Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

1.  Adres IP: DobreWafle.pl

2.  GameTracker: 
813657836_b_350_20_6572E1_001AAD_FFFFFF_FFFFFF(1).png.1dadf213f8b7b22e84e22d5efd426e1c.png

3.  Mod: TeamSpeak 3

3.  Hosting: Hosteam.pl

4.  Sloty: 512

5.  Wiek właściciela serwera:  22

6.  Dlaczego chcesz do nas dołączyć?  Generalnie od jakiegoś czasu szukamy ze społecznością - forum, gdzie moglibyśmy się rozgościć i poczuć jak u siebie. Przez masę projektów jakie pod sobą mamy, forum to byłaby tylko kolejna rzecz, która zajęłaby naszej ekipie ręce i zmusiła do zrezygnowania z mniejszych projektów na rzecz zarządzania forum. Naszą społeczność wyróżniają gracze Counter-Strike i League of Legends. Serwer w większej mierze jest pozostałością po naszej sieci, która istniała w latach 2010-2015 z małymi reaktywacjami w 2017 roku. Na serwerze mamy ponad 100.000 zarejestrowanych użytkowników, nasze social media są na dobrym poziomie i z niczym raczej nie mamy większego problemu. Mamy wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu serwerami gier, techników nam nie brakuje, więc gdyby była potrzebna pomoc przy forum czy serwerach - również jesteśmy w stanie podać pomocną dłoń. Od nas możecie liczyć na pomoc w powiększeniu wspólnej społeczności. Zdajemy sobie sprawę z tego, że posiadacie już mniejszy serwer teamspeaka, ale stwierdziliśmy, że spróbujemy, bo myślę, że jesteśmy w stanie Wam pomóc i więcej możemy wspólnie na tym zyskać niż stracić. Oczywiście jeśli chodzi o strefy, kanały, rangi dla sieci - kwestia do dogadania, jesteśmy otwarci na propozycje.

Zapewne zaciekawiło Cie co możemy takiego mieć, dlaczego my?
Nasz serwer jest tworzony z pasji, za pobyt na naszym serwerze, kanały czy rangi, nie zapłacisz ani grosza. Grupy oraz kanały DW z nielimitowaną ilością podkanałów są darmowe.

- Serwer istnieje od 2011 roku, więc masz pewność, że siedzisz na serwerze, który nie zostanie za chwilę wyłączony z niewiadomych przyczyn. Nie gwarantujemy 100% uptime ani Anty DDoS'ów, bo każdemu może się to przytrafić, ale możemy Cię zapewnić, że zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby serwer działał bez żadnych problemów. Stale się rozwijamy i chcemy, aby pobyt właśnie na naszym serwerze był pełen wrażeń i przede wszystkim bezpieczny.

- Posiadamy spory staż i nie małą liczbę stałych użytkowników, dlatego nie mamy parcia na szybki wzrost nowych użytkowników - tworząc specjalne strefy gildii i sprowadzając na serwer dzieci z minecrafta (oczywiście to tylko przykład, nie urażając młodziaków). Naszym celem od lat jest rozwój społeczności, ale nie po trupach, dlatego postanowiliśmy się rozwijać we własnym tempie. Na naszym serwerze nie znajdziesz miliona stref, gdzie użytkownik musi pół godziny przewijać teamspeaka. Wydaje nam się, że każdy jest w stanie się odnaleźć. Poczekalnia jest umieszczona wraz z dyżurką w takim miejscu, że ciężko jest na nią nie trafić.

- Wszystkie nasze licencje są w pełni legalne i nigdy nie działaliśmy na żadnych crackowanych licencjach - jak próbowano nam wielokrotnie wmówić.  

- Automatyczne centrum pomocy, nie jest to nic wyjątkowego, ale również znalazło się i na naszym serwerze, aby każdy użytkownik w przypadku nieobecności administratorów, mógł się zarejestrować samodzielnie. Możecie również utworzyć automatycznie swój prywatny kanał, ale to również raczej nic nowego.

- Nasza administracja jest otwarta na nowych użytkowników i każdego traktujemy jednakowo, nie ma u nas miejsca na nieodpowiedzialne akcje, które mogłyby komukolwiek zaszkodzić.

Facebook: https://www.facebook.com/dobrewafle
Grupa Steam: https://steamcommunity.com/groups/dobrewafle
Kontakt: https://steamcommunity.com/id/iwannabeproofficial lub adres e-mail: [email protected]
Prezentacja serwera: https://tsforum.pl/temat/4437-dobrewaflepl-pyszne-i-chrupiace/

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, jestem do Waszej dyspozycji.
Pozdrawiam, przedstawiciel projektu DobreWafle.pl & LigaLegend.com

Edytowane przez Iwannabepro

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość

nie, po co nam  kolejny ts3 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
47 minut temu, Haetham napisał:

nie, po co nam  kolejny ts3 

Aktualny wydaje się być tylko małym bałaganem, który nie przynosi zysków - poza opłatami z nim związanymi, jeśli jestem w błędzie to proszę o sprostowanie. My za to oferujemy dużo więcej, brak jakichkolwiek opłat z tytułu bycia na forum oraz reklamę na dużo większej społeczności.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Teraz, Iwannabepro napisał:

Aktualny wydaje się być tylko małym bałaganem, który nie przynosi zysków - poza opłatami z nim związanymi, jeśli jestem w błędzie to proszę o sprostowanie. My za to oferujemy dużo więcej, brak jakichkolwiek opłat z tytułu bycia na forum oraz reklamę na dużo większej społeczności.

Z tym bałaganem bym nie przesadzał, skoro nie ma na nim tłumu to oznaka że nie potrzebujemy większego tsa, a wasz pewno i tak byłby pod szyldem DOBREWAFLE.xd więc moim skromnym zdaniem jest zbędny tutaj. Dużo osób siedzi na ts żeby pogadać, a wasze ewentualne dołączenie nie wzbudziłoby w nich zainteresowania (tutaj chodzi mi o waszych użytkowników). Ja swoje zdanie wyraziłem, ale to i tak nie ode mnie zależy. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
13 minut temu, Haetham napisał:

Z tym bałaganem bym nie przesadzał, skoro nie ma na nim tłumu to oznaka że nie potrzebujemy większego tsa, a wasz pewno i tak byłby pod szyldem DOBREWAFLE.xd więc moim skromnym zdaniem jest zbędny tutaj. Dużo osób siedzi na ts żeby pogadać, a wasze ewentualne dołączenie nie wzbudziłoby w nich zainteresowania (tutaj chodzi mi o waszych użytkowników). Ja swoje zdanie wyraziłem, ale to i tak nie ode mnie zależy. 

Tu Cię zaskoczę, spora część naszych użytkowników to gracze, którzy poszukują dobrych serwerów. Kwestia z brakiem wzbudzenia zainteresowania jest bzdurą, bo u nas społeczność praktycznie zawsze stara się być ze wszystkim na bieżąco. Forum to zawsze dodatkowy ruch użytkowników z naszego serwera.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.