Skocz do zawartości
liwy

propozycja na dd2

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich wpadłem na pomysł zeby może wiecej ludzi zachęcić do gry na DD2
moze by tak zresetowac rank i ustalić jakąś date kto bedzie w top 3 pierwszy dostanie vipa na miesiąc za free 
lub 1 w top Admina reszta vipa moim zdaniem to dobry pomysł ludzie by napewno o to walczyli 
i ustawić jakąś reklame jak sie wbija na serwer przed daniem ok ze trwa konkurs 
prosze o zastanowienie sie nad moją propozycją 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

no to admin odpada spoko ale vip czemu nie ? 
napewno beda walczyc o to i zatrzyma to ogarniętych graczi na serwie 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Admin za top1 XD! Odpada imo

Ogolnie to spoko, zawsze kogos przyciagnie taki konkursik, dla stalych graczy tez spoko. Nagrody to pewnie top1 vip na miesiac, top2 vip na 2 tygodnie i top3 na tydzien.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nikomu nie zaszkodzi na pewno taki konkursik, ale szczerze wątpię, że będzie duże zainteresowanie. 

Ty zamierzasz sponsorować te vipy? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pomysł sam w sobie fajny, tylko admin za TOP 1 odpada kategorycznie. Co do vipów, nie widzę podstaw, żebyście zadawali takie pytania.  Kto będzie sponsorował ten będzie, i tyle. Myślę, że można by wprowadzić taki "plan w życie" :D 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dzięki :D
tylko trzeba pamiętać o reklamnie przed wejściem do gry zanim dasz ok zeby gracze widzieli co i jak 
Dzięki.!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tutaj mi się wydaje jest opcja , tylko bez admina za TOP1 , uważam propozycję za zrealizowaną:P , konkurs jest cykliczny więc co miesiąc jest szansa na vip

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

TEMAT ZAMKNIĘTY PRZEZ MODERATORA

Jeśli nie zgadzasz się z decyzją moderatora, zgłoś ten post.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.