznym żartem. Nie zauważyłam przez wszystkie swoje lata nauki, aby jakikolwiek nauczyciel miał źle w życiu (ani ich dzieci) za to zauważyłam jak ma w domu zwykły Kowalski, który pracuje na 2 etaty i nie spędza czasu z rodziną. Widziałam dzieci, które nie miały co zjeść na przerwie. Jako osoba, która pracuje myślę, że ten strajk w ogóle nie powinien zostać zaakceptowany. Czemu ludzie, którzy ryzykują swoje życie tak mało zarabiają? Może wszyscy powinniśmy zacząć strajkować bo mało zarabiamy. Oni chcą podwyżki? Niech najpierw zmienia podejście do uczniów, a potem nazywają się nauczycielami. 

Żadnej podwyżki dla nauczycieli. Wakacje co roku z rodzinka, a osobę która zapierdziela od 3/4 rano w piekarni, dzięki której nauczyciel może sobie zjeść chlebek, nie stać na wakacje dla dzieci. Porażka :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tyle dzieci na głowie tez bym chciał podwyżke i jednak nauczyciele nie mają łatwo jak się innym wydaje, rożne gminy rożnie płacą i w ogóle to CHUJNIA jest. :] Jak ze wszystkim w POLSCE. Przez te 500+ to zaraz dla emerytów nie starszy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.