Skocz do zawartości
Faust

dm Głosowanie na ogranicznie lvl

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym zaproponować, aby na początku każdej mapy było przeprowadzane głosowanie, do jakiego maksymalnego lvl można grać. Jak wiadomo, co jakiś czas pojawiają się nowi gracze, zatem admin czasami daje wybór poprzez głosowanie, czy chcemy ograniczyć lvl czy nie. W momencie, gdy nie ma admina, takie ograniczenie nie jest możliwe. Głosowanie wyglądałoby jak głosowanie na zmianę mapy, tylko że zamiast map do wyboru byłyby np. do 100 lvl, do 200 lvl, do 300 lvl, do 400 lvl, do 500 lvl (bez ograniczeń). Wówczas gracze bez obecności admina mogliby wprowadzić takie ograniczenie i ułatwić rozgrywkę nowym.

Mam także uwagę co do działania funkcji ograniczania - jeżeli admin ograniczy lvl w momencie, gdy niektórzy gracze mają już wybrane klasy z wyższym, są oni zabijani. Czy nie da się tego rozwiązać w inny sposób, np. reset rundy/mapy w momencie ograniczenia, wyłączenie wszystkim klas i wywołanie menu wyboru?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nawet nie widziałem że takie coś jest ale jestem i tak na nie bez sensu cały czas by były te ograniczenia praktycznie ..

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Vote na lvlv jest robiony co 3 , 4 mapy to jest diablo mod gracze wbijają lvle po to żeby nimi grac a nie ciagle zrob vote grajmy małymi jak jest jest dobrze nie trzeba nic zmieniac

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Vote do lv jest co 3-4 mapki robione przez admina dostępnego na serwerze więc takie ciągłe vote nie miało by prawa bytu.To jest Diablo Mod tutaj się expi poziomy.I tak teraz coraz częściej można się dogadać z graczami co mają duże poziomy aby grać małymi lv'lami.Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Można ustawić takie głosowanie żeby odbywało się co 3-4 mapy. Propozycję składam, ponieważ kilku graczom o niższych lvl nie spodobało się, że gram wyższym i mnie zbanowali przez głosowanie. Nie było żadnego obowiązującego ograniczenia (bo nie było admina), po prostu kilku graczy tak ustaliło między sobą a ja natomiast nie miałem ochoty grać niskim lvl (jak sami napisaliście lvl się wbija, żeby nimi grać - zresztą 140 lvl też nie jest jakiś wysoki). Chodzi mi o to, żeby nie było iluzji braku ograniczenia, jeżeli mamy otrzymać bana.

Aktywowanie głosowania mogłoby być uwarunkowane zróżnicowaniem max poziomów graczy na serwerze. Przykładowo, musiałoby być np. 70% graczy z max lvl mniejszym o np. 100 od najsilniejszego gracza. Wówczas takie głosowanie mogłoby się pojawić.

Mogę pomyśleć nad lepszymi zasadami aktywowania takiego głosowania, ale jeżeli uważacie, że nie będę w stanie was przekonać, to proszę o zamknięcie tematu i wyrzucenie do śmietnika.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Faust, to jest dyskusja, decyzję podejmiemy na samym końcu.
Piszę post, aby dać Wam do informacji, że temat bacznie obserwuję :)

@Sidek - liczę też na Twoje zdanie w tej kwestii. 

Z pozdrowieniami, hardy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Pomysł może i dobry ale żeby było to w miarę dobre to musi  być dużo graczy na serwerze bo te wyższe lvl maja grac 2vs2 na przykład ? Jest też duże zróżnicowanie na serwerze od 250 do praktycznie 1 więc myślę,że nie ma sensu takie głosowanie.

Edytowane przez PolicjaNamDokucza

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
2 godziny temu, Faust napisał:

Propozycję składam, ponieważ kilku graczom o niższych lvl nie spodobało się, że gram wyższym i mnie zbanowali przez głosowanie. Nie było żadnego obowiązującego ograniczenia (bo nie było admina), po prostu kilku graczy tak ustaliło między sobą a ja natomiast nie miałem ochoty grać niskim lvl (jak sami napisaliście lvl się wbija, żeby nimi grać - zresztą 140 lvl też nie jest jakiś wysoki).

Czy będzie plugin czy nie, świeży gracze będą wyrzucać każdego kto okaże się zadziorny ;).  Alternatywnym wyjściem byłoby dogadać się co do levela i to wszystko, tylko trzeba chcieć, a to nie zawsze znaczy móc.

Mi np nie przeszkadza że ktoś gra levelem 250+ i ciągle padam,  a vote było mapę temu. Grał tak długo aż mu się udało, więc niech administracja podejmie decyzje :) . Osobiście jestem na nie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Moim zdaniem lepszym rozwiązaniem byłoby wprowadzenie komendy "/votelvl", owa komenda działałaby w następujący sposób: jeśli gracze chcą vote na lvl wystarczy, że 3/4 (ew. połowa) serwera wpisze komendę i wyskoczy głosowanie, w którym będzie możliwość wybrania do którego lvla gracze chcą grać np. 50, 100, 150, 200. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.